Ik denk dat die popu voornamelijk bestaat uit mensen van Nolive/goudenkooi.tv/VOL en fok.quote:Op woensdag 19 september 2007 02:33 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Brian is zeker gepromoot. Maar 'net even teveel' lijkt me niet - kijk maar naar de popu. Meer bewijs lijkt me niet nodig.
We weten het beiden niet. Maar ik verwacht dat veel TV-kijkers SMS-en. Zeker niet alleen streamers van de fora. Weet je nog hoe de forum-polls verschilden van de BB-stemmingen. 600.000+ TV-kijkers tegenover 'n paar duizend streamers. Dat wordt heel snel gewonnen door de TV-kijkers.quote:Op woensdag 19 september 2007 02:41 schreef Prospera het volgende:
[..]
Ik denk dat die popu voornamelijk bestaat uit mensen van Nolive/goudenkooi.tv/VOL en fok.
streamers dus.
Een paar duizend streamers zijn actief aan het bellen voor H&L, maar via de tvworden er echt wel meer kijkers getrokken naar de mogelijke uitzettingsprocedure voor het eind van het jaar als het programma stopt.
Het is tijd![]()
En ook, ruimschoots in beeld geweest, het meest sneaky als het gaat om afluisteren en de boel verdraaien. Gooit wijn over Nena, is een echte 'wifebeater'. Gooit wel eens wat kapot en hij knalt wel eens een deur uit de sponning.quote:Op woensdag 19 september 2007 02:45 schreef avonne het volgende:
Brian voldoet gewoon aan het ideale plaatje.
1. Typecasting: straatarme allochtoon uit de goot wordt miljonair
2. Uiterlijk: Is behoorlijk knap, gespierd en charmant in de omgang
3. Uithoudingsvermogen: langstzittende bewoner, heeft heel wat moeilijke momenten gehad.
Het enige wat in zijn nadeel spreekt is dat we hem beter hebben leren kennen, en we zijn slechte eigenschappen ook kennen.
Hoe straatarm ben je als je eerst 50.000 euro krijgt. Vervolgens vertel je dat je een riant appartement hebt, een HBO-studie afgerond, dikke IT baan met auto van de zaak. Daarboven was je ook nog directeur van je eigen IT bedrijf, wat je met veel succes hebt verkocht. En tenslotte verkoopt je moeder een groot autoverhuurbedrijf en komt op jouw kosten naar Nederland.quote:Op woensdag 19 september 2007 02:45 schreef avonne het volgende:
Brian voldoet gewoon aan het ideale plaatje.
1. Typecasting: straatarme allochtoon uit de goot wordt miljonair
......
quote:Op woensdag 19 september 2007 02:59 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Hoe straatarm ben je als je eerst 50.000 euro krijgt. Vervolgens vertel je dat je een riant appartement hebt, een HBO-studie afgerond, dikke IT baan met auto van de zaak. Daarboven was je ook nog directeur van je eigen IT bedrijf, wat je met veel succes hebt verkocht. En tenslotte verkoopt je moeder een groot autoverhuurbedrijf en komt op jouw kosten naar Nederland.
Weltrustequote:
jammer dat er een jochie uit oldenzaal de pret kwam bedervenquote:Op woensdag 19 september 2007 02:45 schreef avonne het volgende:
Brian voldoet gewoon aan het ideale plaatje.
1. Typecasting: straatarme allochtoon uit de goot wordt miljonair
2. Uiterlijk: Is behoorlijk knap, gespierd en charmant in de omgang
3. Uithoudingsvermogen: langstzittende bewoner, heeft heel wat moeilijke momenten gehad.
Het enige wat in zijn nadeel spreekt is dat we hem beter hebben leren kennen, en we zijn slechte eigenschappen ook kennen.
Je bent een schat ...... Je had me door. Maar jouw afstreeplijstje pik ik op en je hoort morgen meer van me.quote:Op woensdag 19 september 2007 03:16 schreef avonne het volgende:
[..]
yeah, right
Ik ga er maar vanuit dat je mij het lijstje wilt laten afstrepen. Morgen is weer een nieuwe dag. Toedeloe![]()
........
Nee, of je moet echt een tatoo fanaat zijn en je hele lijf vol hebben.quote:Op woensdag 19 september 2007 03:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zou jij ooit zo'n mega-tattoo willen hebben ? Ikke niet !
Het kikkertje (grote platvoeten trouwens, zie cap hierboven) slaapt. Het kleine dikkertje slaapt op S1 en S2. Nadia ligt op het afdruiprekje en Brian/Amanda mogen we even niet zien.quote:Op woensdag 19 september 2007 03:40 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Nee, of je moet echt een tatoo fanaat zijn en je hele lijf vol hebben.
Dit staat zo schreeuwerig![]()
quote:Op woensdag 19 september 2007 03:48 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Het kikkertje (grote platvoeten trouwens, zie cap hierboven) slaapt. Het kleine dikkertje slaapt op S1 en S2. Nadia ligt op het afdruiprekje en Brian/Amanda mogen we even niet zien.
Dus kunnen wij ook beter even gaan slapen ...............
Goedemorgen, hier ook alles zwart.quote:Op woensdag 19 september 2007 07:18 schreef fredfik het volgende:
bij mij zijn de streams zwart(geen beeld)!!
bij jullie ook???
Goedemorgen Bloempje, bedankt voor de Update.quote:Op woensdag 19 september 2007 07:13 schreef blomst het volgende:
Goedemorgen
Ik las dat Huub, Lieke en Amanda hun cp's van de popupol terug hadden gekregen omdat de fans niet mochten worden gestraft.
Daar ,moesten ze een andere straf bedenken, ze konden kiezen uit drie straffen, of ALLE ANDERE BEWONERS 110CP'S ERBIJ, OF DAGJE MEELOPEN MET pALMA, of uitgebreid koken voor de groep.
De miljonairs hebben gekozen voor 110 cp's voor de anderen, Brian kreeg ze niet ,omdat die al extra cp's had gehad.
ben bang van welquote:Op woensdag 19 september 2007 07:28 schreef Lobasca het volgende:
Is de stekker er dan toch uit???
Het is Zijne Schijnheiligheid, hij staat boven elke wet in dat hok.quote:Op woensdag 19 september 2007 07:48 schreef blomst het volgende:
Lieke, Huub en Amanda kregen voor het laatste voorval een geldboete en als extra straf het inleveren van cp's.
dat is nu veranderd in extra cp's voor Jaap, Dennix en nadia.
Vraag ik me af waarom Brian geen extra straf krijgt bovenop zijn boete.
Ze moest vandaag iig naar het ziekenhuis.. ik meen voor een onderzoek.quote:Op woensdag 19 september 2007 08:39 schreef blomst het volgende:
[afbeelding]
Schilders en huishouding komen binnen, geen Palma.
Moest Palma vandaag onder het mes?
quote:Op woensdag 19 september 2007 08:50 schreef Clank het volgende:
'k Verwacht trouwens dat er in de uitzending weinig te zien zal zijn over die kopstoot, want het zal voor de montage nog een hele klus worden om Dennis er tussen uit te monteren. Die verpest het hele shot door er als een soort kerstman tussenin te staan te roepen van 'ho ho ho' en maar in die camera blijven kijken.
Een tien en een pluim van mijquote:Op woensdag 19 september 2007 08:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Als ik het goed samenvat, is de betalingsbalans van gisteren :
Huub : had -490 straf en kreeg +490 terug (fan's worden niet gestraft)
Lieke : had -150 straf en kreeg +150 terug (fan's worden niet gestraft)
Amanda : had - xxx straf en +xxx terug (fan's worden niet gestraft)
Brian : kreeg vorige keer 110 bonus voor z'n heldendaad
Brian : 1000 euro aftrek borgsom en 100.000 aftrek jackpot wegens geweldadigheid
Japio : deze keer 110 bonus (onduidelijk waarom, Japio dwong stemming af)
Nadia : deze keer 110 bonus (onduidelijk waarom, Japio dwong stemming af)
Dennix : deze keer 110 bonus (onduidelijk waarom, Japio dwong stemming af)
Brian is pissed omdat Japio, Dennix en Nadia een bonus hebben gekregen zonder een heldendaad te verrichten. (Hiervoor was een stemming, Japio claimde de punten al ruim voordat Brian c.s. ook maar 'n seconde begrepen waarover het eigenlijk ging)
Huub en Lieke vieren feest. Huub heeft Japio uitgelegd dat hij heel blij is met de 5-2 situatie. Op geen enkele andere manier kan hij zoveel punten verdienen, en Huub bedankt Japio daarvoor.
Inderdaad!!!quote:Op woensdag 19 september 2007 08:56 schreef Verida het volgende:
Ik ben wel blij dat brian z'n "pacifierrol" is ontnomen op deze manier, dat vond ik zo gluiperig
In plaats zichzelf op de borst te slaan, gaat 'ie zich nu achter zijn oren krabben...quote:Op woensdag 19 september 2007 08:56 schreef Verida het volgende:
Ik ben wel blij dat brian z'n "pacifierrol" is ontnomen op deze manier, dat vond ik zo gluiperig
quote:Op woensdag 19 september 2007 07:23 schreef Lobasca het volgende:
GM![]()
Iemand al een filmpje gevonden waar het voorlezen van de brief van gisteravond op staat?
ijn dank is grootquote:Op woensdag 19 september 2007 08:59 schreef mistinguett het volgende:
[..]
http://youtube.com/watch?v=ephGkWFS-rA
quote:Op woensdag 19 september 2007 08:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Als ik het goed samenvat, is de betalingsbalans van gisteren :
Huub en Lieke vieren feest. Huub heeft Japio uitgelegd dat hij heel blij is met de 5-2 situatie. Op geen enkele andere manier kan hij zoveel punten verdienen, en Huub bedankt Japio daarvoor.
Amanda kreeg de punten ook terug, maar snapt het nu nog steeds niet.
morgen.quote:Op woensdag 19 september 2007 07:13 schreef blomst het volgende:
Goedemorgen
Ik las dat Huub, Lieke en Amanda hun cp's van de popupol terug hadden gekregen omdat de fans niet mochten worden gestraft.
Daar ,moesten ze een andere straf bedenken, ze konden kiezen uit drie straffen, of ALLE ANDERE BEWONERS 110CP'S ERBIJ, OF DAGJE MEELOPEN MET pALMA, of uitgebreid koken voor de groep.
De miljonairs hebben gekozen voor 110 cp's voor de anderen, Brian kreeg ze niet ,omdat die al extra cp's had gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |