Oordelen, vinden, komt op hetzelfde neer. Maar als anderen dat van jou mogen vinden heb ik je verkeerd begrepenquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 16:02 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Dat doe ik ook niet.
toch?
Ik zeg alleen dat ik vind dat dat niet goed is.
Dat mag ik toch best vinden ook.
zo mogen anderen ook vinden dat ik er niet goed aan doe om m'n katten buiten te laten, maar dat is ook geen oordelen.
Dat wordt hier wel gedaan.
Nwah, discutabelquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 16:06 schreef Addict89 het volgende:
[..]
Oordelen, vinden, komt op hetzelfde neer. Maar als anderen dat van jou mogen vinden heb ik je verkeerd begrepen.
Kan ik me voorstellen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 16:17 schreef Litso het volgende:
Dat is een heel andere discussie
Ik vind persoonlijk dat je het zelf moet weten, maar ik sta wel enigszins aan de kant van de mensen die vinden dat een kat binnenhouden zowel beter is voor de kat zelf als socialer tegenover je omgeving.
Ik moet er overigens bij zeggen dat hoeveel ik ook van katten houd, ik niet zomaar voor een kat zou remmen. Ik zou mijn best doen, maar mijn eigen veiligheid en die van andere mensen is me toch wat belangrijker dan die van een kat. En ja, ik heb mijn eigen kat deze zomer voor mijn ogen doodgereden zien worden dus ik weet hoe gruwelijk het is
Yup en nu je verteld hebt dat je nota bene een bordercollie hebt - een echte werkhondquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 11:34 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel meevallen.
Enige wat me tegenstaat is dat ik blijkbaar asociaal ben
Wat? Dat hij asociaal is?quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 18:48 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Yup en nu je verteld hebt dat je nota bene een bordercollie hebt - een echte werkhond-, weet ik het echt helemáál zeker !!!
![]()
Ben ik nou óók nog asociaal omdat ik een border collie heb?quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 18:48 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Yup en nu je verteld hebt dat je nota bene een bordercollie hebt - een echte werkhond-, weet ik het echt helemáál zeker !!!
![]()
Ja, en ook omdat je schoenen draagt!quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 21:13 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ben ik nou óók nog asociaal omdat ik een border collie heb?
Goedzo.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 21:19 schreef simmu het volgende:
en ik ben vanmiddag gaan remmen voor een overstekend konijntje
Onze kat (thuiswoontijd) is 22 geworden, nooit buiten geweest en omdat ze niet anders gewend was uiteraard ook nooit behoefte aan naar buitengaan gehad, ze vond het in de tuin al eng genoegquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 10:43 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Mijn vorige katten waren allebei 17, deze nu 14.
Nou weet ik niet wat de gemiddelde leeftijd is van katten die binnen wonen, maar 't gaat al lang goed met mijn beesten.
Kinderen moet je ook niet binnen houdenquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 22:09 schreef Sakura het volgende:
[..]
Onze kat (thuiswoontijd) is 22 geworden, nooit buiten geweest en omdat ze niet anders gewend was uiteraard ook nooit behoefte aan naar buitengaan gehad, ze vond het in de tuin al eng genoeg
En ze is tot haar dood zo speels als een kitten gebleven, als je maar genoeg aandacht aan je HUISdier besteed.
Een kat hoeft echt nooit naar buiten, en zal als die niet anders gewend is ook niet ongelukkig worden als ze niet naar buiten mag.
Beweren dat een kat naar buiten hoort als kat zijnde is echt volslagen nonsense, het is maar wat je je kat aanleert.
En als je te weinig ruimte hebt om een kat voldoende levensruimte in huis te bieden, moet je niet aan katten beginnen, je begint in een 1 kamer woning ook niet aan kinderen.
Maar het feit blijft, wat een kat niet kent, kan een kat niet missen. Als een kat niet weet dat er een "buiten" is, kan een kat dat onmogelijk missen en dus ook absoluut geen behoefte hebben om het te gaan ontdekken.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 22:12 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Kinderen moet je ook niet binnen houden![]()
En ik ben het niet met je eens dat het volslagen nonsens is.
Daar heb je gelijk in, maar mijn ene kat komt van een boerderij, en de andere is aan komen lopen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 22:22 schreef Sakura het volgende:
[..]
Maar het feit blijft, wat een kat niet kent, kan een kat niet missen. Als een kat niet weet dat er een "buiten" is, kan een kat dat onmogelijk missen en dus ook absoluut geen behoefte hebben om het te gaan ontdekken.
Het is en blijft dus volslagen nonsense te beweren dat een kat naar buiten moet.
Dat is idd een totaal andere situatie, je zal een buitenkat maar zeer moeilijk kunnen leren binnen te blijven, en afhankelijk van het ras zal je daar meer of minder succes mee boeken.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 22:28 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in, maar mijn ene kat komt van een boerderij, en de andere is aan komen lopen.
Beide weten ze dus wél wat buiten is, en dat pak ík niet van ze af
volgens mij wastie ontsnapt ofzo, want het kwam over als een tam konijntje. huppelde gewoon door toen ik aankwam in mijn auto.......quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 21:22 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Goedzo.
Wel asociaal van die mensen dat ze 'm niet binnenhouden ::P
och, mijn rakker (heb ik 2 weken trug in moeten laten slapen met (minstens) 13 jaar) was begonnen als zwerfkat, en met zn (minstens) 5 bij mij gekomen (op een flat) en die wilde niet naar buiten. als ik de deur voor hem openzette keek hij me aan alsof ik gek geworden was. moet ik er wel bijzeggen dat ik altijd zorg voor een met gaas afgezet balkon. mick (een voormalige zwerfkitten) durft ook niet, maar shinnie wel, dus die gaat soms mee naar buiten aan een tuigje.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 22:22 schreef Sakura het volgende:
[..]
Maar het feit blijft, wat een kat niet kent, kan een kat niet missen. Als een kat niet weet dat er een "buiten" is, kan een kat dat onmogelijk missen en dus ook absoluut geen behoefte hebben om het te gaan ontdekken.
Het is en blijft dus volslagen nonsense te beweren dat een kat naar buiten moet.
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 08:41 schreef simmu het volgende:
[..]
volgens mij wastie ontsnapt ofzo, want het kwam over als een tam konijntje. huppelde gewoon door toen ik aankwam in mijn auto.......
Rondsproeien in je tuin zodat katten denken dat er andere roofdieren zijn en dan schijnen ze weg te blijven.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 10:45 schreef eer-ik het volgende:
vossen urine?
Wat moet ie daar nou mee
Kan je dat gewoon kopen ofzo...quote:Op woensdag 24 oktober 2007 10:47 schreef senesta het volgende:
[..]
Rondsproeien in je tuin zodat katten denken dat er andere roofdieren zijn en dan schijnen ze weg te blijven.
't is ook nogal wat.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 11:01 schreef senesta het volgende:
Geen idee![]()
Ik had wel al gehoord over roofdierenpoep wat mensen ergens vandaan schijnen te kunnen halen maar van vossenurine had ik nog niet gehoord
Ook boeren krijgen soms dingen op niet-schappelijke wijzequote:Op woensdag 24 oktober 2007 11:29 schreef AcidBurner het volgende:
Update : Bij AVEVE.... (België) De boerenbond zoals ze zeggen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |