Mona: “Ik zou haast denken dat het doorgestoken kaart is.” Het is namelijk een kliekje tussen Karin, Maurice en Bianca.” Bart is het er helemaal mee eens: “Ik riep het meteen.”
Sabine: “Ik heb bij een paar mensen nu al dat ik ze niet meer hoef te ontmoeten na Big Brother”
Sabine: “Ik heb nu een vijandig gevoel ten opzichte van andere mensen. Ik hoop dat dit morgen weg is. Je wordt met je neus toch even op de feiten gedrukt.”
“Schijtzooi!”, roept Mona opeens uit. Sabine: “Wat?” Mona: “Ach alles. Ik had me er absoluut geen voorstelling van gemaakt, van die nominaties.”
Sabine: “De boosheid komt nu naar boven. We voelen ons verraden door een groot deel van het huis.”
Mona: "Het is een kliek. Ze willen jullie niet weg hebben om persoonlijke redenen, maar jullie horen niet bij hun kliekje.”
Sabine heeft er een andere reden voor: “Willem ziet concurrentie. Klaar. Daar ben ik nu wel achter.”
Bart: “Als jij weg moet ga ik wel op jouw bed liggen als de anderen een kliekje blijven vormen. Dan moet je er maar een hele fles parfum overheen gooien.”
Hoe zou Sabine dat eigenlijk bedoelen, "Willem ziet concurrentie"?
nee...te ingewikkeld.
nou ja, ik ben maar een man, is ook moeilijk raden...
quote:
op 10-19-1999 om 01:06 AM schreef Abrahummie het volgende:
Dat laatste probeerde ik ook te ontfrutselen, maar helaas. Ik zal wel niet hetzelfde redeneren??!!
Link het maar aan dat ver naar de verkeerde kant doorgeschoten Ego van Sabine .
Ze denkt vast dat Ruud en Willem zich helemaal suf rukken met haar in gedachten. Ze doet ook altijd zo moeilijk bij de douche.
En anders zit Willem achter die 250K aan. Ze laat zichzelf weer errug kennen.
--
Stem niet! Wens Sabine weg!
Ze maakt iets in mij los waardoor ik helemaal
niet goed wordt.
sorry maar moest het ff kwijt !
hier laat ik het bij voor dit moment !
quote:
op 10-19-1999 om 12:32 AM schreef Kozzmic het volgende:Hoe zou Sabine dat eigenlijk bedoelen, "Willem ziet concurrentie"?
Sabine en Bart geloven nog heilig dat 1 van hun het geld wel krijgt. Ze denkt dus ook dat Willem hun dus uiteindelijk als concurrentie ziet. (ze zijn toch immers de beste )
quote:
op 10-19-1999 om 01:12 PM schreef Dion het volgende:
En Mona ziet NOG niet dat ze op het verkeerde paard gewed heeft
Precies, Bart kan het nog goedmaken, maar Sabine houdt het niet lang meer vol. Dan wordt ook duidelijk dat Mona ook helemaal niet bij de 'groep' hoort, waar Bart en Sabine
zich al eerder vanaf zonderden door continu in bed te gaan liggen ruften.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |