Al dat meelezen? Wat bedoel je?quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 00:44 schreef broer het volgende:
Word je niet moe van al dat meelezen, Ollie?
Ik ben al een tijd helemaal niet op Fok geweest, omdat ik het wel een beetje gehad heb met Fok. Af en toe kijk ik nog wel es, af en toe post ik nog. Zoals vandaag. TTK en C&H zijn altijd mijn favoriete forums geweest, en je hoeft maar één TTKLTTP topic te bekijken om te zien dat de kunstzinnige lezertjes dol zijn op receptjes.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 00:51 schreef broer het volgende:
Ik vond dat je goed op de hoogte was van wat er zoals in dit topic besproken wordt. Daarom dacht ik dat je regelmatig 'meelas'.
Ja, dat is dan ook wel weer zo.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:02 schreef OllieA het volgende:
en je hoeft maar één TTKLTTP topic te bekijken om te zien dat de kunstzinnige lezertjes dol zijn op receptjes.
Ik heb af en toe een dag dat ik probeer om er niet te komen.quote:Het meelezen vind ik dus niet zo vermoeiend. Het almaar dalende niveau van Fok daarentegen wel.
En zo af en toe heb ik dus een dag dat ik het weer eens probeer...
Nou Ollie, toch is het fijn dat je het nog eens probeertquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:02 schreef OllieA het volgende:
[..]
Ik ben al een tijd helemaal niet op Fok geweest, omdat ik het wel een beetje gehad heb met Fok. Af en toe kijk ik nog wel es, af en toe post ik nog. Zoals vandaag. TTK en C&H zijn altijd mijn favoriete forums geweest, en je hoeft maar één TTKLTTP topic te bekijken om te zien dat de kunstzinnige lezertjes dol zijn op receptjes.
Het meelezen vind ik dus niet zo vermoeiend. Het almaar dalende niveau van Fok daarentegen wel.
En zo af en toe heb ik dus een dag dat ik het weer eens probeer...
Jij komt toch sowieso bijna nooit meer op dit forum?quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:11 schreef Nadine26 het volgende:
Ik heb ook wel eens last van Fok!-moeheid
Mwah, er was wel eens wat te vinden van niveau hoor.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:11 schreef broer het volgende:
[..]
Ja, dat is dan ook wel weer zo.
[..]
Ik heb af en toe een dag dat ik probeer om er niet te komen.
Maar het niveau daalt toch niet? Het niveau is toch altijd al laag geweest?
En welke leeftijd heb je dan?quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:11 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ik heb ook wel eens last van Fok!-moeheid,
Goh, dat is raar, dat jij het leuk lijkt te vinden mij weer eens te treffen.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:11 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Nou Ollie, toch is het fijn dat je het nog eens probeert![]()
Ik heb ook wel eens last van Fok!-moeheid, maar dat waait meestal vanzelf weer over, en kijk: dan tref ik jou weer eensHeerlijk recept, trouwens
Hoi broerquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:14 schreef broer het volgende:
[..]
Jij komt toch sowieso bijna nooit meer op dit forum?
Hé, die avatar van jou, is die niet van NoCigar, of vergis ik me nou?quote:
Oh, bij het scannen van je post viel mijn oog meteen op de typering 'domme doos', daar ben ik héél erg gevoelig voor, ik bedoel voor het woord 'doos', in het bijzonder in combinatie met 'domme'. Maar ik kan goed relativeren, Ollie. Ik kan zelfs heel goed relativerenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:17 schreef OllieA het volgende:
[..]
Goh, dat is raar, dat jij het leuk lijkt te vinden mij weer eens te treffen.
Ik meen me toch te herinneren jou meestal als domme doos getypeerd te hebben. Een typering die niet aardig is, maar waar ik nog steeds achter sta.
Nee, ik bedoelde FOK! in het algemeen. Maar dat ik je niet tref is natuurlijk niet zo gek met zo'n stortvloed aan nieuwe topics en ongetwijfeld sterk uiteenlopende interesses.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:18 schreef Nadine26 het volgende:
Ja, soms kom ik nog. Ik weet niet of je met 'dit forum' specifiek TTK bedoelt, in dat geval kom ik inderdaad zelden, maar ik heb erg veel leuke contacten opgedaan bij de andere rubriekenHet is nog pril, maar daar kan natuurlijk nog vanalles uit opbloeien, denk ik dan
Vandaar dat je het leuk vindt mij hier weer eens aan te treffen!quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:20 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Oh, bij het scannen van je post viel mijn oog meteen op de typering 'domme doos', daar ben ik héél erg gevoelig voor, ik bedoel voor het woord 'doos', in het bijzonder in combinatie met 'domme'. Maar ik kan goed relativeren, Ollie. Ik kan zelfs heel goed relativeren![]()
Ja, ik houd me tegenwoordig bezig met de wat actuelere zaken des levens. Die boeken, altijd. Ik kan soms zó ontzettend moe worden van boeken. Kapot, eigenlijk.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:22 schreef broer het volgende:
Nee, ik bedoelde FOK! in het algemeen. Maar dat ik je niet tref is natuurlijk niet zo gek met zo'n stortvloed aan nieuwe topics en ongetwijfeld sterk uiteenlopende interesses.
Prille contacten. Wat lief. Wil je erover vertellen?
Om onduidelijke reden (nouja, die spelfout; en elke dag is een nieuw begin etc.) is dit mijn nieuwe glorieuze incarnatie Ollie A. Toch fijn dat sommigen het nog wetenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:19 schreef OllieA het volgende:
[..]
Hé, die avatar van jou, is die niet van NoCigar, of vergis ik me nou?
Ja, ik heb een zwak voor jouquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:22 schreef OllieA het volgende:
Vandaar dat je het leuk vindt mij hier weer eens aan te treffen!
Oké.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 01:24 schreef Nadine26 het volgende:
Ja, ik houd me tegenwoordig bezig met de wat actuelere zaken des levens. Die boeken, altijd. Ik kan soms zó ontzettend moe worden van boeken. Kapot, eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |