En weet je wat het is. Die kleine druif van jullie kan straks in een keer alles tegelijk. Tis toch allemaal verschillend hoe ze zich ontwikkelen. Geniet lekker van haarquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 10:28 schreef owlet het volgende:
ah nee joh! Ik weet niets over welke vraag je het hebt![]()
Het is was meer een algemeen gevoel, zeker niet persoonlijk bedoeld.
![]()
We waren nu gewoon in ons streekziekenhuis. Maar dat bultje wat er nu nog zit zie je bijna niet hoor. Ik vind het niet een duidelijke reden om hem voor zoiets kleins weer zoveel ellende te bezorgen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 10:48 schreef owlet het volgende:
Nicole, misschien kan je voor een volgende keer in een kiinderziekenhuis terecht (of waren jullie daar al?). Daar hebben ze volgens mij wat prettiger regels rondom dingen als wakker worden enzo. Maar ik kan me goed voorstellen dat je niet staat te springen om een volgende operatie. Ik krijg nog kippenvel als ik denk aan een dreumes die helemaal alleen wakker moet worden terwijl zijn moeder op de gang er naast staat!
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:29 schreef _evenstar_ het volgende:
wat ik bedoel met pushen is tot in den treure er mee bezig zijn, weet ook niet zo goed hoe ik het anders moet verwoorden, maar denk dat de meeste wel snappen wat ik bedoel![]()
Maar lukt dat dan ook? Ik denk niet dat je een kind aan het kruipen of lopen kunt krijgen als ze er nog niet aan toe zijn.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:31 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
[/s]
ik heb geenszins bedoel mensen hier ervan te beschuldigen ofzo, maar zie dat hier in de omgeving gewoon ontzettend veel
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:30 schreef Belana het volgende:
Ezra stond trouwens vanmorgen een tijdje los in de box. hij had zijn handjes vol en liet de rand los en stond zo maar. echt moeite doen om zijn evenwicht te bewaren, zag er leuk uit
jaquote:
Mijn dochter loopt nog maar net joh! Er waren hier al babies die liepen terwijl zij nog kroop en nog niet eens stondquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 10:14 schreef owlet het volgende:
Inmiddels ben ik er echter wel uit dat we niets verkeerd doen en dat een kind zich zonder al die dingen net zo goed ontwikkelt. Ze is immers ook gaan lachen, rollen, kruipen en zitten zonder onze hulp.
En dat Ronja gewoon een rustig, bedachtzaam kindje is dat nog niet echt de noodzaak inziet van los lopen en woordjes zeggen![]()
Dat kan niet, want dat heb ik al!quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:40 schreef MeNicole het volgende:
Ik geniet ook echt van Mikael hoor. Hij laat me elke dag weer versteld staan van wat ie allemaal al kan enzo. En het is gewoon echt zo dat ie elke dag leuker word (en ook ondeugender). Volgens mij heb ik het allerleukste kind van de hele wereld. Kan gewoon niet anders
![]()
![]()
Ja en ik moet bijna alweer weg, niks aan die topics per leeftijd.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:45 schreef owlet het volgende:
Ik vind het zo leuk dat eindelijk de grootste groep kinderen van rond Ronja's leeftijd over zijn naar dit topic.![]()
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:57 schreef MeNicole het volgende:
Als ik dan toch al aan het opscheppen benMikael heeft ook al een paar keer perongeluk op de wc geplast. Dan wilde ik hem in bad doen en dan greep ie naar zijn peimeltje. dus snel boven de wc en dan ging ie plassen
Kind helemaal gek doen omdat mama zo gek doet.
Maar zindelijk is ie niet hoor
![]()
Hier ook de hele dag nee nee nee neeeeeeheeeeeeeeeeee mamma neeeequote:Op dinsdag 2 oktober 2007 12:55 schreef nebelung het volgende:
'nee nee nee nee nee nee nee'
Dat is de conversatie wel zo'n beetje de hele dag
Ik zie een beetje op tegen de overstap van dit topic naar het volgende topic. Stom he, maar wij ontgroeien dit topic ook een beetje merk ik.
Nou, dat laatste bedacht ik ook laatst. Vooral naar aanleiding van het CB, die Eva zo snel mogelijk uit een gewone beker wilden laten drinken, en ze moest in alles zo snel mogelijk een minivolwassene worden, kreeg ik het gevoel.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 12:15 schreef Jarno het volgende:
Ik vind het soms gewoon jammer dan Anna zo aan het staan en lopen (schuifelen langs iets wat ze beet kan houden) is. Ik vind het toch allemaal al zo snel gaan, ze kan nog een jaar of 80 staan en lopen, laat ze nog maar even klein en baby blijven denk ik dan. Hetzelfde heb ik ook met mensen die met alle geweld al met 3 maanden potjes of ander eten willen proberen. Je kind kan z'n hele leven nog meuk eten denk ik dan, laat het ook eens gewoon een baby zijn.
dank je wel! Gelukkig vond ik elke fase leuk, dus als dat zo blijft, dan zal de 'heimwee' wel meevallenquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:29 schreef Jelief het volgende:
En nog welkom aan de nieuwe aanwas! Blij genieten want het tweede jaar gaat net zo snel voorbij als het eerste
Je kunt er maar beter aan het begin bij zijn toch?!quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 11:58 schreef Wennie het volgende:
Vanochtend even met Robin naar de ha geweest, want ik had vannacht met 'm opgelopen, aan een stuk door huilen, wat lichte koorts en greep naar z'n linkeroortje. Hij heeft een beginnende oorontsteking. Misschien een beetje vroeg gegaan, maar zag het niet zitten om dat 't weekend naar de hap ofzo te moeten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |