Ik mis de grap en nu heb ik hem dus al 3x gemist. Zo grappig kan die dus niet zijn dat ik hem gemist heb..quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:09 schreef pullup het volgende:
3 keer dezelfde grap is teveel Dimitri![]()
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:11 schreef riri het volgende:
hahahaha...goed van luc
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:11 schreef ruudpuntenel het volgende:
Zo. Kan er nu een slotje op het gezever van nadia tegen Luc? En schop haar gelijk maar de kooi uit.![]()
O ja, ook dat nog, net wat Sonique zegt: 'hard to get'quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:13 schreef ruby het volgende:
Nu vindt Nadia Luc natuurlijk nog leuker nu hij zijn gevoel niet wil prijs geven.
Het was inderdaad nog een matig grapje ook. Dimitri zei in het gesprek tussendoor: Maar Dennis ...Je weet dat ik je uiteindelijk best een toffe gozer vind. Waarop Dennis: Ja ja dat weet ik. Om vervolgens om de oren te krijgen: dat heb je dan mooi fout want ik vind je een sukkel.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:12 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik mis de grap en nu heb ik hem dus al 3x gemist. Zo grappig kan die dus niet zijn dat ik hem gemist heb..
Wat was de grap?
Moest eigenlijk wel lachen nu.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 00:15 schreef pullup het volgende:
[..]
Het was inderdaad nog een matig grapje ook. Dimitri zei in het gesprek tussendoor: Maar Dennis ...Je weet dat ik je uiteindelijk best een toffe gozer vind. Waarop Dennis: Ja ja dat weet ik. Om vervolgens om de oren te krijgen: dat heb je dan mooi fout want ik vind je een sukkel.
De tweede keer was nog leuk want Dennis trapte er weer in.
De derde keer was het nog minder![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |