Die komt niet. Iedereen ligt al op bed. Let wel, het is 'bedtijd' en niet 'slaaptijd of 'licht uit tijd' ......quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:27 schreef Kaleddis het volgende:
Kom maar op met de melding op het plasma dat het bedtijd is.
Je moet om half drie in bed liggen, wat je daarna gaat doen mag je zelf weten.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:29 schreef Stupidisco het volgende:
moeten ze echt om half 3 slapen of mogen ze nog doorlezen/studeren ;-) en is de regel dat je om half 3 in bed moet liggen ?
De regel is dat ze in bed moeten liggen. Slapen hoeft niet.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:29 schreef Stupidisco het volgende:
moeten ze echt om half 3 slapen of mogen ze nog doorlezen/studeren ;-) en is de regel dat je om half 3 in bed moet liggen ?
Vroeger had je wel de Gouden Eikel van het jaar, bij Ook dat nog. Misschien dat daar nieuw leven in geblazen kan worden?quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:28 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Bestaat er in de TV-wereld ook een verkiezing voor 'De Gouden Sukkel van het Jaar' ?
Hij schrijft links dus hij zal wel schrijven "lekkus" ..........quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:32 schreef Stupidisco het volgende:
wat zal die schrijven ? "Ik ben een sukkel" maar dan in het portugees ?
inderdaad, omdat ze lekker aan het lezen zijn. Ze blijven echt niet wakker voor Dennix, ze vinden het wel erg leuk om te zien maar als ze zin hadden om te gaan slapen hadden ze dat echt wel gedaan.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Dennix denkt : "Waarom gaan die twee nou niet slapen"........ En wij weten wel waarom
![]()
[ afbeelding ]
Die van Nowlive daar heb ik me een tijdje geleden aangemeld maar daar kom je niet meer op die is gehackt las ik hier.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:32 schreef rooie3 het volgende:
Lig dubbel om dat hackersverhaal.Die site waar het op staat is zijn eigen site.
Nou, ze gaan liggen... maar het licht blijft nog aan naast Huub. We zullen zien. Zielig en grappig tegelijk.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Dennix denkt : "Waarom gaan die twee nou niet slapen"........ En wij weten wel waarom
![]()
[ afbeelding ]
Nee die site van Huub.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:35 schreef Dreamboy het volgende:
[..]
Die van Nowlive daar heb ik me een tijdje geleden aangemeld maar daar kom je niet meer op die is gehackt las ik hier.
Of ze wel of niet gaan slapen, maakt niets uit. Of Dennix wel of niet in het bed gaat slapen maakt niets uit. De bash voor morgen is al klaar ...... Die kan hij al niet meer tegenhouden.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou, ze gaan liggen... maar het licht blijft nog aan naast Huub. We zullen zien. Zielig en grappig tegelijk.
Er was hier vanavond iemand niet van Fok en die gaf hier aan dat Fok ook de site van Lieke moest hackenquote:
Weet ik.Maar ik reageerde op het bericht waar die zogenaamde hacker zelf het nieuws had geplaatst over fok.En toen vroeg dreamboy nowlive.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Wel hoor, nowlive. Lees anders onze eigen FB even, kun je alles volgen.
omdat ie inzag dat het niet lukte op bed...want hij probeerde het duidelijk dus wel. Zal me niets verbazen als ie zometeen alsnog op bed gaat liggen.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:39 schreef Kaleddis het volgende:
En verdomd, hij gaat op de grond liggen![]()
![]()
Compleet de slappe lach van die gozerquote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:41 schreef AutumnTears het volgende:
ik kom echt niet meer bij hier
Is een grote grap.Die dat schrijft is de maker van de site van Huub en ook kennis van Huub.Of heb ik dat mis.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:38 schreef Sheel het volgende:
Je kan beter zeggen ..... welke site heeft die gast nou niet gehackt![]()
Als ik het goed lees hoor
Omdat hij dus gewoon echt niet spoort volgens mij hahahhaquote:Op donderdag 18 oktober 2007 02:42 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Compleet de slappe lach van die gozer![]()
Waarom in godsnaam heeft hij dan al die tijd als een malloot op bed zogenaamd Portugees zitten lezen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |