Dinamo Zagrebquote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:39 schreef Armageddon het volgende:
Tegen wie speelt Ajax dan vanavond?
quote:De gemeente Amsterdam vreest dat zich rond de wedstrijd tussen Ajax en Dinamo Zagreb van donderdagavond rellen zullen voordoen. Daarom heeft burgemeester Job Cohen een veiligheidsrisicogebied aangewezen, meldt de gemeente.
In dat gebied is de politie bevoegd preventief te fouilleren. Aanleiding voor de maatregel zijn rellen die rond de eerste, door Ajax met 1-0 gewonnen ontmoeting tussen de twee clubs plaatsvonden in de Kroatische hoofdstad. Uit 'inlichtingen en andere informatiekanalen van de politie' is gebleken dat Ajax-supporters van plan zijn de confrontatie met de Kroaten te zoeken.
Het veiligheidsrisicogebied omvat onder meer het oostelijk deel van het centrum, een stuk van Amsterdam-Oost en de omgeving van de Amsterdam Arena.
1930 dacht ikquote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:41 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ah dan zijn ze aan het knokken!![]()
Hoe laat begint die wedstrijd?
half 8quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:41 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Hoe laat begint die wedstrijd?
11 stuks.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:43 schreef indahnesia.com het volgende:
al nieuws over het aantal doden?
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:43 schreef indahnesia.com het volgende:
al nieuws over het aantal doden?
Ramptoerist!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:43 schreef indahnesia.com het volgende:
al nieuws over het aantal doden?
whehe.. maar geen rellen hierquote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:47 schreef OA het volgende:
[..]
Ramptoerist!![]()
Wat dat betreft zit jij daar we; goed.![]()
Ga er eens achteraan op je crossfiets man! Sensatie!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:50 schreef shilizous_88 het volgende:
Er kwamen nog een paar politiebusjes langs, maar ze zijn uit mijn zicht verdwenen. Het lijkt me dus niet iets wat zich in de buurt van de arena heeft afgespeeld of afspeelt, maar dat er iets aan de hand is lijkt me een zekerheid. Even afwachten maar tot iemand anders iets meer weet
had ik hier maar een crossfiets staanquote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:51 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ga er eens achteraan op je crossfiets man! Sensatie!
rennen danquote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:53 schreef shilizous_88 het volgende:
[..]
had ik hier maar een crossfiets staan
BBB=Blue Bad Boys (zagreb) equote:Donderdag, 4 oktober 2007 16:49 Geef commentaar
serieuze gevechten Ajax en bbb bij bijlmerstation...???
Bron AT5quote:In aanloop naar de wedstrijd van Ajax tegen Dinamo Zagreb in de ArenA is donderdagmiddag korte tijd sprake geweest van een grimmige sfeer op de Wallen.
In de Warmoestraat sommeerde de politie te paard een groep Kroatische supporters het gebied te verlaten. Aan deze oproep werd gehoor gegeven. Op de Wallen en in andere delen van de stad worden mensen preventief gefouilleerd.
Ajax verdedigt donderdagavond een 1-0 voorsprong tegen Dinamo Zagreb in het UEFA Cup-toernooi.
alleen de naam klinkt al niet betrouwbaarquote:Op donderdag 4 oktober 2007 17:06 schreef Superheld het volgende:
Volgens het (vaak onbetrouwbare) gastenboek van hardcorehooligan:
[..]
BBB=Blue Bad Boys (zagreb) e
Blijkbaar.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 17:11 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
ze komen hun vrouwen terughalen?
Gezellig hoor...quote:Twaalf voetbalsupporters aangehouden in Amsterdam.
AMSTERDAM - De politie in Amsterdam heeft donderdagmiddag in de binnenstad en in de buurt van stadion de Arena twaalf voetbalsupporters aangehouden.
Agenten hielden acht hooligans aan tijdens preventieve fouilleeracties in de stad, aldus een woordvoerder van de politie. Daarbij werden messen, een knuppel, traangas, een boksbeugel en een ploertendoder in beslag genomen. Onder de arrestanten waren zowel aanhangers van Ajax als van de Kroatische club Dinamo Zagreb.
Vele voetbalsupporters hadden zich in de middag op en rond de Amsterdamse Wallen verzameld voor de wedstrijd tussen beide clubs, donderdagavond in de ArenA.
www.vid.nlquote:De buitenring van de A10 is donderdag tijdens de avondspits bijna helemaal vol gelopen.
Om even voor half zes stond er maar liefst 25 kilometer aan file tussen Osdorp en het knooppunt Coenplein. Later kwam hier nog eens twee kilometer bij. Deze drukte heeft ondermeer te maken met twee ongevallen die zich in de middag op de A8 en op de A7 voordeden. Dit samen met het extra verkeersaanbod van de avondspits zorgt voor deze extreme drukte op de A10.
Ook op de binnenring is het druk. Daar staat 15 kilometer tussen Amstel Business Park en de Coentunnel.
Ooggetuigenverslag ja? Doe dan niet zo'n loze opmerking maar vertel watquote:Op donderdag 4 oktober 2007 20:04 schreef Biljonair het volgende:
En er waren een paar agentjes de lul!
Omdat het volkssport nummer 1 is en het de Nederlandse overheid/samenleving vele miljoenen euro's oplevert.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:50 schreef whosvegas het volgende:
http://www.nu.nl/news/126(...)ellen_Amsterdam.html
Waarom komt er geen verbod op dat stomme kut voetbal
Het levert de rijksoverheid geld op die het vervolgens naar werkeloze maar wel voetballende uitkeringtrekkende lamzakken gooit terwijl de gemeente van ons geld voor de kosten mag opdraaien.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:50 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Omdat het volkssport nummer 1 is en het de Nederlandse overheid/samenleving vele miljoenen euro's oplevert.
beroep: Uitkeringstrekkerquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 16:28 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Het levert de rijksoverheid geld op die het vervolgens naar werkeloze maar wel voetballende uitkeringtrekkende lamzakken gooit terwijl de gemeente van ons geld voor de kosten mag opdraaien.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |