quote:
Op zondag 2 september 2007 14:30 schreef gebrokenglas het volgende:Vinden jullie het niet ook een verschrikking tegenwoordig, zo slecht als dat tegenwoordig is.
Wordt er nog wel veel tv gekeken eigenlijk?
Met de films net zo belabberd: de films die worden uitgezonden zijn films die iedereen al 4x heeft gezien. Wie zit nu te wachten op Free Willy 2 van 20 jaar terug?
Je bent compleet overvoerd en verwend met aanbod.
Vroeger ging je er nog echt naar kijken, een leuke spannende James Bond, of ander kaliber. Maar nu heb je zulke films op de achtergrond erbij aan.
Shows als Wedden dat, daar ging je echt speciaal voor zitten.
Geen enkele show kan dat meer evenaren, misschien zie je toevallig 7 minuten, maar dan wordt het weer door reclame onderbroken met als gevolg dat je verder gezapt bent en er niks meer van ziet.
Zinloos, zoveel kanalen.
Laatst ook in de videoland: sta je daar voor al die rekken met films, maar geen enkele vond ik de moeite van het huren waard. Trouwens, 4 euro voor een dagfilm vind ik nogal veel. In de grabbelbak vind je tweedehand dvds voor 6 euro, en drie voor de prijs van 2. En die zijn slechts 3 maanden oud. Veel betere keuze.
Download je veel films en series? En neem je die dingen daarna ook for granted, zonder er verder ook maar even over na te denken?
Want mocht dat zo zijn, dan is dat meteen de verklaring.
De luxe van aanbod is teveel voor mensen en ze weten niets meer op waarde te schatten, en verexcuseren hun asociale gedrag met de meest domme kromme gedachtespinsels terwijl ze films en series meer en meer als weggooi-product bekijken.
Zo niet, dan heb ik geen goed antwoord, want het sterft van de goede films en series.
![]()
Zo wel, dan komt het omdat je ook slachtoffer bent geworden van die "randdebielen straffen zichzelf, doordat ze dingen niet meer op waarde kunnen schatten, omdat ze te verstompt zijn"-cultuur.