Tiefus! Ik moet even wat kwijt!
Ik ben een paar jaar abonee geweest van Telfort..prima..afgelopen zomer zag ik een leuke aanbieding bij Vodafone en aangezien bij abo toch afliep ben ik overgestapt. De laatste factuur van Telfort kreeg ik half juli. Prima. Krijg ik in augustus ineens een standaard rekening van Telfort maar ik keek er niet zo naar om en het werd afgeschreven (standaard abo bedrag 35,-) In september kreeg ik ineens weer een standaard rekening en weer 35 euro en werd ook afgeschreven. Toen werd ik achterdochtig!
Ik dacht laat ik die rekeningen eens goed bekijken. Nou daar vielen me 2 dingen op. Het telefoonnummer wat zogenaamd van mij was klopte niet, het was een heel ander telefoonnummer en ten tweede mijn abo was allang afgelopen. Ik bellen met Telfort. Sub klacht: wat is hun telefoonnummer moeilijk te vinden zeg!
Nou de eerste keer hebben ze een halve dag nodig gehad om de hele situatie uit te zoeken maar in het begin kwam het er op neer dat het wel mijn telefoonnummer was en dat ik moest betalen. Toen ik vroeg om een contract met dat nummer en mijn handtekening was het stil en bleek dat het een fout in de database was. Afijn, ik zeg: ik wil die 2x 35,- terug! Zou geregeld worden.
Paar weken later nog niets ontvangen! Weer een paar keer gebeld..nog niets..toen heb ik maar via mijn bank de meest recente afschrijving laten storneren (
![]()
). Maar ja die van augustus was te oud. Kreeg ik 2 dagen geleden ineens een brief van een incassobureau of ik effe 35,- + incassokosten wilde betalen!!!! En dat soort brieven krijg je altijd saavonds waardoor ik een hele nacht moet wachten om Telfort te bereiken! Ik met Telfort bellen 2 dagen geleden en had dat wijf weer een halve dag nodig om me terug te bellen. BLeek het wederom een fout en ze zouden het oplossen.
Zeg dat wijf opt eind: heeft u verder nog vragen of opmerkingen? Ik zeg: JA!! dit is de laatste keer dat ik hierachteraan bel. Jullie lossen het maar op maar op brieven van jullie of een 1 of ander incassoburo reageer ik niet meer. Het heeft me al zat geld gekost elke keer dat bellen naar jullie.
Klacht: Telfort snapt maar niet dat ik al weg ben