Mag jij ook online want heb leuke met julie 3tjes en dat Hanna je wederhelft omhelst (zijn gezicht is daarop niet te zien btw)quote:Op zondag 16 september 2007 17:58 schreef Noli. het volgende:
Zo! En nu zijn wij dan ook (ein-duh-luk) weer thuis..
Hanne en Wilyan hebben allebij in de auto geslapen en lopen hier nu rond met heerlijk rode wangetjes.
Ik vond het weer gezellig!
Wilyan en Hanne mogen online en/of voor portfolio gebruikt worden hoor
jaquote:Op zondag 16 september 2007 17:39 schreef Anitra het volgende:
Easy was jij die met grijze shirt aan?
quote:Op zondag 16 september 2007 18:01 schreef Anitra het volgende:
[..]
Mag jij ook online want heb leuke met julie 3tjes en dat Hanna je wederhelft omhelst (zijn gezicht is daarop niet te zien btw)
quote:Op zondag 16 september 2007 17:58 schreef Noli. het volgende:
Zo! En nu zijn wij dan ook (ein-duh-luk) weer thuis..
Hanne en Wilyan hebben allebij in de auto geslapen en lopen hier nu rond met heerlijk rode wangetjes.
Ik vond het weer gezellig!
Wilyan en Hanne mogen online en/of voor portfolio gebruikt worden hoor
Nah dan ben je eigenlijk best wel lief in het echie [sub]oops knal ik nu je reputatie aan diggelen?quote:
quote:Op zondag 16 september 2007 17:48 schreef m@x het volgende:
Leuke mensen zitten hier toch (behalve dan dat klerewijf, Easy-going heet ze geloof ik)
ja hoorquote:Op zondag 16 september 2007 18:03 schreef Anitra het volgende:
[..]
Nah dan ben je eigenlijk best wel lief in het echie [sub]oops knal ik nu je reputatie aan diggelen?[sub] Nee vond je een gezellige meid! en he een leke foto van je zoon dan. Mag die online?
Wat een mooie foto's van onze boevenkoningquote:Op zondag 16 september 2007 17:55 schreef Anitra het volgende:
Milodit zjn 2 foto's waarbij ik jou er af gehaald heb, de orginelen stuur ik van de week op
ja dat bekkiequote:Op zondag 16 september 2007 18:16 schreef Noli. het volgende:
Whahahaha.. Die tweede is lekker charmantMaar dat bekkie van Hanne
![]()
Die eerste is mooi!
En Hanne en Michiel![]()
![]()
![]()
![]()
dank je. je hebt gelijk gehadquote:Op zondag 16 september 2007 18:16 schreef PdeHoog het volgende:
Ik zie alweer toffe foto's voorbij komenLeuk bezig, Yns
dat is Djulian toen hij nog droog wasquote:Op zondag 16 september 2007 18:18 schreef Ynske het volgende:
Een manneke met een blauwe broek en een groen/blauw gestreept shirtje aan. Wie is dat? en mag hij online?
quote:
Oh!quote:Op zondag 16 september 2007 17:39 schreef Anitra het volgende:
Tex ik heb je playmobielpoppetje trouwens!
Ey...ik zie mijn naam hier misbruikt wordenquote:Op zondag 16 september 2007 18:31 schreef Anitra het volgende:
[..]![]()
![]()
Oh die wil ik hebben!! Dat is er 1tje voor op linnen
ik werk zelf nooit met lijstjes omdat ik een zeikerd ben, vraag maar aan PdH[sub] ik hou van de puurheid van de foto en geen poespas mara deze vind ik wel heeel mooi zo[/sub]
het eerste wat danny ongeveer zei toen we op de terugweg in de auto zaten, wie was die enorme MILF!quote:Op zondag 16 september 2007 19:22 schreef Lois het volgende:
Suug, ik vind je echt beeldschoon en stralend mooi!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |