quote:
mooiquote:Op dinsdag 6 januari 2009 17:40 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
http://player.omroep.nl/?aflID=8573849
Leuk interview met hem.
Hij denkt hoop ik 3 keer naquote:
Hij zou fucking gestoord zjin om nu naar Feyenoord te gaanquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:39 schreef Badabingea het volgende:
Op naar Rotterdam, al vind ik persoonlijk dat die beter zijn seizoen af kan maken.
Persoonlijk vind ik dat ook, maar hij gaat toch wel.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hij zou fucking gestoord zjin om nu naar Feyenoord te gaan
Is ie alquote:
Bron: fr12.nlquote:Radio Rijnmond meldt zojuist dat Mario Been 'nee' heeft gezegd tegen Feyenoord. De coach van NEC liet eerder op de dag weten in het AD nog niet te zijn benaderd. Vanuit de spelersgroep zou Willem van Hanegem de ideale kandidaat zijn.
Volgens Rijnmond heeft de spelersgroep aangegeven Van Hanegem als coach te willen. De oud-Feyenoorder liet gisteren nog weten nog niet te stoppen met zijn werkzaamheden als trainer. Na zijn ontslag bij FC Utrecht kwam hij daarmee voor het eerst weer in de media.
Feyenoord heeft het ontslagbericht nog altijd niet bevestigd. Volgens Rijnmond wil de leiding dat Verbeek zelf opstapt, zodat het bestuur geen gezichtsverlies lijdt. Verbeek krijgt wel één jaarsalaris mee.
Je hebt juist weinig te verliezen als je nou bij Feyenoord trainer wordt.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:27 schreef BasNijmegen het volgende:
Ik denk eigenlijk niet dat hij gaat. Het zou killing zijn voor zijn carriere om nu bij Feyenoord in te stappen.
Bovendien valt er bij NEC meer te halen op dit moment dan bij Feyenoord. En bovendien kan hij altijd in de toekomst bij Feyenoord aankloppen.
Heb dat bericht ook even in het Breaking News en Speculazentopic neergezet.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |