Als je zijn zwakke beargumentatie en kortzichtige analyses en voorbarige conclusies aanneemt en volgt dan is dat best dom ja. Die vent begint al te schreeuwen als iemand slechts het woord islam of moslim in de mond neemt, los van welke context dan ook.quote:Op donderdag 6 september 2007 23:16 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
en alle Wilders stemmers zijn dom![]()
Dat dan weer wel ja.quote:omg wat een heerlijk reltopique
quote:Op donderdag 6 september 2007 23:22 schreef Cheva het volgende:
blablabla
Imho stemmen meer mensen op Wilders en SP vanwege het feit dat men de huidige politiek meer dan zat is.quote:Op donderdag 6 september 2007 23:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als je zijn zwakke beargumentatie en kortzichtige analyses en voorbarige conclusies aanneemt en volgt dan is dat best dom ja. Die vent begint al te schreeuwen als iemand slechts het woord islam of moslim in de mond neemt, los van welke context dan ook.![]()
Dat is zeker ook de schuld van de moslims of niet?quote:Op donderdag 6 september 2007 23:29 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Easy.
Volgende keer doe ik de CO2-uitstoot.
Of heb je dat liever niet?
Het begint te komen..quote:Op donderdag 6 september 2007 23:30 schreef Tomatenboer het volgende:
Dat is zeker ook de schuld van de moslims of niet?![]()
quote:Op donderdag 6 september 2007 23:05 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
och als zo'n zin over moslim word geschreven staat men op hun achterste benen![]()
Hebben kamelen zoveel CO2 uitstoot dan?quote:Op donderdag 6 september 2007 23:30 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat is zeker ook de schuld van de moslims of niet?![]()
quote:Op donderdag 6 september 2007 23:32 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Die gaat naar Originele taal- en spelfouten #18 .
Je concept van origineel is een beetje beperkt...quote:Op donderdag 6 september 2007 23:32 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Die gaat naar Originele taal- en spelfouten #18 .
Hoezo, had hij hem overgeschreven dan?quote:Op donderdag 6 september 2007 23:35 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Je concept van origineel is een beetje beperkt...
van Mekiquote:Op donderdag 6 september 2007 23:37 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Hoezo, had hij hem overgeschreven dan?
quote:Op donderdag 6 september 2007 22:56 schreef SteveBallmer het volgende:
Wat zitten jullie nou te nuanceren en te beperken?
Rot op, Wilders zier eruit alsof hij onder een bus heeft gelegen maar dat betekent nog niet dat hij achterlijk is, zoals zijn tegenstanders zeg maar.![]()
Kan me anders niet voorstellen dat Meki het leuk vindt dat iemand anders op zijn achterste benen gaat staan.quote:
als een paard steigert, wat doet hij dan?quote:Op donderdag 6 september 2007 23:41 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Kan me anders niet voorstellen dat Meki het leuk vindt dat iemand anders op zijn achterste benen gaat staan.
Ik zou dat tenminste helemaal niet leuk vinden.
Makkelijk scoren wel bij moslims: die liggen vijf keer per dag voorovergebogen op de grond: kun je zo over hun achterste benen heenlopen.
Zijn dat genoeg hints?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |