quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 23:38 schreef Stefan740 het volgende:
Baus je bent gek, ga postzegels verzamelen varens planten ofzo
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 20:24 schreef escape_nl het volgende:
Hoeft niet, elke moderne router heeft een ingebouwde firewall.
En je broertje kan gewoon printen in het netwerk, zelfs bestanden delen
quote:Altijd gedacht dat ict'ers saaie mensen zijn? Dat valt wel mee. Onderzoek toont dat ze bovengemiddeld vaak zoenen met collega's en alcohol nuttigen in de baas z'n tijd. Ook schijnen ze regelmatig in slaap te vallen op het werk. Het stereotype beeld van de ict'er die zonder enige sociale vaardigheden in afzondering aan zijn computer werkt, is onjuist.
Uit onderzoek van de Amerikaanse vacaturesite Careerbuilder.com blijkt dat maar liefst 47 procent van de ict'ers wel eens een collega heeft gezoend. Van de mannelijke respondenten verwachten de onderzoekers dat ze het eerder toegeven dan hun vrouwelijke collega's. Als ook de niet-ict'ers worden meegenomen, daalt het percentage tot maar 39 procent.
De kans dat een ict'er regelmatig een borreltje nuttigt aan zijn bureau (of er onder) is volgens het onderzoek één op vier. Dit blijkt overigens niet anders te zijn dan in andere sectoren en functies.
Na alle drankgelag geeft nagenoeg de helft van de ondervraagde mannelijke ict'ers toe wel eens een uiltje te knappen in de baas z'n tijd. Van de vrouwelijke techneuten erkent maar 35 procent te slapen tijdens werk. Overigens blijken vooral ambtenaren graag een tukje te doen op kantoor: 64 procent doet dat wel ‘ns.
Bron: www.pcmweb.nl
quote:
quote:Op zondag 7 oktober 2007 13:06 schreef FJD het volgende:
Feest durven te vieren als je een wedstrijd consequent de nek om draait door niet te willen voetballen
Feest durven te vieren met een 0-0 gelijkspel als je 5e staat op de ranglijst![]()
Wedstrijd begint nu wel iets los te komen, Feyenoord begint de gaten te vinden. Vitesse doet niets anders dan wachten en counteren![]()
Statistieken eerste helft:
Balbezit 40%-60%
Schoten op doel 0 - 3
Schoten paal/lat 0 - 0
Schoten totaal 3 - 5
Hoekschoppen 0 - 3
Echt een aanfluiting![]()
0-1 voor Feyenoord en dan wil Vitesse opeens wel voetballen. Ik maar denken dat de stank in Arnhem uit het Ruhrgebied overkwam maar het is gewoon het lokale voetbalelftal waar het dun in de broek loopt als een ploeg uit het bovenste rijtje op bezoek komt
quote:Op zondag 7 oktober 2007 14:13 schreef escape_nl het volgende:
Altijd fijn omdat te horen, vorig seizoen hoorde je ze niet
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |