Hmm ja ik heb de wedstrijd gezien en het was niet best van jullie kant. Aan de andere kant, VVV en Willem II zijn nog slechter. Plus dat jullie thuisvoordeel zo groot is dat je minimaal 1-2 ploegen onder je kan houden.quote:Op zaterdag 10 november 2007 08:34 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Voor ons volgend jaar weer als het zo doorgaat
Das een wedstrijd die ik gemist heb doordat ik nog op vakantie was. Maar wat ik dit jaar van VVV gezien heb (in de beker tegen ons, en die 1-2 in Tilburg in het geheel) vind ik het belabberd qua niveau.quote:Op zaterdag 10 november 2007 10:06 schreef DarkShine het volgende:
Venlo wil ik nu wel weer eens zien na de 1-2 in Tilburg.
Vond ze zeker niet slecht tegen Excelsior (hele match via Planet Voetbal gekeken), en ook tegen Roda voetbalde ze zeer goed mee!
Het is niet alleen het laffe spel. Bosnar kreeg nummer 12 omdat hij niet in de basis zou staan en Smit was niet goed genoeg, daar wouden ze een betere voor halen. Gisteren stonden ze allebei centraal achterin in de basis (al was Rahim (versterking?quote:Op zaterdag 10 november 2007 09:54 schreef Mindlight het volgende:
Even uit andere topic gekopieerd
[..]
Hmm ja ik heb de wedstrijd gezien en het was niet best van jullie kant. Aan de andere kant, VVV en Willem II zijn nog slechter. Plus dat jullie thuisvoordeel zo groot is dat je minimaal 1-2 ploegen onder je kan houden.
Maar Brood eruit is misschien ook niet gek, iets meer lef in een uitwedstrijd zou best mogen.
quote:Ruud Brood verklaarde na afloop dat de eerste helft de beste was tot nu toe in het seizoen: "We begonnen wat angstig en gaven op een niet slimme manier enkele vrije trappen weg. Daarna waren we sterk in de combinatie en kregen we de nodige kansen. Ook na de 1-0 bleven we goed voetballen. Na de rust konden we niet meer zoveel druk zetten. Ik besloot om drie wissels te brengen maar het beoogde effect bleef uit. We leden te snel balverlies en N.E.C. heeft de ruimte goed benut. Al met al hebben we redelijk gespeeld, maar de nederlaag is pijnlijk."
1 zielige reactie op marktplaats en RTV Oost moet er een bericht voor maken, hoezo trieste journalistiek en stemmingmakerij.quote:Een supporter van Heracles Almelo heeft trainer Ruud Brood op de website Marktplaats.nl gezet. De trainer is gratis af te halen, liever vandaag dan morgen.
Brood ligt bij meer supporters onder vuur, omdat de club eennalaatst staat in de Eredivisie. De club wist van de elf wedstrijden dit seizoen maar 1 te winnen.
www.rtvoost.nl
Ik zal vast gaan vragen of ik vanaf augustus op vrijdag wat eerder van het werk magquote:Heracles gaat zich niet versterken
Heracles Almelo gaat in januari niet op zoek naar nieuwe spelers. Dit heeft voorzitter Jan Smit laten weten in VI. Daarnaast maakte hij duidelijk dat er nog geen clubs zijn die zich hebben gemeld voor spelers van Heracles.
"We hebben geen versterking nodig. Deze spelersgroep heeft voldoende kwaliteit om voldoende punten te halen. Nu we een paar keer op rij verliezen, gaan we niet opeens een ad-hoc beleid voeren. Het is en blijft rustig in Almelo", benadrukt de preses.
Ook is de interesse van PSV voor Emmanuel Boakye en de interesse van Feyenoord én PSV voor Ragnar Klavan niet concreet. Smit: "Ik heb dat ook in de media vernomen, maar net zoals voor elke andere speler bij Heracles, is er geen club die met ons voor hen contact heeft opgenomen."
Ik vind dat we genoeg kwaliteiten hebben, alleen 1 of 2 spelers erbij voor de breedte zouden niet verkeerd zijn. Boakye, Wuytens, Klavan, Ricky, Everton en Pieckenhagen zijn echt wel goed genoeg voor de subtop in de eredivisie. Enige minpunten in het elftal zijn Bridji, Maas en Igor/ Lakic (tot nut toe).quote:Op woensdag 14 november 2007 21:43 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik zal vast gaan vragen of ik vanaf augustus op vrijdag wat eerder van het werk mag
Zonder dollen. De spelersgroep heeft helemaal niet voldoende kwaliteit, we hebben veel te veel ingeleverd en veel te weinig teruggekregen. Plus een incapabele trainer.
Dat laatste ben ik het 100% mee eens, dit kan uitgelegd worden als een sneer naar de trainer.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:56 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ik vind dat we genoeg kwaliteiten hebben, alleen 1 of 2 spelers erbij voor de breedte zouden niet verkeerd zijn. Boakye, Wuytens, Klavan, Ricky, Everton en Pieckenhagen zijn echt wel goed genoeg voor de subtop in de eredivisie. Enige minpunten in het elftal zijn Bridji, Maas en Igor/ Lakic (tot nut toe).
Maar niet echt handig van Jan Smit om dit te zeggen. Nu geeft hij dus aan dat er kwaliteit genoeg is, maar we staan wel 17e. Dan geeft hij toch toe dat de trainer ver onder de maat presteert?
Het moet zeker gebeuren, maar ik heb er een hard hoofd in. Ik verwacht een laffe 0-0 of zo, Heracles te bang en VVV dat genoegen neemt met 1 punt.quote:Op woensdag 21 november 2007 12:04 schreef Damzkieee het volgende:
Zaterdag MOET het gebeuren![]()
Ik heb nog vertrouwen, al is dat tot het vriespunt gedaald. Als er zaterdag verloren of gelijkgespeeld wordt mag van mij de pleuris uitbreken, maar dat zie ik niet gebeuren
COME ON!
Als ze agressief als team naar voren voetballen dan komt het wel goed denk ik. Maar ik vrees dat de angst verlammend werkt waardoor het een dramatische pot wordt.quote:Op woensdag 21 november 2007 12:55 schreef Mindlight het volgende:
Jullie moeten en gaan gewoon winnen hoor, komende zaterdag
Nu is het eerste moment (op de beker na) dat we er ECHT moeten staan. Thuis MOET je winnen van al je directe concurrenten.quote:Op woensdag 21 november 2007 14:57 schreef Blawh het volgende:
Raar eigenlijk, voorgaande jaren stonden 'we' er altijd als het erop aankwam.
En WEER Bridji.quote:Op zondag 25 november 2007 11:07 schreef Damzkieee het volgende:
Gewoon lekker Quansah rechtsback zetten joh
quote:Op zondag 25 november 2007 11:13 schreef Damzkieee het volgende:
Zullen we ons gratis aanmelden als trainersduo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |