Ja, ze stellen wat eisen, zo heb je bijvoorbeeld eerst een week proeftijd waarin je moet bewijzen behoorlijk actief te zijn, je mag niet gefarmt worden, enz...quote:Op zondag 7 oktober 2007 22:11 schreef Gurby het volgende:
[..]
Heb ik gehad inderdaad...was dat niet die alliantie die voor - ik citeer- "kwaliteid" ging ipv "kwantiteid"?
Ik krijg ook regelmatig uitnodigingen. Het is ook wel zo dat er wat grote allianties beginnen te ontstaan die je toch niet graag tegen je in het harnas jaagt op het moment, omdat wij maar klein zijn. Uiteindelijk zullen we ons dus wel ergens bij aan móeten sluiten.
Wie wil hier nu niet bijquote:Ik ben erg geïnteresseerd in u
dus mijn vraag luid:
'Wilt u in Dynasty komen?'
We hebben namelijk nog een sterke speler nodig die genadeloos is en ik denk dat u daar de ideale persoon voor bent.
Het is niet erg als u mijn vraag niet accepteert, maar stuur wel een IGM terug.
MVG,
roman
Dat lijkt verdomme wel een sexadvertentie van een of ander SM escortbureau.quote:Op zondag 7 oktober 2007 23:13 schreef MoreMark het volgende:
Dynasty zou ik persoonlijk niet bijgaan. Ze recruiten gewoon bij andere allianties terwijl ze nog nooit contact met je hebben gehad. Overigens hebben ze ook een ijzersterk bericht om mensen te werven:
[..]
Wie wil hier nu niet bij
Maar het kan nog beter:quote:Op maandag 8 oktober 2007 00:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat lijkt verdomme wel een sexadvertentie van een of ander SM escortbureau.![]()
Je coordinaten?quote:Op zondag 7 oktober 2007 23:51 schreef TheThirdMark het volgende:
Wordt er enkel en alleen maar graan verbruikt voor de vaste lasten?
Dat je dus de rest van de materialen kan gebruiken voor het upgraden van je stadje?
Lolz zit nu nog maar op het verbruik van 2 met inkomsten van 22.
Jep, nog niet op gereageerd, volgens mij eten ze zo tien allianties per dag op?quote:Op zondag 7 oktober 2007 22:02 schreef Hathor het volgende:
[..]
Heb jij bericht gekregen via de ambassade van een of andere Jamal, die bereid zou zijn de hele FOK alliantie op te nemen in zijn clan? Hij had me een bericht gestuurd met de vraag of ik bij hen wou toetreden, en toen ik terugschreef dat ik al bij een alliantie zat, antwoordde hij dat ie jou en Gurby ook een berichtje zou sturen.
Als je je dorp ziet, met alle plekken waar je kunt bouwen zie je precies in het midden en dan iets naar rechts een paar mensjes staan. Klik daar maar eens op, dan zie je dat het ook een bouwplaats is, de verzamelplaats (vandaar ook de mensjes erbijquote:Op maandag 8 oktober 2007 15:05 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Weet iemand hoe ik aan een Verzamelplaats kom?
Als ik terugkijk welke gebouwen ik nodig heb voor elk gebouw kom ik vaak uit op Verzamelplaats. maar daar zijn geen eisen aan verbonden.... mis ik iets?
Ik heb geen idee, maar ik laat de beslissing helemaal aan jou over. Als jij vind dat we er baat bij hebben om bij een sterke alliantie te zitten kan ik je niet eens ongelijk geven. De FOK alliantie bestaat nu al tijden uit 3 man, en daar komen we natuurlijk niet ver mee. Ik vind overigens wel dat we zodra er een nieuwe server van start gaat het gewoon opnieuw moeten proberen, er zijn genoeg FOKkers die Travian spelen om een behoorlijk alliantie mee op te starten.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:52 schreef ROG het volgende:
[..]
Jep, nog niet op gereageerd, volgens mij eten ze zo tien allianties per dag op?
Moet er ook een locatie op de map afgesproken worden.quote:Op maandag 8 oktober 2007 16:25 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, maar ik laat de beslissing helemaal aan jou over. Als jij vind dat we er baat bij hebben om bij een sterke alliantie te zitten kan ik je niet eens ongelijk geven. De FOK alliantie bestaat nu al tijden uit 3 man, en daar komen we natuurlijk niet ver mee. Ik vind overigens wel dat we zodra er een nieuwe server van start gaat het gewoon opnieuw moeten proberen, er zijn genoeg FOKkers die Travian spelen om een behoorlijk alliantie mee op te starten.
jezus , moet je ook maar wetenquote:Op maandag 8 oktober 2007 16:18 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Als je je dorp ziet, met alle plekken waar je kunt bouwen zie je precies in het midden en dan iets naar rechts een paar mensjes staan. Klik daar maar eens op, dan zie je dat het ook een bouwplaats is, de verzamelplaats (vandaar ook de mensjes erbij). Is dus een vast locatie voor.
Ohw en als je je schuilplaats niet kan vinden, ook een klassieke, dan is dat het plaatje met dat boompie en die grot erbij
(125|85)quote:
Schiet dus niet echt op. Nou ja, morgen maar weer eens wat met houtkap gaan lvlen.quote:Productie:
Hout: 14 per uur
Klei: 21 per uur
IJzer: 14 per uur
Graan: 24 per uur
Redelijk ver weg dus. Probeer anders met je goud op een tactisch moment je opbrengst te boosten.quote:Op maandag 8 oktober 2007 22:47 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
(125|85)
[..]
Schiet dus niet echt op. Nou ja, morgen maar weer eens wat met houtkap gaan lvlen.
etc etc
Of we moeten groeien, maar wel met lui van hier óf inderdaad aansluiten. Persoonlijk vind ik het eerste het tofste, dus bij de gelegenheid van een nieuwe server moeten we direct met z'n allen inspringen.quote:Op maandag 8 oktober 2007 16:25 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, maar ik laat de beslissing helemaal aan jou over. Als jij vind dat we er baat bij hebben om bij een sterke alliantie te zitten kan ik je niet eens ongelijk geven. De FOK alliantie bestaat nu al tijden uit 3 man, en daar komen we natuurlijk niet ver mee. Ik vind overigens wel dat we zodra er een nieuwe server van start gaat het gewoon opnieuw moeten proberen, er zijn genoeg FOKkers die Travian spelen om een behoorlijk alliantie mee op te starten.
Eens.quote:Op maandag 8 oktober 2007 16:28 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Moet er ook een locatie op de map afgesproken worden.
Als ik bij jullie in de buurt had gezeten had ik me wel aangesloten, is nu gewoon niet handig voor mij om te doen.
Zoals je kunt zien is hout en klei snel opquote:36/800 185/800 308/800 1132/1200
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |