Gloria Estefan / Miamy Sound Machine - Conga
wat jij?
(kan ik er meteen een mooi cd'tje van maken)
Wat overigens een BOUT lietje is!
Ik kan je ook helpen aan titels van goede salsa, meregue, bachata of samba, maar dat bedoel je waarschijnlijk niet, toch?!
Van beide is de Caribe mix erg leuk
Oh ja, en alles van Manu Chao
[Dit bericht is gewijzigd door ExtReMisT op 19-02-2002 23:48]
quote:ben inderdaad op zoek naar de platen zoals Ricky, JLO, Anthony, Estefan
Op dinsdag 19 februari 2002 23:35 schreef Hik het volgende:
Ik kan je ook helpen aan titels van goede salsa, meregue, bachata of samba, maar dat bedoel je waarschijnlijk niet, toch?!
Hik heeft gelijk: d'r is zó veel moois, zó veel meer, maar helaas, 't moet licht-verteerbaar zijn
quote:sinds wanneer is estefan, los lobos nep-latin????
Op woensdag 20 februari 2002 02:32 schreef Marieke.J het volgende:
Dacht ook even dat dit topic over echte grote-mensen Latin zou gaan, maar 't blijkt over pop met een (nep-) latin-sausje te gaan
euhm vooral gloria staat voor de wereldwijde groei van latin. she's the queen, ongeveer als het er op aankomt.
quote:De originele La Bamba door Richie Valens...
Op dinsdag 19 februari 2002 23:56 schreef Cybart het volgende:
ik heb er weer tweegipsy kings - Bamboleo
Los Lobos - La Bamba
-In 1996 had je zo'n houseversie (maar toch nog heel erg 'latin') van Oye como va-Tito Puente, die vond ik echt heel erg leuk.
-En op de Box zie je nu vaak zo'n oudje van Shakira (al uit '98, volgens een discografie ergens op het web) dat met haar huidige succes opeens opgegraven is. Ciega sordomuda. Ook heel erg leuk.
-Vorig jaar had je 'Los Americanos-Murci Lago'. Een danceplaat, maar ook best wel latin qua sfeer.
En kom nou niet aanzetten met die kwijlebal van een Enrique Iglesias, hè! (Latin....mocht 'ie willen. Dat is alleen zijn uiterlijk.)
Op St. Germain na, zijn het meer Latin-Jazz nummers dan echte Latin, maar zeker wel het beluisteren waard.
Cybart, de nummers die ik in mijn eerdere stukje beschreef zou ik gewoon eens zoeken, ze liggen wat minder voor de hand, maar vallen wel een beetje in dezelfde categorie als JLo, Ricky en Gloria. Verder kun je natuurlijk zoeken op Marc Anthony en Chayanne.
De nummers die jij beschrijft komen ook bijna allemaal voor op de "Latin"-CDreeks van Veronica (zal nu dus wel Yorin zijn)...Latin2000, 2001...etc... als je deze CDs dus even bekijkt moet je ook heel wat van je gading kunnen vinden.
quote:klopt zo'n beetje vond het ook raar toen ze met safi-duo aankwamen zetten op latin 2002.....
Op woensdag 20 februari 2002 09:53 schreef Hik het volgende:
De nummers die jij beschrijft komen ook bijna allemaal voor op de "Latin"-CDreeks van Veronica (zal nu dus wel Yorin zijn)...Latin2000, 2001...etc... als je deze CDs dus even bekijkt moet je ook heel wat van je gading kunnen vinden.
quote:Das inderdaad wel vreemd ja...maar ze hebben een beetje een ruime interpretatie van Latin hoor. Sowieso is de Gipsy Kings ook meer Spaans dan Latin, maar als je het leuk vindt...who cares?!
Op woensdag 20 februari 2002 11:10 schreef Cybart het volgende:[..]
klopt zo'n beetje vond het ook raar toen ze met safi-duo aankwamen zetten op latin 2002.....
is tijdje terug nog een commercieel aftreksel van geweest door iemand anders, heeft 't gelukkig niet gehaald.
Gen-T-Jovem - Baila Morena
Choco Ron - Mayonesa (ja echt )
en als ik straks thuis ben voeg ik er nog een paar toe
amador - tocalo despacio
diego moreno - ritmo loco
carlitos - mueve mueve
Wilfredo Varga - El Disc-Jockey
etc
quote:Het is Chocolate - Mayonesa
Op woensdag 20 februari 2002 17:53 schreef serano het volgende:
ook goed overigens :Gen-T-Jovem - Baila Morena
Choco Ron - Mayonesa (ja echt)
en als ik straks thuis ben voeg ik er nog een paar toe
En dan wel La Raza Mix.
[Dit bericht is gewijzigd door Arcee op 21-02-2002 00:06]
quote:IDD
Op woensdag 20 februari 2002 22:33 schreef ook_gek het volgende:
afro medusa - pasilda.
Dat is een HELE lekkere.
Wat nog een lekker nummer: Safri Duo - Baya Baya (ik weet dat dit nummer vet geripped is, maar toch...)
Monchy y Alexandra - Confesiones (2002)
Joe Veras - Carta de Verano (2003)
Joe Veras - Desde Mi Alma (2001)
Alex Bueno - Bachata A Su Tiempo (1998)
Ze zijn niet makkelijk te vinden in de winkel hier maar op www.cduniverse.com hebben ze in ieder geval deze en een aardige collectie van andere goede bachata cd's voor prijzen variërend van $8 tot $12. Praktisch gratis, hehe, ondanks de verzendkosten. Zeker als je ze per 2 bestelt (tip: dan passen ze nog in je brievenbus).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |