Soon, very soonquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:20 schreef Deacon_Tigra het volgende:
wanneer kunnen we jouw nou eens begroeten op PSN Cyb?
Jij ouwe hype rukker![]()
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:38 schreef satecl het volgende:
Ik heb een amerikaans account gemaakt, maar nou wil ik me weer aanmelden bij me europese account en dan staat er zoiets van: Je mag niet op een ander account.
Kan iemand me helpen..?
Kut dat heb ik niet gedaan, Ik wil wel met die user naam weer op mijn EU account komen, kan dat dan nog of moet ik nu helemaal onder een andere naam op me EU account..?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:47 schreef JDizzle het volgende:
[..]Dat heb ik nooit gekregen. Je moet wel van users veranderen he, dus helemaal links in je XMB.
Ik snap ook niet waarom ze die black box niet meer uitbrengen (Episode 2, TF2 en Portal) voor een lagere prijs.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:47 schreef Fallen het volgende:
De hele reden dat ik de Orange Box laat liggen heeft te maken met het feit dat ze hebben aangegeven nu met Episode 3 bezig te zijn. Ik heb geen zin om dan later weer voor 'full-price' een game met alle voorgaande episodes te kopen.
Ik heb Half Life 2 op de PC, ik wacht dan nu nog wel een keer totdat er een box uitkomt met alle episodes en eventuele extra's. 3x een volledige game kopen vind ik wat te veel van het goede.
(en nee, ik wil geen Steam updates doen enzo, m'n PC is brak en kan het met moeite draaien. En als dit ooit vervangen moet worden, dan wordt het een Mac... screw PC gaming...)
je kan beter zeggen...NL/Benelux store, er is namelijk geen algemen store, wij krijgen alles in het nederlands, aangezien dat "gebruikersvriendelijker" is, terwijl de mensen die er gebruik van maken liever alles in het engels oid hebben...daarom krijgen wij telkens de rotzooi zo laatquote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:47 schreef Kremers het volgende:
Hier wordt je toch zo langzamerhand schijtziek van... Weer zo'n k*nker k*t update voor de EU store met alleen maar rotzooi
En dus ook geen R&C demo![]()
hierdoor kan ik geen R&C spelen dit weekend in Hoog sauerland ;/quote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:59 schreef Deacon_Tigra het volgende:
ik wacht gewoon geduldig af op de U.S update![]()
Ik gebruik me US account alleen voor de demo's van de store.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 20:19 schreef Kremers het volgende:
Zo, ik heb een US account aangemaakt met de naam fed_up
Gewoon ff yelowpages.com zoeken naar een bedrijf, en dat adres opgeven
Gastquote:Op donderdag 11 oktober 2007 21:30 schreef Neverstop het volgende:
Sta elke keer op het punt een US account aan te maken, maar durf het niet. Gare Amerikanen sueen alles wat los en vast zit. Kan ik me zometeen gaan verantwoorden voor "Identity theft".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |