Ze stinkt al uit haar haarquote:Op maandag 15 oktober 2007 02:13 schreef Johnny_Berra het volgende:
[..]
Ze weet het zelf, ze houdt steeds een hand voor haar mond.
Baal echt van dat venstertje ervoor...quote:Op maandag 15 oktober 2007 02:13 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Ik zag hem ook, en heb nu de slappe lach
![]()
![]()
Als ik hem was had ik allang m'n spullen gepakt. Alcohol-verbod, zijn ze daar gek gewordenquote:Op maandag 15 oktober 2007 02:15 schreef tipsch het volgende:
Huub is weer lekker irritant aan het terugblikken. Hou toch eens op daarmee ouwe lul. Het hier en nu. Actie, stakkert.
Dan hebben Nadia en Luc iets gemeenquote:Op maandag 15 oktober 2007 02:17 schreef ricofromrio het volgende:
Luc is kotsen?
Ik denk niet dat ze hem test, ze weet wat ze aan hem heeft daarom ligt ze bij Luc.quote:Op maandag 15 oktober 2007 02:10 schreef lorence1 het volgende:
nadia is nu echt dennix aan het testen
Dat heeft hij helemaal niet. Hij heeft het zogenaamd iemand beloofd. Hij moet gewoon niet zo janken. Dat terugblikken hebben we nou ook wel eens gehad. Triest gelul van 'm.quote:Op maandag 15 oktober 2007 02:17 schreef Frasier het volgende:
[..]
Als ik hem was had ik allang m'n spullen gepakt. Alcohol-verbod, zijn ze daar gek geworden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |