quote:Op woensdag 26 september 2007 21:22 schreef Mokum020 het volgende:
http://www.gayhealth.nl/e-male/toon_artikel.php?id=456
Gillend naar huis!
Snelle COS Ruud.......Butt-ler?
![]()
Waar schaam je je voor mop?quote:
Ongelooflijk wat een nepstel.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:23 schreef rooie3 het volgende:
Ik neem Dennis en Nadia nooit serieus.Altijd dat domme gelach er tussen door.
Voor fysiek geweld? Ben je gek dat is zijn manier van zijn mannelijkheid tonen.quote:
Triest ? Totale afknapperquote:Op woensdag 26 september 2007 21:26 schreef beequeen het volgende:
[..]
Voor fysiek geweld? Ben je gek dat is zijn manier van zijn mannelijkheid tonen.
Ik begrijp dat ze een take 2 moeten doen, triest.![]()
Of zouden dan eindelijk die stembanden zijn doorgeknipt?quote:Op woensdag 26 september 2007 21:29 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
D'r stem kwijt. Die ligt nog in de studio.![]()
![]()
![]()
Voor ¤ 3,95 is je probleem opgelost.quote:
Het is meer zwart.Dus zal iets over medespelers ofzo zijn.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:31 schreef ruby het volgende:
Wat laat Amanda nou lezen aan Brian?
Ik walg ook van Dennix.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:30 schreef beequeen het volgende:
Wat is Dennix een ontzettend eng mannetje. Naad wil niet kussen maar hij dwingt haar gewoon. Naad doet mee voor het spel maar walgt van hem volgens mij.
En dat door het zingen van één zinnetje: Oh Brian wat je doet doe je goedquote:Op woensdag 26 september 2007 21:31 schreef ruudpuntenel het volgende:
Brian over de stem: Wie heeft dat gedaan allemaal?
Jij LUL met je kutrap.![]()
Oké, ik dacht weer iets van Lieke ofzo.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:32 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Het is meer zwart.Dus zal iets over medespelers ofzo zijn.
Van dat tegen de kast drukken en buiten tegen de muur heeft ze al vaker gezegd dat hij dat niet moet doen. Dan giechelt ze wel en lacht op de bekende piepende manier maar het zou best wel eens kunnen zijn dat ze het echt niet leuk vindt. Maar ja, ik heb er echt moeite mee om haar te geloven.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:30 schreef beequeen het volgende:
Wat is Dennix een ontzettend eng mannetje. Naad wil niet kussen maar hij dwingt haar gewoon. Naad doet mee voor het spel maar walgt van hem volgens mij.
quote:Op woensdag 26 september 2007 21:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Voor ¤ 3,95 is je probleem opgelost.![]()
Ik geniet met je mee, moge het tot en met december duren.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:35 schreef ruudpuntenel het volgende:
Maar ondertussen geniet ik van een stemloze Amanda.![]()
![]()
![]()
Hoe oud ben je, en wat is je sterrenbeeld.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:37 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
moet sparen voor mijn oude dag
Mijn muteknop doet wonderen.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:41 schreef T-lex het volgende:
Gvd..ik heel de tijd hopen dat Nix een poliep ofzo op z'n stembanden zou krijgen, met dat gezing heel de tijd. ...en nou heeft Amanda geen stem meer.![]()
viezerik, jij blijft van mijn kont afquote:Op woensdag 26 september 2007 21:39 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Hoe oud ben je, en wat is je sterrenbeeld.![]()
![]()
Zielig jong.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:46 schreef kit2u het volgende:
inlegzooltjes Dingus staat weer te luistervinken.
totdat jaap zich ermee ging bemoeienquote:Op woensdag 26 september 2007 21:44 schreef beequeen het volgende:
Huub in gesprek met Naad, m.a.w een normaal gesprek.
Nadia in gesprek.... Met mensen op niveau is ze daar best wel toe in staat. Maar ik vertrouw haar nog voor geen meter. De toekomst zal het uitwijzen. En dan moet ze ook afschijt(quote:Op woensdag 26 september 2007 21:44 schreef beequeen het volgende:
Huub in gesprek met Naad, m.a.w een normaal gesprek.
Huub en Naad hebben het over het bezoek van de moeder van Huub.. Interessante info.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:47 schreef b.a.s. het volgende:
Dennis luistert gesprek Nadia en Huub af
[afbeelding]
Quote je jezelf?quote:
Bak met rode RTL paraplu'squote:Op woensdag 26 september 2007 21:52 schreef rooie3 het volgende:
Maar wat staat er nu voor de deur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |