Het gaat veel te snel inderdaad en dan heb ik steeds het gevoel dat ik de echte babytijd gemist heb. Wat eigenlijk ook zo is natuurlijk. Ze kan zoveel nu en het wordt steeds 'gezelliger'.
![]()
Na het eten poetst ze haar stoel en zwaait ze met een doekje voor ons gezicht. Geeft netjes brood terug wanneer ze niet meer wil. Of gooit het over de vloer, dat kan ook.
![]()
Owlet, dat hebben wij hier ook wel gehad. Nichtje was/is nogal snel met kruipen en lopen enz en het dochtertje van een vriendin ook. Wanneer ik de verhalen moet geloven konden de kleinkinderen van collega's al lopen toen ze een half jaar waren.
![]()
Extra stimuleren heeft geen zin, ze gaan het vanzelf leren als ze er aan toe zijn. Al heeft Anna al wel heel lang een vormenstoof. Die maakt zo'n leuk geluid.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*