Drie mensen mogen mee met de vliegtuigjes. Meestal gaan geen passagiers mee met sleep-vluchten. Vanwege motorvermogen en extra gevaar bij het oppikken van de sleep. Ik denk dat het dus gewone rondvluchten zullen zijn.quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:34 schreef riri het volgende:
wat zijn dat voor vliegtuigjes?....met tekst op een sleep erachter?
quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:37 schreef neehe het volgende:
Dennix weet niet waar hij kijken moet, trekt de hele tijd rare gezichten, die voelt zich echt niet op ze'n gemak.
5 zieligerds in een badje...quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:47 schreef chufi het volgende:
Brian wil dat Nadia een sex-advertentie van 15 seconden doet nu !
Wat jij zegt .... 'Als Nadia slim zou zijn ......'quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:51 schreef bosb het volgende:
Als nadia slim is zegt ze "wil je live getuige zijn van anale sex tussen Brian en Amanda, bel dan 0906....."
De regie geeft wel erg weinig aandacht aan die billen van Lieke in spijkerbroek. Hot, maar nog geen fatsoenlijke cap gezien.quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:51 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Huub en Lieke geven een heel nieuwe dimensie aan standje 'lepeltje lepeltje' .......
[ afbeelding ]
1,5 uur geleden toen ze er in gingen zeiden ze al dat het stonk. maar toch zijn ze er in blijven zitten .. Alles voor de show !!quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:53 schreef riri het volgende:
dat water heeft een vieze kleur....die zijn morgen allemaal doodziek
Ze gebruiken de jacuzzi helemaal verkeerd. De truc is om een bacterie-dodend middel in het water te doen en dan ongeveer een kwartier de pomp aan te zetten. Dan is al het water door de filters geweest en is de aanslag van dode bacterieen weg. Die aanslag van dode troep veroorzaakt de stank.quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:55 schreef chufi het volgende:
[..]
1,5 uur geleden toen ze er in gingen zeiden ze al dat het stonk. maar toch zijn ze er in blijven zitten .. Alles voor de show !!
Huh ??? speelt ze arcordion onder de douchequote:Op zondag 14 oktober 2007 01:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Beetje veel plooien ......
[ afbeelding ]
Het zal in ieder geval geen trekzak zijn ........quote:Op zondag 14 oktober 2007 02:05 schreef Soury het volgende:
[..]
Huh ??? speelt ze arcordion onder de douche![]()
Volgens mij wist Brian het wel maar Amanda wist het (denk ik) niet.quote:Op zondag 14 oktober 2007 02:08 schreef Stupidisco het volgende:
Denkt Amanda echt dat Kim gister mee is geweest met Luuc ? Amanda was toch op de hoogte dat het Kim helemaal niet mee zou gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |