Snap je punt.quote:Op vrijdag 28 december 2007 16:59 schreef Dipendere het volgende:
Inderdaad, zo raar. Oee, ik wil ook dat dat mocht van mijn mutti. Ik wil nog stretchen en een septum.dan ben ik gelukkig, denk ik -O_ Niet dat ik anders ongelukkig ben
ja je gaat er juist meer naar kijken omdat je niet helemaal goed zit wat er zit, maar wel duidelijk is dat er iets zitquote:Op zondag 30 december 2007 11:10 schreef theKiD het volgende:
Bevestigd maar weer eens.. Is imo net zo zichtbaar dus
die van mij staat ook 'scheef' maar ik wou dat juist omdat hij ander bovenop best ver naar voren zou staan en dat vind ik niet mooiquote:Op vrijdag 28 december 2007 22:35 schreef Exterminator het volgende:
Even 'n vraag namens m'n vriendin:
Hallo allemaal,
Ik heb ongeveer 1,5 jaar geleden een tongpiercing laten zetten. Vanaf het moment dat de tongpiercing genezen was had ik 's morgens als ik wakker werd een bepaalde druk op mijn ondertanden. Ik had het idee dat de tongpiercing daar tegen duwde 's nachts. Kan dit komen doordat ik een vrij kleine mond heb?
Bovendien heb ik al die tijd moeite gehouden met praten. Soms had ik hier minder last van dan anders.
Als ik mijn tong uitstak zag ik dat het bolletje bovenop de tong verder naar achter zat dan het bolletje beneden. Conclusie; de piercing zat dus niet helemaal loodrecht door het oppervlak van mijn tong heen. Hoort dat zo of was de piercing scheef gezet?
Inmiddels heb ik de tongpiercing al een aantal maanden niet meer, met als hoofdreden de druk op mijn tanden en het moeilijke praten.
Mijn vraag is; Zou iemand die hier verstand van heeft zijn mening kunnen geven over deze situatie?
Zouden deze klachten terugkomen als ik hem opnieuw laat zitten?
Alvast bedankt!
ik zou juist een kortere pakken danquote:Op zaterdag 29 december 2007 06:13 schreef theKiD het volgende:
Zal wel komen door een korte tong of evt aders dat de piercing "scheef" staat.
's nachts zwelt je tong op, het kan dus dat je piercing dan tegen je tanden aan drukt, evt een ietsie langer staafje kan al helpen dat die druk tegen je tanden minder word
Maar het zou ook goed kunnen dat je gewoon 'snachts onbewust dit altijd al hebt gedaan en nu ook nog doet, alleen nu dus niet (minder) voelt omdat er niets meer in je tong zit..
in bad mocht wel gewoon als je geen badolie gebruikte vertelde ze me toen ik er naar vroegquote:Op zondag 30 december 2007 16:38 schreef Empathologica het volgende:
Er wordt aangeraden minimaal 6 weken niet te badderen.
Wat badolie voor effect heeft op je piercing, ik heb geen idee. Maar ik zou gewoon natuurlijke badolie gebruiken en daarna goed afspoelen.
dat zei ze nadat ik had gezegd dat ik nooit langer dan 15 min in bad ligtquote:Op zondag 30 december 2007 17:20 schreef Empathologica het volgende:
Heeft ze gezegt dat je de 1e tijd in bad mocht?
Wordt juist afgeraden, lekker weken in je eigen vuil, is er goed voor.
Door een kortere word de zwelling mi versterkt..quote:Op zondag 30 december 2007 15:51 schreef -Rebelle het volgende:
[..]
ik zou juist een kortere pakken dan
ja maar ik wil weer een keer iets lekkersquote:Op zondag 30 december 2007 21:02 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
je kan soda in het bad gooien
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmmm, ik heb geen zin om 9 maanden met een auwe oor te zitten. Wat me ook tof lijkt, is zo'n tunnel, maar dan met weinig mm. Ik wil geen 5 cm opgerekte oorlelquote:Op woensdag 2 januari 2008 22:46 schreef Loqi het volgende:
ja, die tijd heeft een industrial vaak wel nodig
mijn ervaring is dat sommige shops wel meteen een staaf zetten, en andere shops eerst 2 ringetjes aan raden ivbm met een betere genezing omdat de staaf dan niet beiden wonden tegelijk irriteert mocht hij een keertje verschuiven
ik weet niet wat t beste is tho.. lijkt mij dat je met twee los gezette gaatjes met ringetjes ook ronde gaatjes krijgt bij genezing dus daarna die staaf niet lekker meer zit (maar misschien kan t ook met losse kleine staafjes voor een recht gaatje?)
ikzelf ben meteen gepierced met de industrial staaf zelf en heb er geen problemen mee gehad
100% Jewels of Fantasy in Den Bosch.quote:Op woensdag 2 januari 2008 22:21 schreef roooosje het volgende:
Okee, ik wil een industrial, toch maar de knoop doorgehakt. Nu is de vraag, heeft er iemand hier ervaring met deze piercings? Er staat op internet dat het 3 tot 9 maanden nodig heeft om te genezen, mja.
En is er een goede piercingshop Regio Waalwijk/Tilburg/ Den Bosch?
Als het goed is, zit je ook niet 9 maand met een auwe oor.quote:Op woensdag 2 januari 2008 23:06 schreef roooosje het volgende:
[..]
Hmmm, ik heb geen zin om 9 maanden met een auwe oor te zitten. Wat me ook tof lijkt, is zo'n tunnel, maar dan met weinig mm. Ik wil geen 5 cm opgerekte oorlel.
Nou, wat jij zei van die bulten enzoquote:Op donderdag 3 januari 2008 15:41 schreef Empathologica het volgende:
Hoezo een misvormd oor voor een paar weken?
quote:Op maandag 31 december 2007 16:52 schreef Empathologica het volgende:
Maar segment ring is mooier.
He, ik zocht gewoon een voorbeeld op BMEzine hequote:Op donderdag 3 januari 2008 19:05 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Foto 1: geyl
Foto 2: ..eh?!
Ik heb 4 kraakbeen piercings.. en bij mij hebben ze allemaal een weekje zeer gedaan (industrial misschien 2) en kon ik er toen al meteen op slapen, niet gedaan tho, beter voor de genezing om toch op de andere zij te slapenquote:Op donderdag 3 januari 2008 17:15 schreef MissBliss het volgende:
Ik heb 2 piercings in mn kraakbeen (weet niet hoe die heten) en die hebben toch wel enkele maanden pijn gedaan met slapen hoor. In het begin was op die kant slapen gewoon een drama, en later gewoon ongemakkelijk... Nu, 1,5 jaar later doet het nog zelden pijn, alleen als ik er héél lang op gelegen heb irriteert het soms nog een beetje.
Eskimoooquote:Op donderdag 3 januari 2008 21:19 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik heb mijnes dicht laten groeien! Ik zal even kijken of ik een foto heb.
edit;
Ja, droge lippen I know, en lekker boeiend zo'n half 'afgeknipte' lip.
[ afbeelding ]
Vrijwel niemand ziet het bij mij. Soms vragen ze van, heb je eigs nog een gaatje van die andere? En dan moet ik mn tong tegen mn lip aan drukken, dan pas zien ze het.
Binnen 2 dagen ofzo was de mijne dicht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |