kan je wel zien waaromquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:48 schreef TheYoung1 het volgende:
Mijn gister overleden sluierstaart....
[ afbeelding ]
Aaah die vind ik echt coolquote:
Fretjesquote:
I couldn't agree morequote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:42 schreef xpompompomx het volgende:
dwerghamsters zijn zooooooooo schattig!
Heb ik zelf ook, alleen mag ik em niet op mijn werk dragenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:21 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[..]
Aaah, ze hebben wasbeerhoofdjes!![]()
zo'n maskertje
Henk!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:28 schreef mcDavid het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Werk je bij een bank?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:34 schreef unox_worst het volgende:
Heb ik zelf ook, alleen mag ik em niet op mijn werk dragen![]()
Nee op een supportafdeling, daar had ik trouwens vandaag ook een huisdier bij me, een katerquote:
Heeft mijn achternichtje bedacht. Zij heet zelf ook brechtje, en is nog heel jongquote:Op dinsdag 13 november 2007 15:36 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Ik hoop dat je die naam bedacht hebt vóór je op FOK! zat
je kunt op de foto niet zien hoe groot de kooi is hequote:Op dinsdag 13 november 2007 16:51 schreef ymme het volgende:
Een eekhoorn in een kooi
Sorry hoor, maar z'n beestje heeft veel meer ruimte nodig dan alleen z'n kooi. (of hij moet er regelmatig uit kunnen) maar dan nog, weet ik 't niet hoor.
Verder leuk beestje
Zou zeggen dat het een british blue shorthair was, ware het niet dat die volgens mij altijd feloranje ogen hadden?quote:
Deze komt van de boerderij van mijn schoonouders. Het is zeker geen raskat, maar hij is heel liefquote:Op dinsdag 13 november 2007 17:37 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[..]
Zou zeggen dat het een british blue shorthair was, ware het niet dat die volgens mij altijd feloranje ogen hadden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |