Precies...quote:Op vrijdag 7 september 2007 15:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nog net niet. Het kan wel weer goedkomen, maar zal een fikse cultuurschok voor nodig zijn.
Het moet om 1 ding draaien weer : Voetbal!
Gerard Coxquote:Op vrijdag 7 september 2007 15:06 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ja ik wou het daar ook niet mee vergelijken ik googelde alleen op grafsteen en ajax, maja dan gaat iemand meteen mekkeren over die url![]()
AJAX IS DOOD
inderdaad, sneu. Als ik een contract bij Ajax krijg aangeboden, dan teken ik ook direct. Als ik dan opgesteld word de slechtste speler in de historie van Ajax word, dan komt dat door de coach die me opstelt.quote:Op vrijdag 7 september 2007 17:12 schreef BobbyHill het volgende:
Ajax is doodKom op zeg, wat een overtrokken gedoe. Als Huntelaar die penalty had gescoord was er niks aan de hand geweest. Als ze vorig jaar 1 doelpunt meer gemaakt hadden ook niet. Zelfs Feyenoord is niet eens dood na dat rampseizoen van vorig jaar.
FC Wageningen, die zijn dood. Drama Queens![]()
Deed ie zijn best maar.. HIj passt lafjes breed en maakt grove fouten alsof ie 12 is....quote:Op vrijdag 7 september 2007 17:16 schreef Mr-Sander het volgende:
Ik vind trouwens wel dat de supporters té ver gaan m.b.t. Jurgen Colin. Die jongen doet ook gewoon z'n best maar is gewoon niet goed genoeg voor de basis.
Dat heet vertrouwen, zoals Urby ook uitlegt op FC Update.quote:Op vrijdag 7 september 2007 17:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Deed ie zijn best maar.. HIj passt lafjes breed en maakt grove fouten alsof ie 12 is....
Nee, geen medelijden voor dat salaris.
Degene die hem hebben aangenomen zijn de prutsers die hun werk niet aankunnen. Die moet je ontslaan.quote:Op vrijdag 7 september 2007 17:27 schreef HeatWave het volgende:
Moet JIJ doen tot 2 keer een fout maken waardoor die ene grote order van 30 miljoen niet doorgaat. Nog steeds een kwestie van vertrouwen? Nee, je bent een prutser die zijn werk niet aan kan. En dus word je ontslagen.
Deels eens hoor. Maar om hem nou oh zo zielig te vinden gaat me gewoon te ver.quote:Op vrijdag 7 september 2007 17:30 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Degene die hem hebben aangenomen zijn de prutsers die hun werk niet aankunnen. Die moet je ontslaan.![]()
Iemand die tonnen verdiend met een potje voetbal is idd niet zielig.quote:Op vrijdag 7 september 2007 17:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Deels eens hoor. Maar om hem nou oh zo zielig te vinden gaat me gewoon te ver.
Eigenlijk niet, een speler die bij NAC al moeilijk mee kwam en halve basisspeler was van Norwich, kun je best over oordelen. Colin is niet geschikt voor Ajaxquote:Op vrijdag 7 september 2007 18:19 schreef Ordinair het volgende:
Ik denk dat het nog te vroeg om over Colin te oordelen, maar het is wel een grote fout geweest van HTC om hem op te stellen tegen Slavia.
Inderdaad. Gewoon een kutstreek van Ten Cate om hem te halen. Zo onnodig. Maar ik ga 'm echt niet zielig vinden ofzo hoor. Ik zal hem heel het seizoen blijven pesten. Post, mails, rooksignalen, spandoeken. Niemand houdt mij tegen.quote:Op vrijdag 7 september 2007 18:26 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Eigenlijk niet, een speler die bij NAC al moeilijk mee kwam en halve basisspeler was van Norwich, kun je best over oordelen. Colin is niet geschikt voor Ajax
quote:Internazionale ontbindt contract Coco
Francesco Coco en Internazionale zijn van elkaar verlost. Het nog twee jaar lopende contract is per direct ontbonden, waarmee de gewezen international zijn carri�re buiten Milaan kan voortzetten.
Coco was dicht bij een overgang naar Saint-Etienne, maar hij kwam er met Internazionale niet uit over de voorwaarden van zijn vertrek. Nu gaat de linkspoot waarschijnlijk zijn loopbaan vervolgen in de Verenigde staten. Engeland Revolution en New York Red Bulls dingen naar verluidt naar gunst van Coco.
Goeie speler?quote:Op vrijdag 7 september 2007 18:48 schreef Longmen het volgende:
Stond deze ooit ook niet op een Ajax lijstje?
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |