A. ik ben geen man. die weten t altijd beter....quote:Op dinsdag 25 september 2007 01:03 schreef Mikkie het volgende:
Waarom moet jouw auto vier keer per jaar uitgedeukt worden?
een bril heb ik al. een kleinere auto komt eraan. en t is maar blik. ik rijd niet mee met de Dacar reace. verder on toppic ?quote:Op dinsdag 25 september 2007 01:23 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Het lijkt me nogal zonde. Kun je niet beter voor het geld van die reparaties een bril aanschaffen en wat rijlessen in parkeren nemen?
Was te verwachten......quote:
Idd jammer. Even afwachten waar de teams die met Ginaf rijden mee op de proppen komen.quote:
In de eigen truck ligt een Caterpillar blok toch?quote:Op dinsdag 25 september 2007 10:58 schreef Magneet het volgende:
Ik gok dat Ginaf dan een DAF motor aan gaat passen ofzoDat is iets wat ze toch al doen meen ik.
geen idee weet wel dat Ginaf de ombouwer is voor DAF trucks dus lijkt me dat ze daf motoren gebruiken.quote:Op dinsdag 25 september 2007 14:31 schreef Dangel het volgende:
[..]
In de eigen truck ligt een Caterpillar blok toch?
Bij hun wegtrucks maken ze gebruik van DAF, en voor de lichtere voertuigen, Iveco onderdelen. Maar in hun Dakar truck zat dacht ik een V10 van Cat. Ginaf maakt custombuilttrucks,dal alles kan, in prins iepe.quote:Op dinsdag 25 september 2007 15:03 schreef Magneet het volgende:
[..]
geen idee weet wel dat Ginaf de ombouwer is voor DAF trucks dus lijkt me dat ze daf motoren gebruiken.
DIKKE TVPquote:Op dinsdag 25 september 2007 18:11 schreef sanger het volgende:
Ik vraag me af wat het besluit van DAF voor uitwerking heeft op de deelname van De Rooy.....
SON - Het team van Jan en Gerard de Rooy uit Son zal ook in 2008 aan de Dakar Rally deelnemen. Het team start met drie trucks in de rally en zal ondersteund worden door twee assistentievoertuigen.quote:Op dinsdag 25 september 2007 20:18 schreef Baan1980 het volgende:
[..]
DIKKE TVP![]()
Ik denk eerder dat het besluit van DAF het gevolg is van de beslissing van de Rooy. Vorig jaar heeft hij namelijk verklaard dat hij echt een tekort heeft aan PK's en dit jaar er wat anders in moest. Of het dan een DAF of en iets anders was maakte hem niets uit.
Ginaf rally team rijden al enkele jaren met Caterpillers. De servicetrucks en snelle assistentietrucks rijden met Daf motoren. Denk dat Ginaf wel genoeg knowhow hebben om die motoren de prepareren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |