Erg vermakelijk. Leuk gekletst met veel mensen - die al behoorlijk wat op hadden maar allemaal erg vriendelijk waren en het echt een belevenis vonden. Was ook wel leuk dat het geen 8-0 werd. Best leuke accomodatie behalve de geluidsinstallatie en het scoreboard.quote:Op donderdag 27 september 2007 16:29 schreef methodmich het volgende:
Hoe vond je het bij Argon SCH, qua terrein? Hadden ze de cheerleaders weer van stal gehaald??
En 2x kans om ze te loten in de volgende ronde.quote:Op donderdag 27 september 2007 21:57 schreef SCH het volgende:
Cambuur wint van AZ
Voor deze ene keer juich ik voor de Liwwarders
0-2quote:Op vrijdag 28 september 2007 00:12 schreef MaxPower het volgende:
gloeiende wat loting weer... weer naar die galmbak
Dat is wel heel optimistischhhquote:Op vrijdag 28 september 2007 01:02 schreef paultjuhhh het volgende:
Heerenveen gaat die bekert winnen !
Leuk om te horen. Die trommelaars zijn van de harde kern, de A.R.F. ofzo.quote:Op donderdag 27 september 2007 21:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Erg vermakelijk. Leuk gekletst met veel mensen - die al behoorlijk wat op hadden maar allemaal erg vriendelijk waren en het echt een belevenis vonden. Was ook wel leuk dat het geen 8-0 werd. Best leuke accomodatie behalve de geluidsinstallatie en het scoreboard.
Geen cheerleaders wel een fanatiek aanhang van wat 12-jarigen met trommels.
Erg gemoedelijk allemaal.
Welcome to Amsterdamquote:Op vrijdag 28 september 2007 00:12 schreef MaxPower het volgende:
gloeiende wat loting weer... weer naar die galmbak
Het was gisteravond weer dramatisch met Vandenbussche. Wordt dat nooit tegen hem gezegd? Hij zat er 2 x weer helemaal naast bij het uitkomen, het liep met een sisser af.quote:Op zaterdag 29 september 2007 12:40 schreef Kriebbel het volgende:
Krijg trouwens steeds minder vertrouwen in VDB de laatste wedstrijden.
Komt steeds vaker te laat z'n goal uit, of mist de bal volledig
Eerst Heracles thuis maar ff verslaanquote:Op zondag 30 september 2007 18:39 schreef SCH het volgende:
We staan nu 13e. Volgende week degradatiewedstrijd tegen AZ
Ehm ja... Het komt toch alles weer goed.... Ik zei dit om iedereen wakker te schudden ofzoiets...quote:Op maandag 1 oktober 2007 23:45 schreef MaxPower het volgende:
En dan? We hebben geen goede reserve meer.
Hij is gewoon niet in vorm, komt wel weer goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |