Wat is knoeste arbeidquote:Op dinsdag 18 september 2007 18:12 schreef Mr-Coffee het volgende:
Stond ik vanmiddag bij de bushalte, om huiswaarts te keren na een dag knoeste arbeid.
Komt die bus met een vrij hendig sjieke snelheid aangeslipt, steek ik m,n hand uit.
Steekt die baklul z,n middelvinger op en rijd gewoon keihard door.![]()
![]()
Ik denk wtf is dit voor homofiele shizzle, kon het nummer van de bus niet meer achterhalen anders was er nu een klacht bij de RET gedeponeerd.
RET.![]()
Chauffeurs met een attitude.![]()
Nou moest ik dus met de tram helemaal door Schiedam heen en de andere bus (lijn 56) pakken richting mijn o zo geliefde Vlaardingen, wat dus ruim een minuut of 20 langer duurde, terwijl ik met de 55 (de bus die deze actie bij mij pleegde)er een heel stuk korter over doe.
Dus door die homo met z,n arrogante middelvinger (volgende keer zaag ik deze er af) miste ik niet alleen de bus (55) maar dus ook een directe verbinding huiswaarts. (op een paar haltetjes met de 56 na dan, want ook met de 55 moet ik nog ff overstappen, maar dat duurt niet zo fakking lang als vanmiddag)
Zet er *HIER* een punt achterquote:Op dinsdag 18 september 2007 21:09 schreef Samson het volgende:
Die buschauffeur mag je gewoon niet. Punt.
Als ik zo die foto van de TS zie dan denk ik niet dat dat zo snel zal gebeurenquote:Op dinsdag 18 september 2007 21:49 schreef vogeltjesdans het volgende:
De volgende keer dat je instapt kijk je hem aan en zeg je dreigend: "Hee jong... wat was dat voor gezeik gisteren?" terwijl je hem bij zijn kraag pakt.
quote:Op dinsdag 18 september 2007 18:12 schreef Mr-Coffee het volgende:
Stond ik vanmiddag bij de bushalte, om huiswaarts te keren na een dag knoeste arbeid.
Komt die bus met een vrij hendig sjieke snelheid aangeslipt, steek ik m,n hand uit.
Steekt die baklul z,n middelvinger op en rijd gewoon keihard door.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 18 september 2007 21:28 schreef Plastic_Power het volgende:
[..]
Zet er *HIER* een punt achter
Haha Lolquote:Op dinsdag 18 september 2007 18:12 schreef Mr-Coffee het volgende:
knoeste arbeid.
hahaha LOL gpwned door een vmbo-er met een grootrijbewijsquote:Steekt die baklul z,n middelvinger op en rijd gewoon keihard door.![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |