Jij snapt ook niet echt veel van topsportquote:Op zondag 9 september 2007 11:33 schreef postmortum het volgende:
Dat die Yuri eerst maar naar de psycholooog gaat nu , anders moet ik hem persoonlijk vertelleen dat de tweede plaats niet geldt in de toppsport.
Altijd hetzelfde met de nederlanders , ik ben tweede en ik mag niet meedoen![]()
Nee jongetje je bent gewoon niet goed genoeg om ons land te vertegenwoordigen en je medeturners ook niet![]()
second place is just the first loser![]()
En 18de in de 2de divisie?quote:Op zondag 9 september 2007 11:33 schreef postmortum het volgende:
Dat die Yuri eerst maar naar de psycholooog gaat nu , anders moet ik hem persoonlijk vertelleen dat de tweede plaats niet geldt in de toppsport.
Altijd hetzelfde met de nederlanders , ik ben tweede en ik mag niet meedoen![]()
Nee jongetje je bent gewoon niet goed genoeg om ons land te vertegenwoordigen en je medeturners ook niet![]()
second place is just the first loser![]()
Lees mijn verduidelijking nog eens, dan begrijp je het misschienquote:Op zondag 9 september 2007 11:42 schreef postmortum het volgende:
wel in topsport gaat het om nummer 1 te zijn en niet om tweede te zijn.
Nederlanders zijn in dat opzicht het best te vergelijken met deze dude:
[afbeelding]
hij heeft het gewoon niet op het beslissende moment laten zien , zoals veel nederlande topsporters is hij verstijfd op het cruciale momentquote:Op zondag 9 september 2007 11:43 schreef Samson het volgende:
[..]
Lees mijn verduidelijking nog eens, dan begrijp je het misschienJe zou in zn schoenen moeten staan. Weten dat je beter bent dan anderen, dat ook bewezen hebt en niet mogen gaan. Nogal frustrerend
Het is wel erg lastig om jou dit duidelijk te maken. Hij heeft een ultiem goede wedstrijd geturnd, met zn beste score ooit. Hij is hiermee 2e geworden. Het ligt dus niet aan hem. Enkel omdat er een regel is dat meerdere mensen uit je team zich beter moeten plaatsen mag hij dus niet gaan. HET LIGT DUS NIET AAN HEM! HIJ HEEFT HET DUS WEL OP HET BESLISSENDE MOMENT LATEN ZIENquote:Op zondag 9 september 2007 11:47 schreef postmortum het volgende:
[..]
hij heeft het gewoon niet op het beslissende moment laten zien , zoals veel nederlande topsporters is hij verstijfd op het cruciale moment![]()
het ligt dus wel aan hemquote:Op zondag 9 september 2007 11:50 schreef Samson het volgende:
[..]
Het is wel erg lastig om jou dit duidelijk te maken. Hij heeft een ultiem goede wedstrijd geturnd, met zn beste score ooit. Hij is hiermee 2e geworden. Het ligt dus niet aan hem. Enkel omdat er een regel is dat meerdere mensen uit je team zich beter moeten plaatsen mag hij dus niet gaan. HET LIGT DUS NIET AAN HEM!
Gadverdamme, wat ben jij een ontzettende eikel. Commentaar van de zijlijn en geen idee hebben waar je t over hebt. Bah. oh, medewerker belastingdienst, laat maar, ik begrijp het nu, sorryquote:Op zondag 9 september 2007 11:51 schreef postmortum het volgende:
[..]
het ligt dus wel aan hem![]()
Als hij eerste was geworden had hij gewoon naar peking kunnen gaan![]()
In jouw redenering zou bij elke sport op de Olympische Spelen precies een deelnemer meedoen. De rest was niet goed genoeg om afgevaardigd te wordenquote:Op zondag 9 september 2007 11:51 schreef postmortum het volgende:
[..]
het ligt dus wel aan hem![]()
Als hij eerste was geworden had hij gewoon naar peking kunnen gaan![]()
kloptquote:Op zondag 9 september 2007 12:01 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
In jouw redenering zou bij elke sport op de Olympische Spelen precies een deelnemer meedoen. De rest was niet goed genoeg om afgevaardigd te worden![]()
zeg in de regels van internatiale turnunie staat dat wereldkampioenen direct geplaatst zijn voor Pekingquote:Op zondag 9 september 2007 11:53 schreef Samson het volgende:
[..]
Gadverdamme, wat ben jij een ontzettende eikel. Commentaar van de zijlijn en geen idee hebben waar je t over hebt. Bah. oh, medewerker belastingdienst, laat maar, ik begrijp het nu, sorry
Jouw redenering klopt niet; die andere Nederlander mag wel naar de spelen en hij had zelfs geen medaille behaald...quote:
Zo werkt het ook weer niet.quote:Op maandag 10 september 2007 22:44 schreef ScudRaket het volgende:
Als alleen de WK op dat onderdeel mag meedoen, schaf het onderdeel dan maar meteen af. Wat een onzin dat je de nummer 2 van de wereld niet uitnodigt. Competitievervalsers!
Dan is het toch onzin dat je turners bij individuele toestellen toelaat? Of omgedraaid, dat alle kwalificeerders op meerdere toestellen moeten kunnen presteren? Daar is toch de "Allround"-titel voor?quote:Op maandag 10 september 2007 23:49 schreef TheArt het volgende:
[..]
Zo werkt het ook weer niet.
Alle deelnemers aan de Spelen, zo'n 48 mannen in totaal ofzo, turnen allemaal een kwalificatiemeerkamp. De één turnt alle toestellen, omdat hij zich voor de allroundfinale wil plaatsen en daarnaast misschien op één toestel voor de finale, en anderen zijn toestelspecialist en turnen maar één toestel. Van die 48 man gaan de beste 8 naar de finale. Dat zijn dus allemaal goede ringenturners. Bijv. die Bulgaar Jovtchev die 3e is geworden in de finale op het WK bij de ringen, die heeft zich geplaatst via de allroundfinale omdat hij daar 10e was.
Dus er komen zat toppers nog wel in actie, maar niet allemaal. En dat zou toch de insteek van de OS moeten zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |