quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 21:38 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik vond het wel genant voor dat koppel die zo'n 8mm filmprojector wilde en dat Paul toen de sextapes liet zien voor heel Nederland.
Jij hebt de grap niet begrepen of wel?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 21:38 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik vond het wel genant voor dat koppel die zo'n 8mm filmprojector wilde en dat Paul toen de sextapes liet zien voor heel Nederland.
Dit maakt m alleen maar leukerquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:17 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Jij hebt de grap niet begrepen of wel?
quote:
Nog van het gala van gisteren denk ikquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:38 schreef cosmick het volgende:
[..]
.
Ik vond het wel een leuke aflevering. Beetje chaotisch en ik begreep niet goed waarom ie nu in jurk liep. Maar dat kan komen omdat ik de eerste paar minuten gemist heb.
Paul had gisteren de zilveren ster ring gewonnenquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:38 schreef cosmick het volgende:
[..]
.
Ik vond het wel een leuke aflevering. Beetje chaotisch en ik begreep niet goed waarom ie nu in jurk liep. Maar dat kan komen omdat ik de eerste paar minuten gemist heb.
Ik verwachtte ook wel een uitleg waarom ook veldkaarten niet goed genoeg waren...dat ze slecht ter been waren ofzo. Erg vaag waarom ze zo hebberig was.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 21:34 schreef DaFrenk het volgende:
Hmm.. en dan die mien met die kaartjes voor het GelredomeSjonge jonge jonge.. en terecht dat ze die VIP kaarten niet gekregen heeft!
![]()
Ja, Paul deed idd een beetje raar. Maar goed, voor de rest wel weer schokkende en pijnlijke momentenDie porno op die 8mm filmpjes
Lol
![]()
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:56 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Paul had gisteren de zilveren ster ring gewonnenEn het sloeg op het gala van gisteren dat MWDL niet in de prijzen viel, vandaar dat je ook telkens die telefoon nummer zag.
![]()
![]()
Was ook wel een beetje rommelig. Beter hadden ze wel gewoon Di-Rect kunnen laten optreden. Zo druk hebben die het ook niet lijkt mequote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:08 schreef Fred_B het volgende:
Leuke uitzending, als altijd. Zeker dat 8mm-filmpje en dat YouTube-filmpje van Adje![]()
Alleen dat met dat jarige meisje was nogal saai. Zij en haar vrienden waren ook niet bepaald spontaan in dat stukje.
Ik vind Adje anders niet veel aan. Maar vanavond vond ik Adje met die YouTube filmpje leuk...je kan wel zien dat het een goeie acteur isquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:08 schreef Fred_B het volgende:
Leuke uitzending, als altijd. Zeker dat 8mm-filmpje en dat YouTube-filmpje van Adje![]()
Alleen dat met dat jarige meisje was nogal saai. Zij en haar vrienden waren ook niet bepaald spontaan in dat stukje.
Nou idd!quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:58 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
vanavond vond ik Adje met die YouTube filmpje leuk...je kan wel zien dat het een goeie acteur is![]()
Ik vond het echt prachtig toen Paul zei: "Wie wil ze dan hebben?", en de kaartjes aan de eerste en beste geïnteresseerde gaf, tezamen met een VIP pakket.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:59 schreef koejoeloek het volgende:
Jammer dat dat wijf niet blij was met haar kaartjes die in ieder geval beter waren dan de plekken die ze eerst had, wat een dom wijf was dat zeg. Paul had haar wat mij betreft nog meer mogen afmaken.
Dood gemaakt met een blije mus?quote:Op zondag 28 oktober 2007 11:46 schreef j0rrit het volgende:
[..]
Ik vond het echt prachtig toen Paul zei: "Wie wil ze dan hebben?", en de kaartjes aan de eerste en beste geïnteresseerde gaf, tezamen met een VIP pakket.
Kan me wel voorstellen dat je zitplaatsen niet per definitie wilt inruilen voor veldplaatsen, maar je mag zeker bij een dergelijk verzoek een paard niet in de bek kijken. Het is niet zo dat Paul haar dood heeft gemaakt met een blije mus. De bedoeling was immers goed. En nu vist zij achter het net.
Zo, dat waren ze wel weer voor vandaag..
Ja, woordspelingen.quote:Op zondag 28 oktober 2007 12:26 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Dood gemaakt met een blije mus?Lol
![]()
Ojee, ik neem het pas vanavond opquote:Op zondag 28 oktober 2007 22:26 schreef DaFrenk het volgende:
En ja hoor Kiwitjuhh, Winschoten was weer de lul![]()
![]()
Vind je, langdradig en niet grappigquote:Op maandag 29 oktober 2007 09:37 schreef bladibladibla het volgende:
Knutsel Kenneth was echt geweldig!
Z'n oma is afgelopen week overleden.quote:Op maandag 29 oktober 2007 09:41 schreef SunChaser het volgende:
Waarom was Adje er niet?
De eerste paar zinnen waren grappig, maar echt niet het hele stuk.quote:Op maandag 29 oktober 2007 09:37 schreef bladibladibla het volgende:
Knutsel Kenneth was echt geweldig!
Kijk zelf maarquote:Op maandag 29 oktober 2007 06:34 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Ojee, ik neem het pas vanavond opEn kan het pas later kijken!
Heb ik weer.. was het erg uhm 'boers'?
Ja en, die was zo tegen donderdag toch al gecremeerd? Oma's gaan nu eenmaal dood.quote:Op maandag 29 oktober 2007 10:08 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Z'n oma is afgelopen week overleden.
Nee, precies.. na een paar zinnen was de lol er wel vanaf..quote:Op maandag 29 oktober 2007 10:15 schreef Schotse_Hooglander het volgende:
[..]
De eerste paar zinnen waren grappig, maar echt niet het hele stuk.![]()
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 21:38 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik vond het wel genant voor dat koppel die zo'n 8mm filmprojector wilde en dat Paul toen de sextapes liet zien voor heel Nederland.
gaat dit over de aankomende uitzendingquote:Op maandag 29 oktober 2007 22:25 schreef AlwaysConnected het volgende:
Hierna moest de telefoon uit en begon de uitzending, met leuke items
witte boon in tomatensaus, frans Bauer, Jan Keizer, een van de lama's met een bed scene
veel pis op het podium, een meisje waarvan de martmot is overleden en kussen met een van de lama's.
En dat allemaal in preceis 2x 53 minuten, wat een ongelovelijke goeie timing is daar.
Op het eind nog even twee toegiften van Blijf en Vlieg met me mee.
Toen was het afgelopen en was ik na vele mist rond 21.30 weer thuis.
Een goeie en perfecte dag, mocht je aan kaarten kunnen komen, het is echt de moeite waard om te gaan.
klachten over fote's het was te donker om goed te fotograveren, jammer maar helaas
yupquote:Op maandag 29 oktober 2007 22:42 schreef Meddo het volgende:
[..]
gaat dit over de aankomende uitzending![]()
nu niet ivm het concert van paulquote:Op maandag 29 oktober 2007 23:01 schreef Piles het volgende:
Ik dacht dat het 's middags opgenomen, en dan diezelfde dag uitgezonden werd
Echt waar?quote:Op zaterdag 3 november 2007 18:03 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Oh btw: het viel mee hoe Winschoten naar voren kwam vorige weekMaar hij is dus eigenaar van een sexclub, tenminste dat zeggen ze hier in Winschoten!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |