jeej een vrouw, hoe gewaagdquote:Op vrijdag 14 december 2007 22:28 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Ik ben een vrouw en ik draag die dingen niet![]()
quote:
maar je hebt al wel dingen in je reet gestoptquote:Op zaterdag 29 december 2007 15:31 schreef kos5000 het volgende:
ik heb nog geen vrouw als je begrijpt wat ik bedoel
ik ben nog 14
quote:Op zondag 4 november 2007 21:11 schreef Geert_Geagiteerd het volgende:
Hebben jullie dan ook, vlak ervoor zou je wel weer wat met je ex willen beginnen. Maar 5 sec. na moment supreme, sla je jezelf echt voor je harses voor die gedachten
quote:Op zaterdag 29 december 2007 15:25 schreef kos5000 het volgende:
Ik heb ook altijd zo een gevoel van klote zit ik hier 3kwartier mezelf op te geilen maar het is niet geil
en dan ben ik al best ver gegaan iets in mijn reet gestopt of zo
quote:Op zondag 30 december 2007 03:18 schreef RijstNatie het volgende:
[..]
maar je hebt al wel dingen in je reet gestopt
kom is gouw even bij mij op schoot zitten dan
Heel herkenbaarquote:Op zondag 4 november 2007 23:38 schreef Mammoth het volgende:
Ik download de pron meestal om lekker geil te worden. Na een paar keer gezien te hebben is er inderdaad niet veel meer aan. Alleen de toppertjes gaan een paar ruksessie's mee.
Ja, dat heb ik naderhand ook altijd als ik op m'n werk zit.quote:Op dinsdag 11 december 2007 14:10 schreef BossFight het volgende:
Iedereen die zich aftrekt op porno en zich daarna kut voelt is gewoon eenzaam.
Ik ruk alleen om stress en spanning kwijt te raken die ik in de loop van een dag op doe.
Voel me altijd prima naderhand, opgelucht zelfs.
Een marrrrrrrrs?quote:Op zaterdag 29 december 2007 15:25 schreef kos5000 het volgende:
Ik heb ook altijd zo een gevoel van klote zit ik hier 3kwartier mezelf op te geilen maar het is niet geil
en dan ben ik al best ver gegaan iets in mijn reet gestopt of zo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |