abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 21:55:55 #176
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_53731372
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 20:41 schreef Roflbroek het volgende:
Wel ja dit kan er ook nog wel bij:
[..]
Raar dat hij een afscheid zoals Stam die krijgt niet ziet zitten.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 22:11:35 #177
18989 __________
Vul Uw naam op de lijn in.
pi_53731893
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 19:39 schreef r.liong het volgende:


Het is vervelend dat Ajax zo diep is gezakt Europees maar denk maar zo: Uiteindelijk komt het allemaal wel goed. Dat is al jaren zo geweest met Ajax.

Ja, al vanaf 1997. Dat is toch ZWAAR wanbeleid. Zeker als je het spiegelt aan PSV dat een iets mindere begroting heeft elk jaar.
quote:
door De Club van Nederland met 4 EU bekers, 29 landtitels etc etc... AFC Ajax.


Multinational met 3 filialen op 2 continenten. Stop eens met het verwijzen naar de oude CLUB Ajax. ajax is nu gewoon een bedrijf dat een wanproduct levert. Ik snap dan ook niet dat jullie naar de consumentenbond stappen. Feijenoorders hebben een club. Staan achter hun club hoe het ook gaat. Bij ajax heb ik het coca cola gevoel. Mensen ZEGGEN dat coca cola de enige cola is maar tests bewijzen dat Pepsi 56% scoort.
En plak Uw pasfoto in het daartoe bestemde vakje.
pi_53731989
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 20:30 schreef peaceman het volgende:


Die argumenten geef ik toch?


Waar dan? ik zie alleen dat ze moeten oprotten omdat ze prestatie uitblijven, iets waar de voorzitter niet veratwoordelijk voor is.
quote:
En Van Geel geef ik juist het voordeel van de twijfel. Vergeet niet dat hij alles in samenspraak met de coach én het bestuur doet.


En wie heeft die trainer aangestelt? en wie doet de aan en verkopen?
ik wil hem ook wel het voordeel van de twijfel geven. Maar als je iemand wil ontslaan dan lijkt van Geel me de meest logische keuze.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 22:17:13 #179
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_53732050
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 21:53 schreef toma het volgende:

[..]

kan er ook nog wel bij.


Kolere, gaan we nog iemand heel houden dit jaar?

je kan me wat met je argumenten, de medische staf bij Ajax is echt volkomen incompetent. Zoveel blessures per jaar elk jaar weer is GEEN toeval.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_53732079
Schrale troost trouwens: Jullie hebben toch mooi 4 europese wedstrijden gespeeld, meer dan elke andere nederlandse club momenteel dit seizoen!
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 22:20:01 #181
80382 manny
30 is best veel
pi_53732132
totale teleurstelling hier. hoer en zooi
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
pi_53732435
Ik zie Chivu nog wel terug komen hoor, mits de boel is opgeruimd bij Ajax
West Ham supporters, check: Dutchirons
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
pi_53732474
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:17 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Kolere, gaan we nog iemand heel houden dit jaar?

je kan me wat met je argumenten, de medische staf bij Ajax is echt volkomen incompetent. Zoveel blessures per jaar elk jaar weer is GEEN toeval.


Klopt, daar mag ook weleens de bezem doorheen.
pi_53732685
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 19:20 schreef Radegast het volgende:

[..]

Hij wil naar Arsenal, Arsenal heeft de eerste optie tot koop bedongen, zelfs Bayern werd afgewezen door Modric.

Ajax had Defour moeten halen op het moment dat ze Perez lieten gaan.


Ajax had gewoon normaal moeten doen en de champions league moeten halen
pi_53732768
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:40 schreef Nashje het volgende:

[..]

Ajax had gewoon normaal moeten doen en de champions league moeten halen


Volgens Derksen zijn die een maatje te groot voor Ajax
Ajax speelt altijd met de beste spelers, en henk haalt het maximale uit de groep

Ajax kan het niet maken om ten cate zo'n stap omhoog (Chelsea) niet te gunnen en moet hem gewoon laten gaan.

Binnen 2 minuten kan derksen zichzelf weer helemaal belachelijk maken.
pi_53732797
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:18 schreef Hertog_Martin het volgende:
Schrale troost trouwens: Jullie hebben toch mooi 4 europese wedstrijden gespeeld, meer dan elke andere nederlandse club momenteel dit seizoen!


Sowieso vier meer dan die droeftoeters uit rotterdam.
pi_53732918
HTC DEFINITIEF WEG.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 22:56:42 #188
51286 w00h00
Digital man!
pi_53733170
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:48 schreef patrickt37 het volgende:
HTC DEFINITIEF WEG.


??
pi_53733244
quote:
Ten Cate: "Ik snap al die commotie bij Ajax niet"


  vrijdag 5 oktober 2007 @ 23:01:00 #190
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_53733272
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:15 schreef TornadoDK het volgende:

[..]

Waar dan? ik zie alleen dat ze moeten oprotten omdat ze prestatie uitblijven, iets waar de voorzitter niet veratwoordelijk voor is.
Dan wordt het toch tijd voor een nieuwe bril
pi_53733888
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:48 schreef patrickt37 het volgende:
HTC DEFINITIEF WEG.
ik mis iets?
pi_53733998
Het meest vernederende was nog om weg te moeten lopen uit een roze arena..
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 23:48:06 #193
161288 Malibu-06
FEYENOORD ROTTERDAM
pi_53734443
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 22:48 schreef patrickt37 het volgende:
HTC DEFINITIEF WEG.

pi_53734538
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 23:30 schreef Roi het volgende:
Het meest vernederende was nog om weg te moeten lopen uit een roze arena..


Zo hey, dat deed wel erg pijn ja
Vincent zag het koren
Einstein het getal
Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_53734598
quote:
We zijn er uit: Het ligt aan de ArenA!
05-10-07

Blessures, gebrek aan kwaliteit, slechte coaches. Dit alles en veel meer werd aangevoerd als oorzaak van het verval bij Ajax, maar niets lijkt minder waar. De werkelijke oorzaak is achterhaald door de mannen van Stichting 'De Goeie Ouwe Tijd.nl: De ArenA! Na de wedstrijd van gisteravond zijn ze de statistieken ingedoken en hebben zij een klein onderzoekje gedaan naar de thuiswedstrijden van Ajax in Europa Cup, en dan een vergelijk gemaakt tussen de periode in De Meer en Het Olympisch Stadion t.o.v. de periode in de Amsterdam Arena.


AjaxF-side.NL
In bijna 40 jaar Europa Cup tot de verhuizing in 1996 verloor Ajax slechts vijf thuiswedstrijden. Van deze vijf thuisnederlagen werden er drie 'rechtgezet' door een beter resultaat in de uitwedstrijd. Slechts tweemaal werd Ajax uitgeschakeld door een thuisnederlaag.

Sinds 1996 zijn de statistieken geheel omgeslagen. Van de 47 wedstrijden op eigen grond, verloor Ajax er 17. Dit is meer dan een derde van de duels. Mede door de groepswedstrijden is niet meer te bepalen of een thuisnederlaag tot uitschakeling leidt. Wel is opgevallen dat Ajax procentueel gezien vier maal zoveel thuisnederlagen leidt in de Amsterdam Arena dan in de periode daarvoor (36% t.o.v. 9%).

Zelf niet scoren
Nog opvallender is de lijst met statistieken is het aantal van de thuiswedstrijden die Ajax verloor en waarin het niet wist te scoren. Tot de verhuizing naar de Arena verloor Ajax slechts eenmaal zonder zelf te scoren (Panathinaikos, 0-1, laatste wedstrijd in Olympisch Stadion). In de Amsterdam Arena wist Ajax in 12 van de 17 thuisnederlagen niet te scoren (in de reguliere speeltijd).

Nog een record
Als Ajax dit seizoen geen kampioen wordt, is een nieuw negatief record gevestigd. Nog niet eerder wist Ajax in 10 opeenvolgende eredivisieseizoenen slechts tweemaal landskampioen te worden. Tot nu toe waren de perioden 1956-1966 en 1985-1995 de magere jaren in de geschiedenis van onze club met 'slechts' drie landstitels. Ook op dit gebied is er veel veranderd sinds de verhuizing naar de Amsterdam Arena in 1996 en de beursgang in 1998.

Er zit dus maar een ding op: Verhuizen! ;-))

van AjaxF-side.nl
pi_53735015
Zodra de schijnwerpers aangaan, gaat het fout. Het wordt ruzieachtig


ERLIEZEN
We vergeten het wel eens - menen altijd maar recht te hebben op winnen - maar verdomme, verliezen hoort bij ons (voetbal)leven. FC Twente deed het strijdvaardig, waardig. FC Groningen was heroïsch (kippenvel). Heerenveen was schandalig (wat een losers). PSV was kansloos. En Ajax? Weggespeeld. Door een ploeg in vorm trouwens, maar Dinamo Zagreb is amper Europese subtop, waarmee de vraag kan worden gesteld wat Ajax nog is?

TEN CATE

Onbescheiden als ik kan zijn, wil ik mijn gelijk even halen. Dat men niet denkt dat ik alleen de koe in de kont kijk.

Bijna twee maanden geleden schreef ik op deze plaats dat het beter was geweest als Ajax deze zomer afscheid had genomen van Henk ten Cate. Dan had Perez nog gewoon bij Ajax gespeeld, en ik durf de stelling best aan dat de Deen beter is dan – pakweg - middenvelder Delorge of aanvaller Luque.

Bij Ajax kozen ze ervoor om Henk ten Cate zijn laatste jaar te laten afmaken. Onbegrijpelijk vond ik. Mijn stelling na al die sportjournalistieke jaren was en is: een goede voetballer is belangrijker dan een goede trainer. Van Geel had de macht niet, vermoed ik, Jaakke had de ervaring of de ballen niet. Perez weg, Ten Cate blijft. Ik schreef dat Ajax een jaar tegemoet zou gaan als Feyenoord vorig seizoen en dus kon ik me niet voorstellen dat hij de kerst zou halen. Vanwege de uitschakeling in de Champions League en zelfs de UEFA Cup (eerlijkheidshalve dient aangetekend te worden dat Ajax eerste staat in de eredivisie) was het aftellen tot hij ontslagen zou worden begonnen, maar er wacht Henk ten Cate een chique ontsnappingsroute, naar Londen, naar Chelsea. Als de afkoopsom is vastgesteld, vertrekt Ten Cate.

Als veldtrainer bij een absolute topclub is hij veel meer op zijn plaats. Een beetje op de achtergrond, zonder de absolute eindverantwoordelijkheid, kan hij van kampioenen Europese en wereldkampioenen maken. Die man kan individu en collectief beter maken, maar uitsluitend op het trainingsveld, in de catacomben, ver weg van de camera’s. Zodra de schijnwerpers aangaan, er persconferenties komen, gaat het een keertje fout. Het wordt ruzie of ruzieachtig. Na afloop van Ajax-Dinamo Zagreb, bij de persconferentie, ook weer. Het wordt onaangenaam, een tikkie ordinair. Ik ben gek op onaangepastheid, maar uit representatief oogpunt valt er, als de prestaties tegenvallen en de druk toeneemt, voor een topclub die Ten Cate als hoofdtrainer inhuurt niets meer te winnen.

WINST?

Soms is verlies winst. Robben – amper wedstrijdritme - speelde dramatisch uit bij Lazio Roma. Hij wordt beloond door bondscoach Van Basten. Maduro is ook geselecteerd. De Cler niet. We beginnen het bijna voor kennisgeving aan te nemen.

WINST!

De grootste winst van ons allemaal boekte Michel Boerebach. Op 28 september 2007 werd zijn zoontje Lyns (Michel) geboren.

Eén zinnetje op het geboortekaartje bezorgde me kippenvel.

Broertje van Lesley en Sven.

Voor degene die het niet weet. Die jongens zijn dood. Bij een auto-ongeluk in 2001 kwamen ze om het leven. Lesley was 12, Sven 9. Elk jaar, op een zaterdag in mei, worden Les en Sven herdacht op een fantastisch voetbaltoernooi in Lelystad, waaraan jeugdteams van prof- en amateurclubs deelnemen.

Ik vroeg Michel hoe het voelt. ‘Een dubbel gevoel is het. Raar. Het gevoel dat je dit al eens hebt meegemaakt. Ik wilde het liefst een jongetje. Hij is geen vervanger van de jongens hè. Ik zal Les en Sven nooit vergeten natuurlijk.’

In de voornaam van het knulletje dat bij zijn geboorte 3160 gram woog en 50 centimeter lang was zitten de eerste letters van de namen van zijn broertjes.

JAAKKE

Herinneren we ons nog de tijd dat Ronald Koeman hoofdtrainer was van Ajax en Louis van Gaal technisch directeur? Koeman lag in de clinch met Sneijder en Van der Vaart, presteerde ondermaats, had nog weinig krediet bij de fans. Er ontstond een meningsverschil tussen Koeman en Van Gaal. Het bestuur moest kiezen. Logisch was geweest om de man van lange termijn te handhaven, ook al omdat de trainer zijn langste tijd had gehad. Toch ruimde Louis van Gaal het veld. Drie maanden later vertrok Ronald Koeman alsnog. Had dan Van Gaal laten zitten.

Daaraan moet ik denken bij wat er deze zomer gebeurde. Niet Perez (Van Gaal) bleef maar Ten Cate (Ronald Koeman). Het gebeurde twee keer onder verantwoordelijkheid van John Jaakke. De beste kerel is niet capabel.

hugo@ad.nl
pi_53735361
Hugo.
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 00:37:10 #198
82589 S-Two
barba macacu
pi_53735441
Ah, alle open deuren worden weer ingetrapt en alle bullshit argumenten worden weer van stal gehaald.
Before R. Kelly had his teens.. Wutang had their cream
Slick Rick had his rings... crack rock had it's fiends
Martin Luther had his dreams, Stevie Wonder could sing
or Elvis was king, Hip Hop was on the scene
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 01:07:27 #199
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_53735938
Hugo heeft wel gelijk dat er voor Perez gekozen had moeten worden ipv ten Cate en die aankoop van Colin keihard door van Geel geblokkeerd had moeten worden.

Ten Cate is een schande voor Ajax geweest, in alle opzichten. Het voetbal is Ajaxonwaardig vecht- en hotseknotsvoetbal geworden, puur resultaatgericht. Zo ongeveer alles waar Ajax voor staat heeft Henk te gronde gericht. Europees zijn we een kleine dreumes geworden. Een Nottingham Forrest. Drama.

Maar geen nood Ajacieden, dit weekend is het laatste weekend dat Henk Ajax traint. Maandag is 'ie weg, en daar moet iedereen die Ajax een warm hart toedraagt alleen maar blij mee zijn.
Gourmetten of steengrillen?
pi_53736426
Het is niet púúr Henk ten Cate lijkt me. Hij zal vast wel wta dingen fout hebben gedaan maar ik krijg het idee dat de hele organisatie van geen kanten deugt. Zo ook de aankopen niet, er wordt 40 miljoen binnengehaald aan transferinkomsten en wat krijgen we: Alleen een Suarez en een paar afdankertjes (Luque, Rommedahl, Colin en Delorge).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')