Bij mij is dat gelukkig geen probleem (ook een klik aan de buitenkant), behalve dat ik wel eens vergeet om mijn voordeur op slot te doen, dan kan dus iedereen zo naar binnen lopen. Maar dat is zo ver ik weet gelukkig nooit gebeurt.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 23:24 schreef freako het volgende:
[..]
Je sleutels binnen laten liggen is ook lachen, vooral als je alleen woont.. Gelukkig woont m'n huisbaas niet al te ver weg, en had hij ook een sleutel.
helemaal correctosquote:
wees blij dat het maar 10 minuten wasquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 21:10 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Mn broertje
Zou hem ergens ophalen en kwam er na tien minuten achter dat ik al tien minuten eerder had moeten zijn... Oeps wat voelde ik me slecht
Dat denk jijquote:Op zondag 14 oktober 2007 01:28 schreef Liefste. het volgende:
Ik had de hele vrijdagmiddag besteed aan taart bakken voor enkele FOK!kers, vergeet ik 'm vandaag mee te nemen. Heeft niets met haarkleur te maken!
Dus? Kan die verjaardag niet na het werkquote:Op zondag 14 oktober 2007 01:33 schreef Zwansen het volgende:
Word ik vanmiddag gebeld of ik maandag kan werken, zeg ik ja, blijkt dat maandag mn vriendin jarig is...
quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:56 schreef _dirkjan_ het volgende:
Niemand overtreft mij...![]()
In verband met een dreigend bindend negatief studieadvies moest ik op een hoorzitting komen. Ik vergiste me in de datum, waardoor ik nu op een andere studie zit en een jaar collegegeld heb weggegooid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |