quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 21:44 schreef Neleos het volgende:
[..]
Ik vind Pele ook beter, maar vooral omdat iedereen dat zegt. Ik heb nauwelijks beelden van hem gezien.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 21:44 schreef Neleos het volgende:
[..]
Ik vind Pele ook beter, maar vooral omdat iedereen dat zegt. Ik heb nauwelijks beelden van hem gezien.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 21:50 schreef tong80 het volgende:
Ik heb Péle niet live meegemaakt. Was ook van voor mijn tijd. Maar de beelden die ik zag waren magistraal. Garrincha kennen jullie al helemaal niet. Was de beste speler op het WK 58 en 62.
Ja voetbalroem is vergankelijk. Bergkamp kennen ze over 30 jaar niet meer.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 21:52 schreef Neleos het volgende:
[..]
Garrincha ken ik wel, maar ook vooral van naam. Hij was wel 1-benig toch? Ik heb nog wel een videoband met hoogtepunten van oude WK's die ik nog een keer wil kijken, maar ik heb alleen geen videorecorder.![]()
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 21:56 schreef qonmann het volgende:
Die disicuswerper ..amerkiaan ook nog maar hoe hij heet ....
quote:Sir Steven Geoffrey Redgrave (23 maart 1962) is een Brits roeier, die tussen 1984 en 2000 tijdens vijf opeenvolgende Olympische Spelen goud behaalde. Met zijn vijf Olympische gouden medailles en een bronzen medaille, is hij de succesvolste Britse Olympische deelnemer aller tijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |