Verzonden!quote:Op dinsdag 25 september 2007 00:13 schreef Beschouw het volgende:
Nog een dag of 6
Nou?quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:27 schreef Beschouw het volgende:
En?
Had ik ze dan allen goed behalve Kramer?quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:27 schreef Beschouw het volgende:
En?
Jawelquote:Op maandag 1 oktober 2007 20:35 schreef D1 het volgende:
[..]
Had ik ze dan allen goed behalve Kramer?
Dat was de vraag toch? Op de foto's stonden niet de originele logo's, ontworpen door (idd) Design Bridge.quote:Op maandag 1 oktober 2007 21:39 schreef golfer het volgende:
Ten aanzien van vraag 7:
English & Pocket heeft in 2006 pas het originele ontwerp wat aangepast naar de door jouw getoonde plaatjes. Het beeldlogo van de CL is van origine wel dus (vele jaren eerder) ontworpen door Design Bridge.
Iemand nog andere ideeën?quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:53 schreef hello_moto1992 het volgende:
Ik weet niet hoe jij er tegenover staat, maar misschien is een wekelijks quiz bijvoorbeeld wat? Of om de 2 weken? Dat het in ieder geval geen maand duurt, dat vind ik best lang. En dan dring je de vragen terug tot een stuk of 5?
Ben ik het mee eens. Ik vind de opzet wel super!!!quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 00:09 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik sluit me aan bij hello_moto.Om de twee weken lijkt mij een goed idee, en dan een vraag of 7-10.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |