dat is denk het verschil tussen de die-hard supporter en de dagjes-supporterquote:Op woensdag 26 september 2007 10:07 schreef Keltie het volgende:
[..]
Je blijft toch tot het einde? Wat is dat nou voor een gelul.. Daarna bedank je de spelers nog of word je bedankt door de spelers en dan loop je eens rustig naar buiten.
Dat denk ik ook, daarom heb ik niet zoveel met dagjes supporters .. Sowieso niet met de supporters die na de aankopen van afgelopen zomer nog even snel een seizoenskaart gingen aanschaffen...quote:Op woensdag 26 september 2007 10:23 schreef staticdata het volgende:
[..]
dat is denk het verschil tussen de die-hard supporter en de dagjes-supporter
tja, aan de andere kant mag je er ook weer blij om wezen. spelen met een kuip halfvol met supporters brengt minder inkomsten in het laadje dan de volle kuipquote:Op woensdag 26 september 2007 10:25 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, daarom heb ik niet zoveel met dagjes supporters .. Sowieso niet met de supporters die na de aankopen van afgelopen zomer nog even snel een seizoenskaart gingen aanschaffen...
Je houdt toch nog wel van ons??quote:Op woensdag 26 september 2007 10:25 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, daarom heb ik niet zoveel met dagjes supporters .. Sowieso niet met de supporters die na de aankopen van afgelopen zomer nog even snel een seizoenskaart gingen aanschaffen...
Ik krijg een foutmelding als ik het via de dedicated server probeer. Tijdens de Lan hebben we altijd gespeeld op een systeem van een ander. Nadeel hiervan is dat die persoon altijd ingame moet zijn, anders start het spel niet.quote:Op woensdag 26 september 2007 10:07 schreef ursel het volgende:
[..]
En deed je dat dan met de BF2 ded launcher of via command prompt?
Probleem dat ik momenteel heb is dat bf2 ded launcher wel wat opstart, dat je kan inloggen en zodra het laden klaar is er een melding komt met "connection to server failed". Daarnaast valt me op dat wanneer je de server aantikt om te starten hij redelijk lang op "logging in to server" blijft staan voordat die gaat laden.
quote:Op woensdag 26 september 2007 10:44 schreef ENlarge_YourPenisNOW het volgende:
[dekkered-mode]
ik heb gister via facebook mn zuidafrikaanse vriendjes terug gevonden waarmee ik in 1997 door israel heb gereisdt![]()
![]()
d, dt, fuk NL
[/dekkered-mode]
Mja, moet ff kijken wanneer ik weer tijd heb. Anders mag je ook wel op mijn server rommelen, kan die daarna er blijven draaien. Ik heb vanaaf en morgen geen tijd. dus als we vrijdag willen cooppen misschien niet geheel onverstandig.quote:Op woensdag 26 september 2007 10:43 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik krijg een foutmelding als ik het via de dedicated server probeer. Tijdens de Lan hebben we altijd gespeeld op een systeem van een ander. Nadeel hiervan is dat die persoon altijd ingame moet zijn, anders start het spel niet.
Ik moet thuis nog het een en ander uitzoeken hoe ik op mijn server een coop server kan opzetten, zonder dat hij crasht.
Ik hoop vanavond de hele avond aan de slag te kunnen met mijn server.
ah dus straks besteed je nog maar 70% aan je internetvriendenquote:Op woensdag 26 september 2007 10:44 schreef ENlarge_YourPenisNOW het volgende:
ik heb gister via facebook mn zuidafrikaanse vriendjes terug gevonden waarmee ik in 1997 door israel heb gereisdt![]()
![]()
d, dt, fuk NL
quote:Op woensdag 26 september 2007 10:52 schreef staticdata het volgende:
[..]
ah dus straks besteed je nog maar 70% aan je internetvrienden
Neuh.. Met die redenatie zouden ze alleen maar skyboxes moeten maken in de nieuwe Kuip.quote:Op woensdag 26 september 2007 10:27 schreef staticdata het volgende:
[..]
tja, aan de andere kant mag je er ook weer blij om wezen. spelen met een kuip halfvol met supporters brengt minder inkomsten in het laadje dan de volle kuip
Stuur me de gegevens maar dan zal ik kijken of ik ernaar kan kijken. Ik heb echter nog een probleem, aangezien FoD-site is gehacked en we nu op zoek moeten naar een nieuwe hoster voor ons forum. Ik wil kijken of ik het tijdelijk lokaal kan draaien, zodat de gehackte server uit kan.quote:Op woensdag 26 september 2007 10:49 schreef ursel het volgende:
[..]
Mja, moet ff kijken wanneer ik weer tijd heb. Anders mag je ook wel op mijn server rommelen, kan die daarna er blijven draaien. Ik heb vanaaf en morgen geen tijd. dus als we vrijdag willen cooppen misschien niet geheel onverstandig.
quote:Op woensdag 26 september 2007 11:08 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Stuur me de gegevens maar dan zal ik kijken of ik ernaar kan kijken. Ik heb echter nog een probleem, aangezien FoD-site is gehacked en we nu op zoek moeten naar een nieuwe hoster voor ons forum. Ik wil kijken of ik het tijdelijk lokaal kan draaien, zodat de gehackte server uit kan.
quote:Op woensdag 26 september 2007 11:08 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Stuur me de gegevens maar dan zal ik kijken of ik ernaar kan kijken. Ik heb echter nog een probleem, aangezien FoD-site is gehacked en we nu op zoek moeten naar een nieuwe hoster voor ons forum. Ik wil kijken of ik het tijdelijk lokaal kan draaien, zodat de gehackte server uit kan.
Laat ze dan de BoF site hacken en niet de FoD sitequote:Op woensdag 26 september 2007 11:32 schreef ENlarge_YourPenisNOW het volgende:
[..]
![]()
boos nerd mannetje van 12 niet aangenomen
![]()
Reservering geplaatst..quote:Op woensdag 26 september 2007 12:11 schreef escape_nl het volgende:
Enemy.Territory.Quake.Wars-RELOADED
Voor reserveringen kunt u bellen naar 492877
welk netnummer heb jij dan gebruiktquote:
machtige avatarquote:Op woensdag 26 september 2007 12:18 schreef R_B het volgende:
010
0252quote:Op woensdag 26 september 2007 12:16 schreef ENlarge_YourPenisNOW het volgende:
[..]
welk netnummer heb jij dan gebruikt![]()
Waar een markt is komt vaak een product..quote:Op woensdag 26 september 2007 12:54 schreef staticdata het volgende:
tja....
http://nu.nl/news/1249908(...)ies_moslima%27s.html
mooi man!quote:Op woensdag 26 september 2007 13:07 schreef ursel het volgende:
[..]
Waar een markt is komt vaak een product..
ja jochies, maar nu dus ook meisjesquote:
Tja, omnummeren kun je zelf toch ook welquote:Op woensdag 26 september 2007 12:27 schreef ursel het volgende:
[..]
0252
3 cijferige net nummer bij 6 cijferig abo nummer..![]()
![]()
Ik wel, jullie klaarblijkelijk niet..quote:Op woensdag 26 september 2007 13:32 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Tja, omnummeren kun je zelf toch ook wel
heb je deamon tools?quote:Op woensdag 26 september 2007 11:08 schreef Keltie het volgende:
BF2 werkt weer
Jammer dat ik nu wel met die dvd moet blijven slepen...
U heeft trouwens postquote:Op woensdag 26 september 2007 13:32 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Tja, omnummeren kun je zelf toch ook wel
Wat was jij planning exact?quote:Op woensdag 26 september 2007 11:08 schreef Keltie het volgende:
BF2 werkt weer
Jammer dat ik nu wel met die dvd moet blijven slepen...
Ik ben begonnen met klotenquote:Op woensdag 26 september 2007 13:36 schreef ursel het volgende:
[..]
U heeft trouwens post![]()
Niet verkloten, anders ligt TS er ook uit.![]()
Dat werkt wel..quote:Op woensdag 26 september 2007 14:15 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik ben begonnen met kloten
Probleem is vooral dat ik op cursus zit en nu daar dus allemaal zooi aan het installeren ben om te kunnen testen. Helaas kan ik BF2 (zelf spelen) niet testen, maar ik wil in ieder geval kijken of ik hem met bf2cc kan starten/stoppen enzo.
Edit: Kut, gaat niet werken. Ik heb geen admin rechten op de pc bij cursus, dus kan het .net framework niet installeren
Je weet nu al dat je in de 85e minuut een smsje gaat krijgen van mij en Urs hequote:Op woensdag 26 september 2007 09:45 schreef Keltie het volgende:
85ste minuut vertrekken.
quote:Op woensdag 26 september 2007 14:37 schreef FJD het volgende:
[..]
Je weet nu al dat je in de 85e minuut een smsje gaat krijgen van mij en Urs he
Al is het alleen maar om je te stangen
*kijkt naar buiten* Het lijkt net een heel slecht verjaardagsfeestje met dit weer: Ik zeg niet wat we gaan doen maar neem je zwembroek mee![]()
Weet niet hoe laat wij er zijn. M'n zusje hangt op Stadhuisplein met een vriendin van haar dus daar kan ik ook altijd nog bier gaan drinken![]()
quote:Op woensdag 26 september 2007 14:55 schreef ursel het volgende:Neem je wel je sjaaltje en petje mee..
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |