Waardoor je gratis senseo's hebt!quote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:42 schreef tonks het volgende:
Misschien heb je een soort geheime code ontdekt
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:48 schreef LangeJan het volgende:
Ding is al jaren op de markt en nog steeds niet goed doorontwikkeld. Althans, ik heb ook vaak zat dat het geheel vacuum trekt, teveel water er door jast of juist te weinig.
Maar goed, ik ben luien heb geen zin om op de ouderwetse manier koffie te zetten.. Dus het moet maar
![]()
Alsof je met een gewoon koffiezetapparaat wel de hele keuken onder kan laten lopenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:51 schreef Floripas het volgende:
Koop gewoon een koffiezetapparaat, man. Ik zie echt het voordeel van zo'n domme Senseo niet in.
Zie je dat echt niet? Of probeer je gewoon stoer te doen met je koffiezetapparaatquote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:51 schreef Floripas het volgende:
Koop gewoon een koffiezetapparaat, man. Ik zie echt het voordeel van zo'n domme Senseo niet in.
Hahaha nou kan jij lekker geen bakkies chocomel hot zettenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 09:06 schreef siekman het volgende:
Heb je hem gister niet toevallig eens een grondige clean beurt gegeven .
Ik eergister , dr was dus vocht tussen de knpjes gekomen , waardoor de spoelfunctie aanging iedere keer als ik hem maar aanzette ging ie doorlopen heheheh klote zooi ik wil nl alleen maar senseo .
Ik meteen naar de macro en heb nu een hendig sjieke senseo met blauwe verlichting ( jajajjaja ) en een super display erop , en raad eens , hij is super .
ps na verdere ispectie van de oude senseo , weet ik nu waar veel lekkende senseo's last van hebben .
Het buisje wat uit de boiler komt wordt door de hitte broos en deze gaat afbreken , dus als de boiler spuit blaast hij tevens een kiertje waardoor hij inwendig lekt en dan krijg je het halve bakkies effect ( goed he )
Nadelen:quote:Op woensdag 10 oktober 2007 09:14 schreef zatoichi het volgende:
[ afbeelding ]
Lekt nooit, want goede kwaliteit, geen plastic maar RVS, sneller dan een Senseo, makkelijkers schoon te maken dan een Senseo en natuurlijk kwa smaak laat het de Senseo ruim achter zich.
Nadelen:
Na goede koffie geproefd te hebben lust je nooit meer Senseo of automatenkoffie
Senseo is gewoon 1 portie snelfilter maling, dus hetzelfde als uit een gewoon koffiezetapparaat komt hoor.quote:
Nee, ik zie het echt niet.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 09:10 schreef tonks het volgende:
[..]
Zie je dat echt niet? Of probeer je gewoon stoer te doen met je koffiezetapparaat
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |