Dit vind ik overigens oprecht ook raar. Conservatief en kapitalist worden in de meeste islamitische landen vrij baan gegeven, maar links wordt er vervolgd.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:54 schreef milagro het volgende:
[..]
de andere twee zijn Internationale Socialisten.... toch ook wel iets frappants, gezien hun trackrecord inzake moslims, en protestacties tegen Fortuyn, die tolerantie die ze nu eisen voro de islam, ondanks hun vermeende afvalligheid en de allebehalve tolerante Islam, hebben ze zelf ook nauwelijks
Ik vind dat we die fase van het benoemen nou wel hebben gehad. Er wordt al jaren alleen maar benoemd. Kunnen we nu ook eens constructief met een oplossing komen?quote:Op woensdag 12 september 2007 12:58 schreef freud het volgende:
Nee, jij gaat inhoudelijk in op de post. En je kan best in 1 post op meerdere reacties reageren hoor... En ben je echt zo naïef dat er 1 oplossing is? Het lijkt me in ieder geval een goed begin om te stoppen met het ontkennen van problemen om maar niemand op zijn beslipperde teentjes te trappen.
[..]
Dat is natuurlijk relatief, he? Ik kan ook zeggen:quote:Je moet niet kijken naar de relatieve aantallen, maar de absolute. Als er miljoenen mensen rondlopen die geweld een religieuze verplichting vinden, dan is dat ernstig. Alles met percentages weg baggetaliseren is nogal dom. Er is toch genoeg bewijs om aan te geven dat de islam een gewelddadige trend heeft die tegenwoordig de boventoon voert. Procentueel klein, maar het voert wel de trend, en dus gevaarlijk.
[..]
Dat heb ik altijd al een + punt gevonden.... Daarom is de Nederlandse maatschappij ook zo verrot, omdat die BlankeLinkseIntellectuelen de spreekbuis zijn voor de conservatieve en kapitalistische Moslims, terwijl zij geen idee hebben van wat er in de Moslim om gaat en dat vergroot de kloof tussen WIJ en ZIJ.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:07 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dit vind ik overigens oprecht ook raar. Conservatief en kapitalist worden in de meeste islamitische landen vrij baan gegeven, maar links wordt er vervolgd.
dat maakt het toch juist geloofwaardiger dat het idd ex-moslims zijn lijkt mijquote:Op woensdag 12 september 2007 13:07 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dit vind ik overigens oprecht ook raar. Conservatief en kapitalist worden in de meeste islamitische landen vrij baan gegeven, maar links wordt er vervolgd.
quote:Op woensdag 12 september 2007 13:09 schreef milagro het volgende:
en meneer superdingus, meneer PAUW was het, hoor, wat Jami steeds zei, ik noem dat beleefdheid, iemand niet zomaar tutoyeren, zeker niet iemand die meer dan 2 keer zo oud is als jij bent.
Zijn lulverhaal over dat hij juichte bij 9-11 viel lelijk door de mand toen jeroen pauw aan Jami vroeg hoe zijn omgeving reageerde. Hij wist zo wat niks te verzinnen en begon de presentatoren te verwijten dat ze suggestieve vragen stelden.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:11 schreef Chadi het volgende:
Jami.. wist niet eens een normaal antwoord te formuleren.
Wil je zeggen dat het op dit moment politiek correct is om te beweren dat er opgetreden moet worden tegen geweldprediking, eerwraak etc? Kom op, de meeste politici vinden het concreet benoemen van de problemen al eng, laat staan een oplossing. Wat mij betreft mag je best keiharde criteria stellen aan gedrag. Als je mensen met de dood bedreigd, dan ben je strafbaar, ongeacht je motivatie. Laat mensen die dit land inkomen, maar een contract ondertekenen dat ze zich gedragen. Doen ze het niet, dan weer terugsturen. Religie moet net als roken zijn. Geloven, prima, maar je moet kunnen stoppen als je wilt, en ik moet er geen last van hebben.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:12 schreef Floripas het volgende:
Ik vind dat we die fase van het benoemen nou wel hebben gehad. Er wordt al jaren alleen maar benoemd. Kunnen we nu ook eens constructief met een oplossing komen?
Als je dit in 2001 had gepost, had ik je gelijk gegeven. Maar kom op, we zitten al in 2007. Kom maar op met die oplossingen.
Het is niet echt een normale vergelijking om een biologisch feit te vergelijken met geloven in een setje woorden. Lees je eens in in het 'nature vs nurture' principe. Religieus geweld is puur aangeleerd, man zijn niet. Sterker nog, geloof is tegennatuurlijker dan homofiel zijn. Ironisch niet?quote:Dat is natuurlijk relatief, he? Ik kan ook zeggen:
"Als je naar de media kijkt, dan zie je dat voor het mannelijk geslacht geweld, oorlog, verkrachting en ellende de boventoon voert. Alles met percentages wegbagatelliseren is nogal dom. Er is toch genoeg bewijs om aan te geven dat het mannelijk geslacht een gewelddadige trend heeft die tegenwoordig de boventoon voert. Procentueel klein, maar het voert wel de trend, en dus gevaarlijk."
En daarmee beschuldig ik jou, Balkenende, de Paus zelf van verkrachting, oorlog en geweld. Wat zeg jij dan? "Sorry, maar ik weiger verantwoordelijk te zijn voor wat anderen in mijn deelgroep doen. Ik ben individueel verantwoordelijk."
Neem ik toch aan?
Als je in een moskee verteld dat je voortaan niet meer komt, en jezelf geen moslim meer wilt noemen, dan wordt dat zonder enige problemen geaccepteerd? En trouwens jammer dat je niet inhoudelijk ingaat op mijn post.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:29 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Maar het moment supreme was toch echt toen Paul witteman aan Jami vroeg: heb je voldoende aanwijzingen dat het in Nederland gevaarlijk voor je is, als je van je geloof afstapt. Heb jij daar gegevens over?
Drie keer nietszeggende en lachwekkende antwoorden. En maar de interviewers verwijten.![]()
ohw sorry jij bent het homo vriendje van bullshitboy, was niet mijn bedoeling jullie kontgat emoties te kwetsen.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:02 schreef Floripas het volgende:
[..]
What the christ? Donder jij eens even rap op.
Niet te vergeten natuurlijk dat het een snotneus is van 21 of 22. 5 jaar geleden nog zo overtuigd en nu heeft ie zich al andere normen en waarden aan laten meten.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:29 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
[..]
Zijn lulverhaal over dat hij juichte bij 9-11 viel lelijk door de mand toen jeroen pauw aan Jami vroeg hoe zijn omgeving reageerde. Hij wist zo wat niks te verzinnen en begon de presentatoren te verwijten dat ze suggestieve vragen stelden.
Die stopzinnen waren bar vervelend. "Het mag helder zijn", precies (10 keer gehoord), lukraak krachttermen als democratie, vrijheid en rechtsstaat gebruiken, zomaar ik 't wilde weg, "dat vind ik, ik vind", onzinnige vergelijking met 5 mei.
Hij impliceerde ook dat staatssecretaris Albayarak achter de terroristen staat.
Maar het moment supreme was toch echt toen Paul witteman aan Jami vroeg: heb je voldoende aanwijzingen dat het in Nederland gevaarlijk voor je is, als je van je geloof afstapt. Heb jij daar gegevens over?
Drie keer nietszeggende en lachwekkende antwoorden. En maar de interviewers verwijten.![]()
Ga toch fietsen man. Wat zoek je in een moskee als je er niks mee te maken wil hebben?? En je kan toch voor jezelf besluiten om niet te komen. Ben een paar keer in mijn hele leven geweest en niemand die me dwingt. Ben niet praktiserend zoals een hele hoop mensen dat ook niet zijn ... waarom worden wij niet aangevallen of dergelijke.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:35 schreef freud het volgende:
[..]
Als je in een moskee verteld dat je voortaan niet meer komt, en jezelf geen moslim meer wilt noemen, dan wordt dat zonder enige problemen geaccepteerd? En trouwens jammer dat je niet inhoudelijk ingaat op mijn post.
Lees eens. Ik heb het over de situatie van een praktizerend moslim die aangeeft dat hij stopt.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:47 schreef Chadi het volgende:
Ga toch fietsen man. Wat zoek je in een moskee als je er niks mee te maken wil hebben??
Misschien omdat je omgeving en familie gewoon normaal kan nadenken en relativeren? Het gaat mij om de groep die niet zo modern is.quote:En je kan toch voor jezelf besluiten om niet te komen. Ben een paar keer in mijn hele leven geweest en niemand die me dwingt. Ben niet praktiserend zoals een hele hoop mensen dat ook niet zijn ... waarom worden wij niet aangevallen of dergelijke.
Mja, er zijn er een hoop die het graag generaliserend dramatiseren. Maar dat neemt niet weg dat het bestaat, en dus aangepakt moet worden. Waarom het zo'n uitzonderingspositie moet krijgen is mij ook een raadsel. En je hebt gelijk dat het besnijden van vrouwen niets met de islam te maken heeft, maar leg dat maar eens uit aan de mensen die het praktiseren en goedpraten onder de noemer geloof. Ik snap die dualiteit ook niet hoor, mensen uitschelden, roken, drank, en je dan wel vroom moslim noemen. Hoe die 'excuus-moslims' nog getolereerd worden binnen een religie is me ook een raadsel.quote:Sommige rechtse lui willen maar al te graag die onzin horen. Zoals gister toen ze het hadden over islamitische cultuur. Kwam die Jami aankakken met vrouwen besnijdenis... dan ben je behoorlijk dom hoor want het is niks islamitisch.
Het probleem met die Islam is dat het een religie is die een weliswaar kleine maar zeer gevaarlijke groep radicalen voortbrengt. Radicalen die niet zoals in vrijwel alle andere stromingen onbeduidende groepjes in de marge vormen maar radicalen die er niet voor schuwen om op grote schaal onschuldigen te vermoorden. Dát is het probleem met die Islam. Een probleem dat de religie niet van binnenuit weet op te lossen en waar je gezien de reacties van vele 'gematigde' moslims je zelfs zou moeten afvragen of men die problemen wel van binnenuit wíl en durft op te lossen.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:45 schreef Floripas het volgende:
[..]
De macht van het getal maakt nog niet dat je gelijk hebt.
[..]
En dit is geen discussietechniek. Ik wil graag helderder horen wat dan nu precies het probleem is met die islam - en wat de oplossing.
Idd dat was zo dom... hij hield maar vast dat, ook al wonen er meer dan 1mil. moslims in het land, moslims geen invloed hebben om de samenleving, en als dit zo was dat het gestopt moest worden!!quote:Op woensdag 12 september 2007 13:47 schreef Chadi het volgende:
[..]
Sommige rechtse lui willen maar al te graag die onzin horen. Zoals gister toen ze het hadden over islamitische cultuur. Kwam die Jami aankakken met vrouwen besnijdenis... dan ben je behoorlijk dom hoor want het is niks islamitisch.
Bedoel je mij daar ook mee?quote:Op woensdag 12 september 2007 13:26 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat heb ik altijd al een + punt gevonden.... Daarom is de Nederlandse maatschappij ook zo verrot, omdat die BlankeLinkseIntellectuelen de spreekbuis zijn voor de conservatieve en kapitalistische Moslims, terwijl zij geen idee hebben van wat er in de Moslim om gaat en dat vergroot de kloof tussen WIJ en ZIJ.
Daarom vind ik ook dat die BlankeLinkseIntellectuelen zich buiten deze Jami discussie moeten houden.
Dat ís allemaal al zo. Eerwraak wordt net zo hard bestraft als moord / geweldpleging. Criminelen zonder Nederlands paspoort worden al uitgezet. En de religie wordt je niet opgedrongen door de overheid ofzo.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:32 schreef freud het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat het op dit moment politiek correct is om te beweren dat er opgetreden moet worden tegen geweldprediking, eerwraak etc? Kom op, de meeste politici vinden het concreet benoemen van de problemen al eng, laat staan een oplossing. Wat mij betreft mag je best keiharde criteria stellen aan gedrag. Als je mensen met de dood bedreigd, dan ben je strafbaar, ongeacht je motivatie. Laat mensen die dit land inkomen, maar een contract ondertekenen dat ze zich gedragen. Doen ze het niet, dan weer terugsturen. Religie moet net als roken zijn. Geloven, prima, maar je moet kunnen stoppen als je wilt, en ik moet er geen last van hebben.
[..]
Ja, natuurlijk, maar je praat er omheen. Begrijp jij mijn punt niet? Ik ken verder geen andere deelgroepen waartoe jij behoort, dus ik kan je geen ander voorbeeld geven dan deze.quote:Het is niet echt een normale vergelijking om een biologisch feit te vergelijken met geloven in een setje woorden. Lees je eens in in het 'nature vs nurture' principe. Religieus geweld is puur aangeleerd, man zijn niet. Sterker nog, geloof is tegennatuurlijker dan homofiel zijn. Ironisch niet?
Als we beiden homo's zijn hebben we niks bij elkaar te zoeken, en er zijn genoeg tpics hier te vinden waar hij en ik hard tegen hard gaan. Maar jij bent geen haar beter, scheldkanon.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:43 schreef MrMrVVD het volgende:
[..]
ohw sorry jij bent het homo vriendje van bullshitboy, was niet mijn bedoeling jullie kontgat emoties te kwetsen.
Nog eens dit: Dat is natuurlijk relatief, he? Ik kan ook zeggen:quote:Op woensdag 12 september 2007 13:58 schreef Jalu het volgende:
[..]
Het probleem met die Islam is dat het een religie is die een weliswaar kleine maar zeer gevaarlijke groep radicalen voortbrengt. Radicalen die niet zoals in vrijwel alle andere stromingen onbeduidende groepjes in de marge vormen maar radicalen die er niet voor schuwen om op grote schaal onschuldigen te vermoorden. Dát is het probleem met die Islam. Een probleem dat de religie niet van binnenuit weet op te lossen en waar je gezien de reacties van vele 'gematigde' moslims je zelfs zou moeten afvragen of men die problemen wel van binnenuit wíl en durft op te lossen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |