Dat ik een klein probleempje ja.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 20:40 schreef BVO het volgende:
Maar z'n vriendin is dus nog getrouwd met een ander?
Ik kijk niet naar dit soort programma's, maar wat is de toegevoegde waarde van die valse nicht van een Gordon om hier aan mee te doen en anderen belachelijk te maken? Ik vraag me af of hij z'n eigen harses al eens goed heeft gekeken, de lelijkerd...quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 20:47 schreef Together het volgende:
[ afbeelding ]
Gordon: "Wat ga je zingen?"
Vincent: "I'll be seeing you."
Gordon: "I'll be seeing you... De tandarts?"
Als hij een Turk is, wordt het uitkijken iddquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 20:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Jammer van die reactie achteraf. Wel een leuk karikatuur van zichzelf.
Hij heeft een getrouwde Turkse inderdaad.![]()
Pinguincent moet uitkijken!
Inderdaad. En ze komt uit Turkije.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 22:15 schreef Lynx666 het volgende:
Maar zijn vriendin is dus een Turkse.
voor de goeie orde
Hij heeft wel wat van die ene nazi uit Zwartboek..quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 20:47 schreef Together het volgende:
[ afbeelding ]
Gordon: "Wat ga je zingen?"
Vincent: "I'll be seeing you."
Gordon: "I'll be seeing you... De tandarts?"
Oh, en ze is getrouwd, dus.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 22:15 schreef Lynx666 het volgende:
Maar zijn vriendin is dus een Turkse.
hahaquote:
Dat waren twee grote kralen met ogen erop om het 'kwaad' af te weren. Geheel in de Turkse stijl gehouden natuurlijk.quote:Op zondag 21 oktober 2007 01:04 schreef Natalie het volgende:
En wat wat dat nu voor kettinkje ofzo, wat ie op een gegeven moment omhoog hield?
Ah ja, natuurlijk.quote:Op zondag 21 oktober 2007 01:11 schreef YPrue het volgende:
[..]
Dat waren twee grote kralen met ogen erop om het 'kwaad' af te weren. Geheel in de Turkse stijl gehouden natuurlijk.![]()
Turkse en ook nog steeds getrouwd met een ander (ook Turks?)quote:Op zondag 21 oktober 2007 01:16 schreef Natalie het volgende:
[..]
Ah ja, natuurlijk.
Want z'n vriendin was Turkse. Zo was het.
quote:Op zondag 21 oktober 2007 01:21 schreef roque79 het volgende:
zijn turkse gelukhanger ofzovan zijn turkse getrouwde vriendin .
Dalijk herkent haar man het gegeven kettinkje
vakerquote:Op maandag 22 oktober 2007 10:12 schreef Tammymara het volgende:
Hoe vaak heeft ie trouwens gezegd dat zijn vriendin een turkse was, volgens mij wel tien keer
'Het licht was zeker uit?'quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:48 schreef snarfbreda het volgende:
Dat die kneus ook gewoon meedoet aan de ramadan.
Zulke mensen vormen een dreiging voor onze maatschappij!!
Ik hoorde ook iets over het licht? Hadden ze dat gezien?quote:Op maandag 22 oktober 2007 11:15 schreef Frollo het volgende:
Ik had iets opgevangen dat hij een Turkse of Marokkaanse vriendin had of zo, kan iemand dat bevestigen?
M'n vriendin, die Turkse is, kan niet fietsen...quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:54 schreef Svensational het volgende:
"Mijn droom is een reisbureau gespecialiseerd in fietsvakanties" [afbeelding]!
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:22 schreef Together het volgende:
Interview met Vincent.
"Ik denk niet dat m'n vriendin het erg vindt als ik onder de douche zing. Ik heb ondertussen één keer met haar onder de douche gestaan, maar toen heb ik weinig gezongen, eerlijk gezegd."
Verbaast me dat zijn fiets nog niet in de fik is gestoken.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:29 schreef snarfbreda het volgende:
Is tie nog niet omgelegd uit eerwraak ofzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |