mijn bed 1/5e en slaapt ook gruwelijk lekkerquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 20:40 schreef LekkerApart het volgende:
Wij hebben ook een bed van 220 bij 180..
Van Velda.. Bij iedere beddenspeciaalzaak wel te krijgen..
Niet topklas, maar voor 2500 euro compleet voorzien. Beide een eigen matras, extra hoge pootjes, sluimerrol, dekbedovertrekken 2x, moltons 2x, kussenmoltons 2 stuks, hoeslakens 2x en beide ons favo kussen.
Voor ons ook gruwelijk veel geld voor ons, maar je slaapt er iedere dag op en het is iedere cent waard geweest!
Wees blij dat je het niet gedaan hebt, die krijgen ze toch niet geleverd.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 23:41 schreef LoggedIn het volgende:
de ikea heeft ook bedden van 220, mr t bed wat ik wou kon je alleen in een lengte van 220 kopen als je voor 180 breed ging
huh watquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:43 schreef JDude het volgende:
[..]
Wees blij dat je het niet gedaan hebt, die krijgen ze toch niet geleverd.
Nee, ik bedoel die van 180x220 van Ikea. Ellende.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:12 schreef LoggedIn het volgende:
huh wathoezo krijgen ze die niet geleverd? ik heb deze (160) gewoon zo meegenomen, nieteens bij stilgestaan dat het er weleens niets zou kunnen zijn?
dat snap ikquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:16 schreef JDude het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel die van 180x220 van Ikea. Ellende.
Zou je denken he? Ik heb na drie maanden m'n geld teruggehaald en heb 'm ergens anders gekocht.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:31 schreef LoggedIn het volgende:
dat snap ikmaar waarom is dat bed opeens heel moeilijk dan? zo moeilijk is het toch niet om voor batch 8 t/m 11 de zaagmachine 20cm wijder af te stellen?
3 maandenquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:32 schreef JDude het volgende:
[..]
Zou je denken he? Ik heb na drie maanden m'n geld teruggehaald en heb 'm ergens anders gekocht.
Achteraf kwam het precies goed uit want na die drie maanden verhuisde ik, wat ik bij de aanschaf nog niet wist... maar tochquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:34 schreef LoggedIn het volgende:
3 maandenwachten op een Ikea bed
wat ziek man..
ik had mijn bed gekocht een paar dagen nadat ik verhuisd was en ik in mn nieuwe kamer moest gaan slapen.. moet er niet aan denken dat ik met een lange levertijd te maken gekregen hadquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:37 schreef JDude het volgende:
[..]
Achteraf kwam het precies goed uit want na die drie maanden verhuisde ik, wat ik bij de aanschaf nog niet wist... maar toch. Ikea-spul op voorraad is tof, maar laat ze nooit iets op maat maken
.
Ik zat er even een plaatje van te googelen maar het is echt een bed dat zo in The Sims 2 thuispastquote:Op donderdag 8 november 2007 08:44 schreef Troel het volgende:
Auronde is heerlijk.
Zo groot als je zelf wilquote:Op vrijdag 9 november 2007 09:49 schreef OFfSprngr het volgende:
Wat is trouwens het meest enorme matras afmeting; 2m X 2,2m?
quote:Op zaterdag 10 november 2007 09:06 schreef sjetterboks het volgende:
Wij hebben ook een bed met 2 losse matrassan, 80 x 220, en ik vind het zo irritant dat we ondertussen alweer beneden slapen. De bed ombouw is eigenlijk te groot voor de 2 losse matrassen, er zit wel zo'n pon d'amour tussen de matrassen in, maar bijna elke nacht werd ik weer wakker in het gat tussen de twee matrassen in. Ik slaap altijd in het midden en dat werkt dus bij zo'n bed blijkbaar niet. We zijn nu aan het kijken naar een groot matras, maar die zijn nog behoorlijk prijzig.
Dat van de geul tussen de matrassen ken ik van vroeger. Ik wilde daarom perse een 220 bij 180 matras. Hoewel dat mogelijk was raadde de verkoper dat af... simpele reden: hoe wou je dat verplaatsen, binnenkrijgen etc.quote:Op zaterdag 10 november 2007 09:06 schreef sjetterboks het volgende:
Wij hebben ook een bed met 2 losse matrassan, 80 x 220, en ik vind het zo irritant dat we ondertussen alweer beneden slapen. De bed ombouw is eigenlijk te groot voor de 2 losse matrassen, er zit wel zo'n pon d'amour tussen de matrassen in, maar bijna elke nacht werd ik weer wakker in het gat tussen de twee matrassen in. Ik slaap altijd in het midden en dat werkt dus bij zo'n bed blijkbaar niet. We zijn nu aan het kijken naar een groot matras, maar die zijn nog behoorlijk prijzig.
als je in een flat woont is het niet zo moeilijk, maar als je een draaitrap op moet is het idd onmogelijkquote:Op zaterdag 10 november 2007 21:04 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Dat van de geul tussen de matrassen ken ik van vroeger. Ik wilde daarom perse een 220 bij 180 matras. Hoewel dat mogelijk was raadde de verkoper dat af... simpele reden: hoe wou je dat verplaatsen, binnenkrijgen etc.
Kun je bestellen? Ja.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 10:41 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Ik wil ook een bed van 180x220 kopen bij de Ikea maar ze zijn niet leverbaar. Aan dit topic te zien gaat dit dus al minstens een jaar zo...
Iemand hier misschien ervaring mee? Kun je het bestellen en hoe lang moet je dan wachten?
Ik vind het uiterlijk van een bed niet echt belangrijk maar die hemnes vind ik zo lelijk... ik wil de malm.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 13:47 schreef jack4ya het volgende:
Ow... wij hadden zo'n 220*180 gelijk te pakken... Heette Hemnes geloof ik, zijn gewoon voorradig. en is zeker een leuk bed voor dat geld.
dat had ik al verwacht. Waarschijnlijk is er een ellenlange wachtrij voor dat bed. Dat er niet een of andere producent opduikt en een goed 180x220 bed vervaardigd...quote:Op donderdag 23 oktober 2008 14:20 schreef Deskjet het volgende:
Dan heb je wrs net als ik pech. Die 180*220 cm MALM was ook op de duitse site uitverkocht, maar ik zie net dat hij er totaal af is gehaald. Hopelijk blijft ie in Nederland wel in het assortiment.
zeker handig wanneer , 1 van de 2 een harder of zachter matras wil hebben dan de ander.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:20 schreef Natalie het volgende:
Wij hebben ons 90*220 matrassen op twee losse bedbodems gelegd. In de toekomst moet er nog wel een ombouw omheen, maar ach, dit ligt ook prima voorlopig.
ik zou bij die breedte altijd voor twee matrassen gaan, eentje is veel te lomp om te hanteren (regelmatig omdraaien) en je krijgt er gegarandeerd na verloop van tijd een kuil in in het midden.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 20:47 schreef Deskjet het volgende:
Dat bestaat wel, maar niet (meer) bij de IKEA. Er bestaan zelfs matrassen van 160X220 uit een stuk. Google maar. Die maat lijkt mij persoonlijk het meest relaxed.
Zekerquote:Op donderdag 23 oktober 2008 20:30 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
zeker handig wanneer , 1 van de 2 een harder of zachter matras wil hebben dan de ander.
En dat kan niet in 1 groot matras omdat?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 20:30 schreef morpheus_at_work het volgende:
zeker handig wanneer , 1 van de 2 een harder of zachter matras wil hebben dan de ander.
Vooral bij een verstelbaar bed is dat wel makkelijk als de 1 al slaapt en de ander nog in een boek leest ofzo met de rug omhoogquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 00:02 schreef Deskjet het volgende:
Waarom gebruik je 2 dekmatrassen? Ik zou juist kiezen voor een grote om die split weg te werken.
Juist als je vriendin er wel is, gebruik je die schacht in het midden toch?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 23:21 schreef Adelante het volgende:
Een dekmatras is perfect en verlengt ook nog eens de levensduur van je matras, dus voor mij die extra investering waard.
Wij hebben hier ook twee keer 90x220 met twee dekmatrassen er over, bijna geen split in het midden en makkelijk om je matras regelmatig te keren. En mocht je vriendin af en toe eens niet thuis zijn, kun je die schacht in het midden ook nog nuttig gebruiken
Heb een Malm van 180x220 op de kop getikt voor EUR 20,- bij de koopjeshoek van ikea. Ook nog in de kleur die ik wildequote:Op donderdag 23 oktober 2008 13:41 schreef Deskjet het volgende:
IKEA heeft de keus uit 2 boxsprings, of uit een MALM en HEMNES bedframe. Dat MALM bed is volgens mij al maanden uitverkocht, op de site is het nooit voorradig. Volgens een medewerker is de levertijd onbekend.
In principe zou je het kunnen spelen op wanprestatie (IKEA komt haar kant van de prestatie niet na) en ze laten opdraaien voor een vervangende schadevergoeding als jij ergens anders een alternatief bed moet kopen dat duurder is.quote:Op maandag 24 november 2008 13:29 schreef Fastgirl het volgende:
Wij zijn 7 november naar Ikea gegaan om een 180x220 Malm bed (eiken) te bestellen.
Deze kleur bleek echter niet meer beschikbaar te zijn, we hebben toen noodgedwongen gekozen voor berken/beuken kleur. Het gevolg hiervan was dat we ook de kast in berken/beuken besteld hebben.
14 November zijn de matrassen, lattenbodems en kast afgeleverd, 27 november zou het bed afgeleverd worden.
Inmiddels hebben we een brief ontvangen van Ikea waar in staat dat het bed voorlopig niet leverbaar is.
Omdat er geen nieuwe leverdatum vermeld werd, hebben we enkele dagen later maar eens gebeld met Ikea. Zij vertelden ons dat de nieuwe leverdatum 30 december is!![]()
We slapen nu noodgedwongen op de vloer. We wachten tot half december af, als we dan nog niets gehoord hebben is de kans groot dat we het geld terug vragen en ergens anders een (duurder) bed moeten halen.
Inmiddels kan het Malm bed in de maat 180x220 ook niet meer gekozen op de Ikea website, ik vrees dat ze deze maat ook definitief uit het assortiment gehaald hebben...belachelijk!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |