abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 8 november 2007 @ 18:49:14 #151
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_54461931
Whaha meredith en yang met petjes op , ziet er echt niet uit
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
  vrijdag 9 november 2007 @ 14:44:10 #152
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_54482391
Leuke aflevering maar George & Izzy

Callie
pi_54482678
ik vind het geweldig dat de izzy en george zo'n gebrek aan chemistry toebedelen. Misschien hebben de schrijvers zelf ook ingezien dat de combi toch niet zo geweldig is

lexie wordt steeds leuker
pi_54483492
Gaat die Calie nu weg uit de serie of blijft ze gewoon chirurg? Bailye was weer op dreef. Mooie scene op het eind met de Chief en haar .
pi_54484980
Yeah Bailey!!! Chief Resident, eindelijk...... En zeer terecht.
Izzie en George zullen wel snel op elkaar zijn uitgekeken, stomvervelend zijn ze.
Arme arme Lexie, Thatcher flink aan de drank.
pi_54491167
Ik ben eindelijk bij (moest alles nog kijken vanaf aflevering 3) en kan me dus weer vertonen in dit topic.

Wat raar dat Callie ontslagen is! Ze kunnen haar toch gewoon aanhouden als orthopedisch chirurg? Of bedoelde ze dat misschien ook. Beetje vaag iig

Het hele sex gedoe rond George en Izzie wordt een beetje vervelend...

Waarom gaat Meredith niet gewoon 100 % weer voor Derek? Ik snap er geen hout meer van!

En Lexie wordt inderdaad steeds leuker, leuke toegevoegde rol is dat! Ook leuk dat Thatcher weer even in beeld was.

Hoera voor Bailey!
pi_54504372
Ik verwacht Callie alleen geen chief meer is, maar nog wel gewoon als resident blijft.

Dat is stukje over die '5 things' en de parallel tussen die man/baby en Lexie/Meredith is echt zó Grey's... echt weer om van te smullen. En ja, Hahn en Lexie krijgen leuke rollen zo. Ik mis Addison en Burke eigenlijk al niet echt meer.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_54506560
quote:
Op zaterdag 10 november 2007 14:21 schreef Cootz het volgende:
Ik verwacht Callie alleen geen chief meer is, maar nog wel gewoon als resident blijft.
Dat lijkt me inderdaad ook, denk niet dat ze op zo'n manier uit de serie geschreven is. Hahn en McSteamy samen is een leuke match .
So many adventures couldn't happen today, so many songs we forgot to play, so many dreams swinging out of the blue.
pi_54506644
Ik vond het echt een afschuwlijke aflevering. En dan met name de Izzie, George stukken. Ik kon het gewoon bijna niet aanzien. Ook van de stukken tussen Meredith en McDreamy werd ik niet goed.

Er moeten niet meer van dit soort afleveringen komen, dan haak ik echt af.
  zaterdag 10 november 2007 @ 17:52:16 #160
185098 SweetLakeDeluxe
some of my favourites
pi_54508326
Chemistry, either you've got it or you don't!

Gelukkig zijn we daar vanaf

Lexie, wat een schatje is ze toch met haar "5 dingen"

pi_54508616
Lexie was echt leuk

Alex vond ik ook erg tof, George en Izzy echt strontvervelend

Ik vind Mark en Derreck samen wel grappig
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_54515222
Echt geweldig dat de vriendschap tussen Derrick en Mark weer hechter wordt, al is het heel subtiel. En de metaforen die je om de oren vliegen maken Grey's zo leuk he <3 Vader/baby en Lexie/Meredith.. super!

Ben benieuwd of Thatcher de komende afleveringen weer voorkomt... misschien dat de alcoholverslaving van papa Grey Mer en Lexie juist dichter bij elkaar brengt
Seriously!?
pi_54515803
Wat grappig dat mensen zó tegen de George/Izzie verhaallijn zijn . Ik heb daar helemaal geen problemen mee en vind ze grappig, samen . Ik denk ook dat de schrijvers zich érg bewust waren van hoe raar ze als koppel zouden zijn.

Lexie wordt inderdaad steeds leuker. Dat Alex erachter komt dat Tatcher een zuiplap is, is niet zomaar denk ik. We zouden dit seizoen immers meer over Alex z'n achtergrond leren weten, en dat z'n vader niet deugde wisten we al .
pi_54515911
quote:
Op zaterdag 10 november 2007 23:24 schreef clumsy_clown het volgende:
Wat grappig dat mensen zó tegen de George/Izzie verhaallijn zijn . Ik heb daar helemaal geen problemen mee en vind ze grappig, samen . Ik denk ook dat de schrijvers zich érg bewust waren van hoe raar ze als koppel zouden zijn.
Zit er dik in Maar deze serie moet 't niet hebben van de vreemde combi's, het zijn juist de realistische en geloofwaardige koppels die zo goed werken.
Hij liegt als een ooggetuige (Russisch gezegde)
pi_54516075
quote:
Op zaterdag 10 november 2007 23:30 schreef Revolverheld het volgende:

[..]

Zit er dik in Maar deze serie moet 't niet hebben van de vreemde combi's, het zijn juist de realistische en geloofwaardige koppels die zo goed werken.
Het komt écht vaak zat voor dat meiden op 'het broertje' vallen. Niet vaak genoeg volgens de broertjes, maar toch . En dat ze dan niet blijken te werken als ze uit het roze wolkje zijn, maakt het des te realistischer.
pi_54517800
Ik hoop niet dat ze het verhaal met de vader van lexie te langdradig maken.
Wat Hahn nu doet vind ik best wel dom, want het blijft een school ziekenhuis. Dus Hahn moet ook cristina dingen bijbrengen. Dat ze zo lullig tegen haar doet vind ik best vaag.

De momenten met izzie en george vond ik best wel grappig eerlijk gezegd. Vooral in het begin toen zij beiden naar meredith gingen.
  zondag 11 november 2007 @ 14:43:05 #167
101884 PeRi
Allons-y!
pi_54526299
Jeeeuj wat een toffe aflevering!
Whatever I want.
pi_54526469
Zo, in anderhalve dag 7 afleveringen gekeken, ben weer helemaal bij

Meredith is een zeur en Izzie en George moeten uit elkaar en Bailey is weer geweldig en wat deed C-Note uit Prisonbreak daar nou
Oh en die jongen zonder oren speelde ook in Prisonbreak. En die vader met dat hert in Dexter.
Wel lastig kijken, als je ze van andere series kent, maakt het toch minder 'echt'.
Screw them.
We're going home.
pi_54526514
quote:
Op zondag 11 november 2007 14:49 schreef CarOnline het volgende:
Zo, in anderhalve dag 7 afleveringen gekeken, ben weer helemaal bij

Meredith is een zeur en Izzie en George moeten uit elkaar en Bailey is weer geweldig en wat deed C-Note uit Prisonbreak daar nou
Oh en die jongen zonder oren speelde ook in Prisonbreak. En die vader met dat hert in Dexter.
Wel lastig kijken, als je ze van andere series kent, maakt het toch minder 'echt'.
Je kunt het natuurlijk ook zo zien dat C-Note zijn vrouw en kind in Prison Break verlaten heeft, dat deze een nieuwe vriendin gescharreld heeft en hij haar de trap af geduwd heeft.
pi_54526668
quote:
Op zondag 11 november 2007 14:51 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Je kunt het natuurlijk ook zo zien dat C-Note zijn vrouw en kind in Prison Break verlaten heeft, dat deze een nieuwe vriendin gescharreld heeft en hij haar de trap af geduwd heeft.



Ja dat kan ook, met die vader met dat hert wordt het lastiger, die is namelijk dood
Screw them.
We're going home.
pi_54529695
f*ck verkeerde topic


grey's is leuk
  vrijdag 16 november 2007 @ 13:59:51 #172
25186 ImPrEzA
@taalpurist
pi_54649983
Alwéér zo'n leuke guest star aflevering! President Wayne Palmer en Madeline Zima uit Californication en The Nanny Nu maar even verder kijken
Seriously!?
pi_54660825
hmmm er is geen muziek bij mijn versie..
het is gelijk minder leuk.. geen sfeer
pi_54664118
Gatver die jongen met dat potlood in z'n oog!!

Meisje: I broke my ass??'
Alex: That's one way to look at it
Sloan Don't look at it!!


En die vader van Meredith en Lexie

Bailey het highschoolmeisje met het banduniform wat een topwijf is het toch ook

Ben wel benieuwd of er nog een verhaallijn komt met Derek en Rose.

Al met al weer een vermakelijke ep!
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
pi_54664609
Leuke aflevering!

Die Rose is echt leuk Als ik Derek was had ik Meredith gedumpt
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
  zondag 18 november 2007 @ 08:50:06 #176
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_54688819
Gaat Bailey nou elke week een potje staan janken ? Ze jankt onderhand meer dan alle anderen bij elkaar.
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
pi_54798505
Wooohooow. Dat eind. Gatverdamme whahah.
  vrijdag 23 november 2007 @ 12:19:04 #178
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_54799176
idd yek .

Wel blij dat ze eindelijk klaar zijn met Bailey the Nazi noemen
pi_54799293
Whoa slik, dat einde, maar op zich ook wel te verwachten. Dat Bailey steeds meer een persoonlijkheid krijgt vind ik ook niet nodig, vind haar eigenlijk niet echt interessant or so.
pi_54800886
Yuk!! Ranzigheid.
Ik vind het wel oké dat Bailey meer een persoonlijkheid krijgt.
Meredith kan dagdag zeggen tegen McDreamy!
I know everything changes / All the cities and faces / But I know how I feel / About you
pi_54800986
Bahhhh ik had al hier gelezen over het eind voor dat ik gekeken had, maar wist meteen toen ik hem zag wat er kwam.
Ik dacht even dat ze uit nijdigheid het verband er zo afrukte maar dat viel mee
T ging gewoon vanzelf, *splut*
Mooie aflevering, zielig die vrouw van Stan
Screw them.
We're going home.
pi_54813516
Ew ew ew.. damn. Die Rose is wel leuk . Awh ik haat 'to be continued' afleveringen, te lang wachten in "spanning" !
pi_54821131
Mooie metafoor : Het mes van Bailey in het hakenkruis, het einde van NAZI
pi_54821360
Het einde was te verwachten maar ugh, wat hebben ze dat goor neergezet. Vind die gozer ook heel eng en als die praatte keek ik steeds naar z'n hals en niet naar z'n gezicht Was echt het vieste wat ik ooit in Grey's heb gezien!
Was wel een zware episode zeg! Ben benieuwd hoe het verder gaat. Derek zit natuurlijk nog met dat ding in de vrouw d'r hoofd enzo. Kan niet wachten!
En idd, dat nazi gedoe. Bailey is cool
pi_54823788
Ew, wat ranzig zeg! Uiteraard zag ik het aankomen, maar dan nog!

Ik ben heel benieuwd hoe het verder gaat, erg spannend verhaallijntjes allemaal!
Wel balen dat we nu drie weken moeten wachten op de nieuwe aflevering! Die komt pas op 13 december...
pi_54832264
Deze aflevering was erg leuk, kan niet wachten op de volgende.
Was idd voorspeelbaar maar toch schrok ik een beetje

Grappig dat Ava weer terug is, ben benieuwd wat alex gaat doen.

13 december pas?? bijna alle series hebben een break
pi_54832347
er is iig een duidelijke datum om naar uit te kijken.
liever een break van 3 weekjes dan een zomder break van een paar maanden
  dinsdag 27 november 2007 @ 06:12:46 #188
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_54863038


.
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
  dinsdag 27 november 2007 @ 17:13:38 #189
35189 Troel
scherp en bot
pi_54872659
Vond deze aflevering net zo erg als die ene met die twee mensen met die paal aan elkaar
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_54873004
quote:
Op dinsdag 27 november 2007 17:13 schreef Troel het volgende:
Vond deze aflevering net zo erg als die ene met die twee mensen met die paal aan elkaar
Aww, dat is mijn lievelingsaflevering van Grey's! Eerlijk gezegd vind ik het steeds minder leuk worden. Verhaallijnen komen geforceerd over, personages doen dingen die ze 'normaal' eigenlijk nooit zouden doen.. Het is het allemaal net niet vind ik, alle verhaallijnen zijn een beetje te slap imo. Echt heel jammer, maar goed, ik blijf stug doorkijken. Ik heb vertrouwen in Shonda & co.
pi_54877679
Mooie screen is dat. Gelukkig niet van die open springende nek brr
  vrijdag 30 november 2007 @ 01:15:07 #192
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_54936572
Mijn Oz, wat doen ze!
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
  vrijdag 30 november 2007 @ 01:55:00 #193
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_54936985
quote:
Op vrijdag 30 november 2007 01:15 schreef Zhenar het volgende:
Mijn Oz, wat doen ze!
Nou ja hij is een weerwolf EN Scott Evil, de zoon van Dr. Evil *pink tegen getuite mondhoek zet*, dus hij kan vast wel tegen een stootje.
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
pi_54949488
Nog twee weken
pi_54949752
Hoezo twee weken?
  vrijdag 30 november 2007 @ 17:13:26 #196
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_54949960
Volgens tv.com volgende week weer hoor!!
pi_54950692
Je hebt gelijk, Bubseltje. Vreemd, want vorige week stond het echt nog een week later!

Ik heb het voor de zekerheid nog even nagekeken op de officiële site van ABC.
pi_54951195
Waarom is er deze week geen Grey's?
  vrijdag 30 november 2007 @ 18:50:57 #199
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_54951902
quote:
Op vrijdag 30 november 2007 01:55 schreef Marble het volgende:

[..]

Nou ja hij is een weerwolf EN Scott Evil, de zoon van Dr. Evil *pink tegen getuite mondhoek zet*, dus hij kan vast wel tegen een stootje.
Ik hoop het!
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
pi_54954086
quote:
Op vrijdag 30 november 2007 18:21 schreef hetzusjevan het volgende:
Waarom is er deze week geen Grey's?
Omdat het thanksgiving was in Amerika
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')