Omdat mijn vriendin een nieuwe telefoon mag uitzoeken gaat haar oude in de verkoop.
Het betreft een Samsung SGH-Z500V.
![]()
Kijk voor specificaties van de telefoon even op kieskeurig:
Link Hij is nu bijna een jaar of 2 oud maar is net terug van reparatie. Het toestel viel uit, je kon de beller niet horen en andersom. Het toestel is, onder verzekering, gerepareerd door Vodafone. De displaymodule (de elektronica in de bovenste helft van de telefoon) is vervangen en het toestel is ingeregeld volgens de juiste specificaties. Daar heb ik een rapport van.
Omdat het toestel 2 jaar oud is ziet hij er niet meer als nieuw uit, hij werkt wel weer als nieuw. Het is een Vodafone-branded toestel, ergens volgende week ontvangen we van Vodafone de code om hem simlockvrij te maken. Dit is dus nog niet gebeurd, maar hij wordt simlockvrij verkocht. Het toestel zit in de doos met alle toebehoren die erbij horen, ook zijn alle bonnetjes, snoertjes en de meest recente reparatiebon zijn aanwezig. Alleen naar de headset zijn we nog op zoek.
Prijsidee:110 euro. Is dit te duur? Doe een goed bod als je interesse hebt.
Heb je geen interesse, ga dan niet dit topic vervuilenOwja, de telefoon is op te halen in, of in de omgeving van Hilversum.
[ Bericht 1% gewijzigd door FransDeens op 24-09-2007 16:23:03 ]