daar hoor ik ook goede dingen over. Ben nu voor iemand een fotoboek aan het maken met HEMA software. Dat werkt wel goed, alleen het automatisch vullen werkt bijzonder k*tquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:46 schreef Chanell het volgende:
Printer kan, maar geeft toch niet altijd het gewenste resultaat.
Ik heb em van de HEMA, die vond ik het beste (en mooiste), en was ook het snelst klaar.
Je kunt bij de Hema ook zelf de pagina indelen, dus dan kun je alle layouts maken die je wiltquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 08:46 schreef freud het volgende:
HEMA en Albumprinter. Beide zelfde drukker, maar bij albumprinter net ff meer opties omdat het hun eigen service is, en ze HEMA niet alle layouts hebben gegeven.
Ik doe het inderdaad ook allemaal handmatig, maar vooral ook omdat ik bijvoorbeeld mijn allermooiste foto's paginagroot wil. Verder is sowieso het formaat van sommige foto's in de Hema-layouts anders dan het formaat van de foto, en dan wordt er inderdaad gewoon een stukje van de foto afgehaald. Ik kijk altijd even na of dat wel het gewenste stuk is.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:35 schreef buzzer het volgende:
[..]
daar hoor ik ook goede dingen over. Ben nu voor iemand een fotoboek aan het maken met HEMA software. Dat werkt wel goed, alleen het automatisch vullen werkt bijzonder k*t
Er wordt nl niet geresized, maar ze snijden gewoon de boven en onderkant van een foto af, niet echt prettig dus
Voor de rest kun je wel vrij makkelijk een foto het gewenste effect meegeven, maar alle foto's moet je gewoon handmatig plaatsen.
Zie 8 posts hierbovenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 16:11 schreef Coelho het volgende:
Mensen ervaring met http://nl.foto.com? Zij kwamen als fotoafdrukcentrale als 2e uit de AD test van 2 maanden terug. Ook hier nagenoeg de vrije hand in het opzetten van pagina's etc.
Ik heb net ons boek over onze Australiereis opgehaald bij Kruidvat.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 08:14 schreef Werewolf het volgende:
Ik heb een keer klachten gehoord over de printkwaliteit van de boeken bij Het kruitvat. Deze bleek erg tegen te vallen. Ik heb dat betreffende boek zelf niet gezien, dus heb alleen van horen zeggen.
Bij de ALDI kan het ook die zijn nog goedkoper en zien er ook goed uit.quote:Op zondag 9 december 2007 15:13 schreef speknek het volgende:
Iemand ervaring met de Albert Heijn? Die zijn wel wat goedkoper dan de HEMA.
geen problemen bij AH, vond het wel prima. Binnenkort maar weer eentje in elkaar zetten.quote:Op zondag 9 december 2007 15:13 schreef speknek het volgende:
Iemand ervaring met de Albert Heijn? Die zijn wel wat goedkoper dan de HEMA.
Kruidvat is ook niet alles. Je kunt bij Kruidvat een automatische indeling maken: op zich best mooi gedaan, alleen hij zet de foto's in willekeurige volgorde. Beetje jammer, als je bijv. je vakantiefoto's op chronologische volgorde wilt laten zien.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:35 schreef buzzer het volgende:
[..]
daar hoor ik ook goede dingen over. Ben nu voor iemand een fotoboek aan het maken met HEMA software. Dat werkt wel goed, alleen het automatisch vullen werkt bijzonder k*t
Er wordt nl niet geresized, maar ze snijden gewoon de boven en onderkant van een foto af, niet echt prettig dus
Voor de rest kun je wel vrij makkelijk een foto het gewenste effect meegeven, maar alle foto's moet je gewoon handmatig plaatsen.
Ben ik juist heel tevreden over!quote:Op dinsdag 16 december 2008 07:32 schreef Gaoxing het volgende:
Blurb heeft mij tot nu toe de beste kwaliteit geleverd, maar was ook het duurste.
Albert Heijn was een paar jaar geleden prima. Soms wat veel contrast.
myphotobook.nl heeft tot nu toe verreweg de slechtste kwaliteit geleverd: veel te donker en foto's die scherp waren, werden opeens wazig gedrukt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |