Ja das die enge kerel van H&M MANquote:Op woensdag 24 oktober 2007 01:13 schreef Dizer het volgende:
Ik heb een nieuwe avatar. Die moet jullie wel bekend voorkomen.
Ja diequote:Op woensdag 24 oktober 2007 01:14 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja das die enge kerel van H&M MAN
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 01:13 schreef Dizer het volgende:
Ik heb een nieuwe avatar. Die moet jullie wel bekend voorkomen.
Die BH en sting heb ik ook! Erg leuk!!!quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 23:12 schreef Laura 2000 het volgende:
[ afbeelding ]
Ok tot zover mijn bestelling voor oktober, volgensmij ben ik nog wat dingen vergeten maar dat komt omdat een deel al onderweg is en ik het niet meer in kan zien![]()
Het olijfgroene topje trouwens in het grijs besteld, in maat XS omdat de rest uitverkocht was. Weet nu al dat die niet past want ik heb hem vorige week in de winkel zien hangen.Ook alleen nog in XS.
Oh en de sjawl in het wit/grijs in plaats van deze paarsige kleur.
![]()
Heb iets van 4 kledingstukken van die lijn gekocht. Ontzettend mooi. Voor dat geld dan. H&M roeleert big time deze winterquote:Op woensdag 24 oktober 2007 11:50 schreef parselmouth het volgende:
[..]
Vind het een erg geslaagde lijn overigens! Niet heel bijzonder, maar wel gewoon erg netjes.
Ook niet bij geleverde artikelen?quote:Op woensdag 24 oktober 2007 14:30 schreef Laura 2000 het volgende:
ok de dingen die ik gisteren bestels heb staan plotseling niet meer op de pagina mijn bestellingen
Nee compleet verdwenen. Wel een bevestiging ontvangen gisteravond... Nou ja ik heb alles maar opnieuw besteld, en nog 2 extra dingen erbijquote:Op woensdag 24 oktober 2007 14:56 schreef Addict89 het volgende:
[..]
Ook niet bij geleverde artikelen?
Waarom koop je niet gewoone handschoenen en knip je de toppen eraf??quote:Op woensdag 24 oktober 2007 15:54 schreef Dibble het volgende:
hebben ze bij de H&m nu trouwens van die handschoenen zonder vingertoppen?
Ik zie bij Divided hier in Groningen zowat alleen nog maar handschoenen zonder vingertoppenquote:Op woensdag 24 oktober 2007 17:40 schreef MxM het volgende:
[..]
Waarom koop je niet gewoone handschoenen en knip je de toppen eraf??
ik neem aan dat je dat sarcastisch bedoelt, het rafelt dan af en zit hardstikke los om je knokkels heen.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 17:40 schreef MxM het volgende:
[..]
Waarom koop je niet gewoone handschoenen en knip je de toppen eraf??
Het is afgeleverdquote:Op woensdag 24 oktober 2007 12:18 schreef parselmouth het volgende:
Bij mij werd het altijd bij de buren afgeleverd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |