'82quote:Op maandag 17 september 2007 18:08 schreef Elixabete het volgende:
[..]
zegt een jongetje uit 1988.
Jij denkt dat het volk daar makkelijk over de ETA praat
Dan heb jij het goed mis vriend.
en het vrijheidsgevoel, ja om een EIGEN land te zijn.
en er staat een HEEL groot deel achter de ETA en er stemmen heel veel mensen op BATASUNA.
Maar ach als jij het allemaal beter weet dan iemand die daar 24 jaar gewoond heeft zoek je het toch lekker uit
i don't care.
lol idd, en minimum loon en een goede soc. zekerheid zijn daar ook amper aanwezig. leuk voor een paar weken maar dat is t wel!quote:Op maandag 17 september 2007 17:46 schreef McGilles het volgende:
[..]
Precies, VS met die debiele mentaliteit dat je je als een debiel moet gedragen. Als je op tv die kinderen al ziet, precies de miniatuurversie van het Oprah-publiek![]()
neuhquote:Op maandag 17 september 2007 18:34 schreef muhahaha het volgende:
Goeie, zit je net als mij hier te f5'en?
OMG MIJN PROFIEL LOOPT ACHTERquote:
En jij deed dat niet bij die ander? Hypocriet.quote:Op maandag 17 september 2007 18:37 schreef Elixabete het volgende:
[..]
OMG MIJN PROFIEL LOOPT ACHTER
Bedoel ik dus, iets zoeken om iemand proberen onderuit te halen
Wat heeft DTP hier in godsnaam mee te maken![]()
ik pak Aquote:Op maandag 17 september 2007 19:02 schreef muhahaha het volgende:
[..]
En jij deed dat niet bij die ander? Hypocriet.
Daarom zeg ik nu: oprotten domme hoer want IK erger me aan je. Lekker egoïstisch niet?quote:Op maandag 17 september 2007 19:42 schreef Elixabete het volgende:
[..]
ik pak A
jij pakt A en zoekt iets extra's called B
typisch hollands
Dan vraag ik me af: Wat doe je hier nog?quote:Op maandag 17 september 2007 22:17 schreef Barachem het volgende:
Ik woon zelf in Nederland en ik vind het een schijtland.
De houding van de mensen in het openbaar zuigt behoorlijk.
lekkere vooroordelen nietquote:Op maandag 17 september 2007 22:18 schreef LaZZ het volgende:
[..]
Daarom zeg ik nu: oprotten domme hoer want IK erger me aan je. Lekker egoïstisch niet?
Laten we het niet gaan omdraaien dame. Jij bent degene met de vooroordelen en jij bent degene die dient te verdwijnen.quote:Op maandag 17 september 2007 22:42 schreef Elixabete het volgende:
[..]
lekkere vooroordelen niet
mij hoer noemen terwijl dat niet mijn beroep is
en even wat anders, als je aan mij ergert, verdwijn dan uit dit topic.
Dan heb je ook geen last meer van me.
Wie zegt dat ik hier een Universiteit gebruikquote:Op maandag 17 september 2007 23:24 schreef LaZZ het volgende:
[..]
Laten we het niet gaan omdraaien dame. Jij bent degene met de vooroordelen en jij bent degene die dient te verdwijnen. Overigens helemaal nu ik lees dat de universiteiten hier, in Nederland, klaarblijkelijk wel goed genoeg voor je zijn. Dat betekent dus dat je op mijn belastingcenten gaat promoveren en de vervolgens opgedane kennis ook nog eens meeneemt naar een semi-derdewereldland. Dubbel verlies voor Nederland dus, bedankt en nu oprotten.
Noem is een vooroordeel?quote:Op maandag 17 september 2007 23:24 schreef LaZZ het volgende:
[..]
Laten we het niet gaan omdraaien dame. Jij bent degene met de vooroordelen en jij bent degene die dient te verdwijnen.
Edit: Overigens helemaal nu ik lees dat de universiteiten hier, in Nederland, klaarblijkelijk wel goed genoeg voor je zijn. Dat betekent dus dat je op mijn belastingcenten gaat promoveren en de vervolgens opgedane kennis ook nog eens meeneemt naar een semi-derdewereldland. Dubbel verlies voor Nederland dus, bedankt en nu oprotten.
Bovenstaand stukje is bedoeld voor die andere idioot, verdwijn!
Ik moet toch niet alles gaan quoten èh lieve schat? Lees je eigen posts er maar op na en gebruik dan deze uitleg van het woord vooroordeel (ik begrijp namelijk best dat Nederlands moeilijk is voor je):quote:Op maandag 17 september 2007 23:28 schreef Elixabete het volgende:
[..]
Noem is een vooroordeel?
Dat jullie hebberig zijn? en arrogant zijn?
Dat is geen vooroordeel, dit is wereldwijd bekend.
quote:Op maandag 17 september 2007 23:24 schreef LaZZ het volgende:
[..]
Laten we het niet gaan omdraaien dame. Jij bent degene met de vooroordelen en jij bent degene die dient te verdwijnen.
Edit: Overigens helemaal nu ik lees dat de universiteiten hier, in Nederland, klaarblijkelijk wel goed genoeg voor je zijn. Dat betekent dus dat je op mijn belastingcenten gaat promoveren en de vervolgens opgedane kennis ook nog eens meeneemt naar een semi-derdewereldland. Dubbel verlies voor Nederland dus, bedankt en nu oprotten.
Bovenstaand stukje is bedoeld voor die andere idioot, verdwijn!
Sorry niet gelezen, was typenquote:Op maandag 17 september 2007 23:33 schreef Biogarde het volgende:
Hoi,
Dit gaat al een hele tijd niet meer over mensen die niet uitgeslapen zijn maar over andere landen en hun kekke gewoontes. Erg vervelend voor mensen die wat anders verwachten met een dergelijke titel.
Wil jullie vriendelijk vragen jullie discussie middels MSN te vervolgen.
Nederland zuigt.
Amerika zuigt.
Spanje zuigt.
Baskenland zuigt.
Rusland zuigt.
Happy? Kappen dan nu!
Wat mij betreft is het prima om hier een discussie over aan te gaan, echter niet in klaagbaak en al helemaal niet in een topic wat al uitpuilt van wederzijdse moddergooierij. Zoals jij zelf naar alle waarschijnlijkheid ook wel begrijpt zeg ik e.e.a. hier vooral om reacties uit te lokken. In een normale discussie ben ik wél bereid om hier wat nuance in aan te brengen.quote:Op maandag 17 september 2007 23:42 schreef Rxmundi het volgende:
[..]Sla jij de plank even keihard mis hier zeg. beschamend gewoon. Vooroordeel of niet, als iemand tegen je zegt dat je land naar de kloten gaat ben je niet in het minst nieuwsgierig waarom hij/zij dat denkt? denk je dat modder terug gooien gaat helpen? Serieus, zwakke houding. Slap en Nederlands vooral.
Daarna lekker kamscheren met je vage edit. Niet in het minste beetje trots dat mensen Nederlandse scholing zoeken. Nee meteen Nederlands naar je portomonnee lopen loeren. Niet even nadenken dat er ook dingen zijn zoals collegegeld, schoolgeld zoals je wilt, dat gebouw en die leraar heb je toch al betaald, maakt dat dan in godsnaam nog uit wie ernaar luistert?
Als jij er voor zorgt dat Nederland in een positief daglicht komt te staan heb je daar op de lange termijn meer aan, dan je nu zorgen maken om die 0,1 cent die jij per jaar aan die buitenlandse student uitgeeft. Waarbij die Student denkt dat Nederland een hoereland is. Je versterkt het beeld alleen maar met je kortzichtige egotripperij. Het is juist Jij wat Nederland niet nodig heeft, helaas ben je en gedraag je je als de definitie van een Hollander. Wie is hier de idioot?
Ik sluit mij hierbij aan. Jij ook fijne nacht.quote:Op maandag 17 september 2007 23:51 schreef LaZZ het volgende:
[..]
Wat mij betreft is het prima om hier een discussie over aan te gaan, echter niet in klaagbaak en al helemaal niet in een topic wat al uitpuilt van wederzijdse moddergooierij. Zoals jij zelf naar alle waarschijnlijkheid ook wel begrijpt zeg ik e.e.a. hier vooral om reacties uit te lokken. In een normale discussie ben ik wél bereid om hier wat nuance in aan te brengen.
Inhoudelijk zal ik er nu verder niet meer op ingaan, dit n.a.v. de wens van de moderator.
Rest mij nog te zeggen dat Elixabete mij een best sympathieke dame lijkt, in het echte leven dan, maak je niet te druk dus. Een fijne nachtrust toegewenst nog.
Bang om zelf een fobo te nemen, bang dat mensen dit soort opmerkingen gaan plaatsen zeker? Beetje achterlijk om jezelf zo af te schilderen met een minderwaardigheidscomplexje. Is een tip hoor, ik neem je verder niks kwalijk. Bashen is leuk, maar doe dat dan even wanneer we je wel semi-serieus kunnen nemen.quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:09 schreef MahirBurekovic het volgende:
Die Rxmundi is trouwens wel een hele grote nerd. Op z'n 27ste ziet ie eruit als 47. Goedzo, man.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |