wat was er dan?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:01 schreef petraa het volgende:
Amanda heeft het over Bianca van DOB is er al wat bekend over de verklaring die ze zouden geven??? Over het niet meer in de kooi verschijnen!!!
die wil ook bellenquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:01 schreef HoneyBunny het volgende:
Wat kwam Brian nou vragen?
Ik heb er niks meer over gehoord. We moeten wachten tot maandag, als ze niet komen weten we het zeker.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:01 schreef petraa het volgende:
Amanda heeft het over Bianca van DOB is er al wat bekend over de verklaring die ze zouden geven??? Over het niet meer in de kooi verschijnen!!!
Ik denk dat Amanda Mananda wil bellen.quote:
Ging toch alleen om Ymke en Amina?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik heb er niks meer over gehoord. We moeten wachten tot maandag, als ze niet komen weten we het zeker.
Omdat ze vreselijk uit haar bek meurtquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:58 schreef Nomrc2 het volgende:
waarom ligt nix steed verkeertom op z'n bed ?
wordt uitgesteldquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:05 schreef lorence1 het volgende:
ze vervelen zich dus.... vraaggesprek met dennix
Is dat zo, ik dacht geheel DOB.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:05 schreef mootie het volgende:
[..]
Ging toch alleen om Ymke en Amina?
Ja, vreselijk irritant. Ik opende er speciaal vanwege Uniekhoorns vraag al een bij 292 posts, maar de boel bleef gewoon hangen en ik moest IE afsluiten en weer Fok laden. Toen bleef de boel nog eens een minuutje of wat hangen voor ik mijn eigen COS in konquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:08 schreef beequeen het volgende:
Mooie OP![]()
Wat vreemd dat gedoe met het openen van een OP.![]()
Maar hij heeft toch geen ceepees meer?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:09 schreef petraa het volgende:
Brian gaat bellen dus de stand is -50 cp. Ik weet niet wie het bijhield, maarre bij deze.
Ik hoorde er nog zat rammelen in zijn sok dus geen idee.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:10 schreef beequeen het volgende:
[..]
Maar hij heeft toch geen ceepees meer?![]()
Min 50 zei ze ook.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:10 schreef beequeen het volgende:
[..]
Maar hij heeft toch geen ceepees meer?![]()
Mooi gevondenquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:08 schreef mootie het volgende:
Ff serieus, ik wil echt een zangverbod in dat hok........ die stem van Nadia.... gaat door merg en been, dat nasale gebalk van Amanda, gatver!
Ik weet het niet precies maar het heeft te maken met een rel op Nowlive tussen Stanley en Bianca volgens mij.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:10 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
Wat is er dan gebeurt?? Ik heb het gemist!
Nope wit plaatje alleenquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:11 schreef HoneyBunny het volgende:
FF offtopic
He, ik zie mn avatar niet meer!! Zien jullie die van mij wel???
(ben echt een kneus met mn laptop... )
Scherp Donny.quote:
Ik zie je avatar wel.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:11 schreef HoneyBunny het volgende:
FF offtopic
He, ik zie mn avatar niet meer!! Zien jullie die van mij wel???
(ben echt een kneus met mn laptop... )
Blijkbaar hebben Amina (geeft visagieles aan Amanda) en Ymke met DOB gebroken, ze zouden met een verklaring komen, alleen ging nowlive toen uit de lucht.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:10 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
Wat is er dan gebeurt?? Ik heb het gemist!
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:43 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik denk dat er ook wel brieven komen waarin Lieke's ware aard, afgunst en jaloezie, wordt vermeldt. Verder zal ze ook wel in de populariteitspoll dalen.
Het is een verloren zaak voor haar want Huub staat sowieso in de finale. Dat is het draaiboek van de Febo. Bij Jaap dekking zoeken om vervolgens Huub naar huis te sturen gaat hem niet worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |