De special effects zijn nog steeds behoorlijk goed, bijna van Star Wars niveau (niet verbazend aangezien er een aantal Star Wars mensen aan gewerkt heeft).quote:Op vrijdag 27 februari 2004 17:14 schreef 3st het volgende:
ach ja die special effects zijn natuurlijk knudde maar het gaat mij meer om de nostalgie en het ohja gevoel! Natuurlijk vind ik het ook zeer vermakelijk om te kijken!
De special effects zagen er voor die tijd erg goed uit. Maar daar ligt ook gelijk het nadeel, de FX waren zo duur dat ze steeds weer dezelfde explosies en space sequenties lieten zien. Steeds weer dezelfde space formaties van de vipers en de raiders. Dat was, volgens mij, footage van eerdere afleveringen.quote:Op zondag 29 februari 2004 12:43 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
[..]
De special effects zijn nog steeds behoorlijk goed, bijna van Star Wars niveau (niet verbazend aangezien er een aantal Star Wars mensen aan gewerkt heeft).
Alleen hebben ze er bij de DVD niks aan gedaan om de film een beetje te restaureren, dus zie je nu af en toe randjes waar de film is uitgesneden (bij de intro sequentie een vreemd blok bij de Galactica en als de Cylon Raiders naar hun base star vliegen zie je er randjes omheen, erg jammer).
Het is overigens de duurste serie ooit gemaakt
Ja, dat klopt, daar hebben ze het op de DVD ook over. De special effects waren van speelfilm kwaliteit en daardoor veel te duur voor een serie. BG kostte 1 miljoen dollar per afleveringquote:Op zondag 29 februari 2004 22:47 schreef kriele het volgende:
De special effects zagen er voor die tijd erg goed uit. Maar daar ligt ook gelijk het nadeel, de FX waren zo duur dat ze steeds weer dezelfde explosies en space sequenties lieten zien. Steeds weer dezelfde space formaties van de vipers en de raiders. Dat was, volgens mij, footage van eerdere afleveringen.
Klopt, maar het heeft weinig van doen met de originele BG.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 05:51 schreef Primaxiones het volgende:
Over een x aantal maanden komt ook de nieuwe battlestar galatica op sci-fi channel
dus niet de oude maar de nieuwe serie...ik heb de pilot gezien en hij is echt super!!!
Ja, dat zal inderdaad welquote:Op dinsdag 2 maart 2004 13:11 schreef 8op het volgende:
Ik waarschuw je alvast Lamar_Deluxe, wanneer je na de laatste aflevering Adama de fameuze laatste zin hoort zeggen: "Fleeing from the Cylon tiranny, the last battlestar, Galactica, leads a ragtag fugetive fleet on a lonely quest to a shiny planet known as... earth" (jaja, na 24 afleveringen ken ik 'm uit m'n hoofd), dan krijg je toch wel een brok in je keel.
... snif...
Nee, helemaal geen extras op die DVD. En dat is als ik het goed begrepen heb de bioscoop montage, terwijl de serie de complete pilot heeft (zag er een paar scenes bij die de losse pilot DVD niet heeft).quote:Ik zag die pilot ook los liggen bij de Free Record Shop, daar staan al die extra's ook op?
Er is een seizoen 2!! Die is nu on air bij Sci-Fi Channel!quote:Op donderdag 27 januari 2005 13:02 schreef 3st het volgende:
oke, ik heb de hele serie nu pas helemaal af gezien!!! Maar het geeft inderdaad een beetje een onbevredigend gevoel dat ze nooit de aarde bereikt hebben! Nu weet ik dat er nog afleveringen zijn waar ze fijn op de aardkloot rondlopen en nu vroeg ik me af of die aansluiten op deze afleveringen of dat dat gewoon wat losse afleveringen zijn! En zijn deze ook op dvd te krijgen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |