Hm, okay, had er verder niet op gekliktquote:
was bij mij ook!quote:Op zondag 2 september 2007 21:29 schreef Ri-Klain het volgende:
Ik zit echt enorm te kloten met die kortingscodes, echt raar, code 7830 en 7756 die redelijk nieuw zijn doen t gewoon niet. De waarde zou te laag zijn (een bestelling van 180 euro) De enige die werken zijn 7764 en 1304. wat doe ik fout?
Hmm.. dan issie te lang voor mij, ben ik bang; ik ben 1.64. Ik zie wel! Heb 'm gisteren bij m'n bestelling gegooid, dus ik zal 'm binnenkort wel in huis hebbenquote:Op zondag 2 september 2007 19:45 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
Hij zit als een skinny, is wat langer dus je hebt beneden wat broek over (ik ben 1.70)
Is geen stretch (een heel ietsiepietsie) en de kleur is echt super!!!!
Ik heb maat 36 gehouden en die heb ik normaal gesproken ook.![]()
Die schijnt nauwelijks door, maar het is wel roomwit, geen wit wit, zeg maarquote:Op zondag 2 september 2007 19:48 schreef Addict89 het volgende:
Iemand die van die tunieken van 7.90 de witte heeft? Schijnt die door?
quote:Op zondag 2 september 2007 14:29 schreef don-diablo het volgende:
ff een tvptje bij gebrek aan beter
Hier net een bestelling geplaatst met 7756 en geen enkel probleem...quote:Op zondag 2 september 2007 21:29 schreef Ri-Klain het volgende:
Ik zit echt enorm te kloten met die kortingscodes, echt raar, code 7830 en 7756 die redelijk nieuw zijn doen t gewoon niet. De waarde zou te laag zijn (een bestelling van 180 euro) De enige die werken zijn 7764 en 1304. wat doe ik fout?
Volgens mij werken alle codes in de outlet...quote:Op maandag 3 september 2007 12:52 schreef Doedezemaar het volgende:
Het is net een loterij met die kortingscodes. Ook net ontdekt: die 10% korting geldt echt op alles, dus ook outlet.
Mijn volgende deelbestelling komt half september, dus ik zit te wachten tot hij een dezer dagen in behandeling genomen gaat worden.
Normaal gesproken niet is mijn ervaring. Maar wel leuk dat t nu wel kanquote:Op maandag 3 september 2007 13:05 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Volgens mij werken alle codes in de outlet...
Oke, dat is wel beter. Roomwit is wel mooiquote:Op maandag 3 september 2007 11:46 schreef alors het volgende:
[..]
Die schijnt nauwelijks door, maar het is wel roomwit, geen wit wit, zeg maar
ga gewoon naar de h&m zelf toequote:Op maandag 3 september 2007 16:34 schreef Heroinjunk het volgende:
Hoelang duurt het ongeveer voor je pakketje binnenkomt?
Je zou hem gewoon naar binnen kunnen vouwen/ inkortenquote:Op maandag 3 september 2007 10:41 schreef BalLon het volgende:
[..]
Hmm.. dan issie te lang voor mij, ben ik bang; ik ben 1.64. Ik zie wel! Heb 'm gisteren bij m'n bestelling gegooid, dus ik zal 'm binnenkort wel in huis hebben
quote:Op zondag 2 september 2007 17:55 schreef xuanery het volgende:
[afbeelding]
mine! naja, hij komt pas in november aan waarsch (levering is eind oktober) maar... wou 'm toch alvast bestellen enzo
Vanaf de grond tot je kruis meten?quote:Op maandag 3 september 2007 21:13 schreef Ienepien het volgende:
Vraagje:
Hoe meet je de kruishoogte?![]()
Ow en die codes kan ik gewoon gebruiken? Rielekst!
Dat antwoord kreeg ik ook van andere mensen. Maar uiteindelijk is het toch wat ik dacht: de afstand van je kruis (dus waar de naden bij elkaar komen) tot aan de bovenkant van je broek.quote:Op maandag 3 september 2007 21:41 schreef Addict89 het volgende:
[..]
Vanaf de grond tot je kruis meten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |