Precies, eigenlijk zo je daar ook aantal punten voor in je 'achievements' moeten krijgenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:39 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Hehe....financiëel is het behoorlijk lastig, maar zolang het kan blijf ik lekker eigenwijs m'n poot stijf houden....we zien wel waar het schip ooit strandt![]()
Ik kan iig zeggen dat ik veruit het kleinste stadion heb van minimaal de eerste 7 divisies in NL! ....dat zou toch wel 10 mijlpaalpunten waard moeten zijn!![]()
Ja, wie denk je wel niet dat je bent??quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:21 schreef nicomart het volgende:
als ik nou zeg dat ik er in principe niets mee te maken heb.. Schop ik dan ook nog iemand tegen het zere been of niet?
Pas eerst je sig maar eens aan, je verdient geen respect door de meest waardeloze federatie binnen hattrick te starten...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:31 schreef nicomart het volgende:
de oprichter van de Fok!Hattrick fed
je kan ook gewoon 11 YP's doen, is het ook compleet nl.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:48 schreef foetre het volgende:
OHhh shut up jullie allemaal met dat principe gelul.
Nu weer ontopic.
Ik ben me team aan het verkopen en heb straks een budget van 11 mil om een compleet nl team te maken.
Het is een leuk idee van me maar jezus wat fucking veel tijd gaat daar in zitten.
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:00 schreef Grumpey het volgende:
[..]
je kan ook gewoon 11 YP's doen, is het ook compleet nl.
Korte termijn visiequote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:11 schreef Ruudt het volgende:
Ik ben m'n vleugeltrainees aan 't verkopen en midjes aan 't inkopen, divisiebehoud is wel ff belangrijker dan trainees hebben..
Beetje rente trekken is wel lekker.Ik moet voor de 1e bekerronde wel een leuk team hebben.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:20 schreef Grumpey het volgende:
foetre, 11 miljoen...lekker he, zo'n bedrag op je rekening. Wel jammer dat jij nog een team moet kopen en ik er natuurlijk al wel 1 heb![]()
![]()
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:33 schreef Grumpey het volgende:
rente is niet meer wat het geweest is, een seizoen of 3 geleden had je nu een ton per week verdient. Nu een schamele 7k
weet ik veel, heb ooit eens berekend dat je tussen de 10 en 12 miljoen het beste uit bent met 4 economen dacht ik. Het levert geen hond meer op, dus daarvoor hoef je het echt niet te doen meer.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:38 schreef foetre het volgende:
[..]
hoeveel % per econoom krijg je nu dan?
Daar doe ik het ook niet voor.Als er een speler goed in de profielschets past koop ik hem .In de tussentijd is elke euro rente meegenomenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:44 schreef Grumpey het volgende:
[..]
weet ik veel, heb ooit eens berekend dat je tussen de 10 en 12 miljoen het beste uit bent met 4 economen dacht ik. Het levert geen hond meer op, dus daarvoor hoef je het echt niet te doen meer.
Yep, ik moet minimaal 1x winnen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:16 schreef foetre het volgende:
[..]
Korte termijn visie![]()
Is het echt zo dramatisch?
Kleine berekening gemaakt.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:44 schreef Grumpey het volgende:
[..]
weet ik veel, heb ooit eens berekend dat je tussen de 10 en 12 miljoen het beste uit bent met 4 economen dacht ik. Het levert geen hond meer op, dus daarvoor hoef je het echt niet te doen meer.
volgens mij heeft niemand Grumpey's taalgrapje begrepen, zondequote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:00 schreef Grumpey het volgende:
[..]
je kan ook gewoon 11 YP's doen, is het ook compleet nl.
proost!quote:
Oftewel, niet de moeite waard..quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:21 schreef foetre het volgende:
[..]
Kleine berekening gemaakt.
11,000.000 euro
10 economen geven 0.474% inkomsten zijn dan 52,100 euro het kost 15,000 euro en de winst is dan 37,100 euro.
Heerlijk spulquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:53 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
proost!
Nieuwe baco??
Gezellig hier in de supporters home he!
Als FC RKDEO kampioen wordt zijn de drankjes van mij!
![]()
Komt allen kijkenquote:Finale Fok!-Cup
Refused FC - Hoolieganzen
Datum: 17-10-2007 om 17:25
MatchID: 142811862
Stadion: Royal Pimp Palace
quote:Gerlof Moens (92621715) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.] 1
23 jaar en 13 dagen, redelijk in vorm, licht geblesseerd, maar kan wel trainen
Een controversieel persoon die kalm en oprecht is.
Hij heeft slecht ervaring en is een zwak leider.
Specialiteit: Koppen
Volgende verjaardag: 18-01-2008
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 31 710
Loon: 20 292 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: L.BALLMINATORS
Waarschuwingen: 0
Fysiek: 1 we(e)k(en) geblesseerd Advanced Injury Calculator Kawasaki Tigers Injury Healing Time Prediction Tool Kawasaki Tigers Injury Healing Time Prediction Tool 2 hattriX-Ray healing hattriX-Ray healing TSI
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: wereldklasse Passen: zwak
Vleugelspel: zwak Verdedigen: slecht
Scoren: redelijk Spelhervatting: slecht
- Spelers voor je niet trainingsposities kun je beter op leeftijd 20 en ouder kopen. Ze zijn op jonge leeftijd meestal iets meer waard omdat ze nog opgetraind kunnen worden. Verder zijn oudere spelers nuttiger vanwege hun ervaring wat ze beter maakt.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 20:41 schreef Lyzio het volgende:
Vandaag dus mijn nieuwe team gekregenFleur de Lis heet het. En om maar even goed te beginnen zet ik hier even naar wat ik tot nog toe gedaan heb, en dan aan jullie de vraag of deze weg ook daadwerkelijk goed is.
Heb nu mijn basisteam vrijwel op orde. Drie jeugdige middenvelders van 18, 18 en 19 gekocht voor een prikkie met hun basisstat (positiespel in dit geval) op redelijk en de bijstat (passen) op minimaal zwak. Ook een verdediger, keeper en aanvaller gehaald. Dit alles bij elkaar voor nog geen ¤100,000.
De keeper is al een oudje (30 jaar, met keepen op goed). De verdediger is eveneens 19 jaar, zo ook de aanvaller die zelfs 18 is. Niet dat dat nou zoveel uitmaakt omdat deze spelers toch geen training krijgen aangezien dit bij mij op positiespel staat. Met een intensiteit van 100% en 15% conditie.
Verder heb ik ook mijn trainer ontslagen en een nieuwe aangeschaft die aanvallend is ingesteld en een redelijk/slecht stat heeft. Ik kan nu alleen nog maar 4-4-2 spelen totdat ik opdracht 15 (speel een wedstrijd en bekijk het resultaat) voltooid heb, maar zo gauw dit voorbij is wil ik graag 3-5-2 spelen, omdat zodoende mijn drie middenvelders volop training krijgen.
Ook heb ik nog vier spelers die ook aardig in aanmerking komen voor een basisplaats, deze stel ik dan op in de vriendschappelijke wedstrijden. Is dat een goed idee, of niet? Dan krijgen mijn basisspelers dus training voor de zondagwedstrijd en de spelers die "wel eens het basisteam zouden kunnen halen" op woensdag. Werkt dit, of niet?
Nou, dat was het wel.
Groetjes,
Fleur de Lis (362333)
Inderdaad al vaker gehoord.Ik heb eigenlijk niet gelet op de leeftijd van deze gasten toen ik ze kocht. Bleek naderhand dat ze zo jong waren. De keeper is dan wel weer 30.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:30 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
- Spelers voor je niet trainingsposities kun je beter op leeftijd 20 en ouder kopen. Ze zijn op jonge leeftijd meestal iets meer waard omdat ze nog opgetraind kunnen worden. Verder zijn oudere spelers nuttiger vanwege hun ervaring wat ze beter maakt.
- Op woensdag stel je op het middenveld spelers op die dezelfde eigenschappen hebben als je mids van zondag. Dus jong, min redelijk positiespel.
Verder ben je goed bezig, vooral de coach en het passen van je trainees![]()
Niet te veel zuipen. Je moet morgen afrijdenquote:
ja bedankt.. ik ga maar eens slapenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:57 schreef Lennox het volgende:
[..]
Niet te veel zuipen. Je moet morgen afrijden![]()
Succes pik![]()
quote:Virxilio Araujo (178237442) [Add this player to your bookmarks]
18 years and 22 days, inadequate form, healthy
A popular guy who is balanced and upright.
Has disastrous experience and weak leadership abilities.
Next birthday: 10-01-2008
Nationality: flag España
Total Skill Index (TSI): 2 380
Wage: 684 ¤/week including 20% Bonus
Owner: Real Club de Culo
Warnings: 0 Advanced Injury Calculator Kawasaki Tigers Injury Healing Time Prediction Tool Kawasaki Tigers Injury Healing Time Prediction Tool 2 hattriX-Ray healing hattriX-Ray healing TSI
Injuries: Healthy
Stamina: passable Goalkeeping: disastrous
Playmaking: wretched Passing: solid
Winger: excellent Defending: wretched
Scoring: poor Set Pieces: inadequate
quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 08:54 schreef maniack28 het volgende:
12-10-2007 Verkocht Wolter Felius aan Dutchoak United 1 259 000 ¤ 8 950 Deze transfer melden aan de Hattrick-medewerkers
11-10-2007 Verkocht Ionut Popa aan F.C. Camparades 490 000 ¤ 2 760 Deze transfer melden aan de Hattrick-medewerkers
11-10-2007 Verkocht Hans-Frits Block aan Jass Utd 1 173 000 ¤ 57 810
nr1. uitmuntend scoren, matig passen 19,5 jaar met koppen
nr2. formidabel def 25 jaar
nr3. wereldklasse mid met uitstekend ervaring 29 jaar...
Kapitaal: 1 292 111 ¤ (4 078 377) ¤
Zo... en nu even rustig shoppen. Ik heb dus nodig:
Centrale def (liefst met passing)
Keeper
2 a-team wingers (moet ik begin van volgend seizoen kopen)
2 b-team wingers + evt. nog wat "spitsen/wingers" voor in de spits
4 van de 10 trainees heb ik al, ga dus wingattack trainen
Huidige keeper moet er dan nog uit, dus ik heb zo'n 5 mil aan cash beschikbaar... hmmm..
Keeper: 2 mil
Def: 1 mil
2x Winger: 2 mil
--- +
4 mil![]()
Je moet haar ook met liefde behandelenquote:
Yep, maar die percentages zijn kleiner dan eerstquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 09:05 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Let ook op PM als het mogelijk is....PM voor CD's gaat in de nieuwe ME ook bijdragen aan het bbz voor je MF.![]()
Ow ja....en shop ze....altijd leuk!![]()
ja, ik word wel vaker niet begrepenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:30 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
volgens mij heeft niemand Grumpey's taalgrapje begrepen, zonde![]()
Heb je nog de verdedigers om 442 te counteren? Dan zou je de eerste wedstrijd kunnen PIC'en en heb je nog een betere TS volgende week.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 09:54 schreef TheVulture het volgende:
Ik zit met een dilemma... mijn TS staat nu op kalm... ik speel aankomende zondag tegen de nummer 3 die ongeveer een gelijkwaardig middenveld haalt, de andere linies win ik van 'm. Volgende week speel ik dan tegen de nummer 1 en dat gaat om de titel als ik zondag win.... zijn middenveld is een stukkie minder en ik speel dan ook nog eens thuis... Zouden jullie twee keer MOTSEN?
Ik haal een uitstekende counter, weet niet of dat genoeg is?quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:04 schreef rompompom het volgende:
[..]
Heb je nog de verdedigers om 442 te counteren? Dan zou je de eerste wedstrijd kunnen PIC'en en heb je nog een betere TS volgende week.
Dat hangt van je tegenstander af.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik haal een uitstekende counter, weet niet of dat genoeg is?
Heb een keer gecounterd, tegen een soortgelijke tegenstander heb ik er succes mee gehad maar ik durf niet 100% te garanderen dat zijn middenveld sterker is dan het mijne.... ik denk dat ik maar voor een dubbele MOTS ga... alles of nietsquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 11:07 schreef rompompom het volgende:
[..]
Dat hangt van je tegenstander af.. Kun je zijn aanval de baas? Komt jouw aanval door zijn verdediging? Als je dit hele seizoen nog niet hebt gecounterd, heb je in ieder geval het verrassingseffect mee.
Personen die alleen training krijgen in vriendschappelijke wedstrijden worden ook gewoon beter, dus dit werkt inderdaad wel deze taktiek. Je moet dus eigenlijk altijd zorgen dat je zowel maximaal op zondag als maximaal op woensdag traint, dan wordt je team het meest beter..quote:Op donderdag 11 oktober 2007 20:41 schreef Lyzio het volgende:
welkomsverhaal met een gewoon goede start zoals het moet + deze vraag:
Ook heb ik nog vier spelers die ook aardig in aanmerking komen voor een basisplaats, deze stel ik dan op in de vriendschappelijke wedstrijden. Is dat een goed idee, of niet? Dan krijgen mijn basisspelers dus training voor de zondagwedstrijd en de spelers die "wel eens het basisteam zouden kunnen halen" op woensdag. Werkt dit, of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |