quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:21 schreef Forau_Diavolina het volgende:
[..]
Lijkt me lastig te vinden in de vitrine.
Aaah. Ja oke, ik vraag me gewoon af of je er erg veel last van hebtquote:Op zondag 2 september 2007 20:59 schreef Empathologica het volgende:
Als je een snakebite, wil maar niet 2, dan is het geen snakebite maar een offcentre labret
Of schuine lippiercing, of offset labret, wat jij wilZoveel namen voor het beeste.
Oh, en about the venoms.
Moet het ff laten zien:
[afbeelding]
Ik ken geen panden die leeg zijnquote:Op maandag 3 september 2007 07:40 schreef Conekiller het volgende:
Mijn tongpiercing zien ze vaak meestal niet eens. En dat terwijl het toch geen klein ding is. Ook in de beveiliging nu. Alleen in de zomer mag je offcieel niet met korte mouwen lopen. Maar ook dat is vaak wel wat over te lullen (bv als het pand leeg is is het fgeen probleem)
Mijn eerste tepelpiercing deed f*cking Hell zeer!!!! Niet normaal. Mijn 2e was heel wa minder.. Ik denk dat dat komt dat ik bij de eerste, rechtop zat, en bij de 2e op me gemak op die tafel lag. En liggen is iets meer ontspannen en de huid wat minder gespannen. Dus als jou piercing even veen pijn doen als mijn 2e repeltepel.. dan is t nie erg..quote:Op zondag 2 september 2007 03:40 schreef SickBitch het volgende:
[..]
k ken t probleemk beet eerst altijd op mn labret achterkant en nu bijt k continu op mn ringetje
k heb dat ook heel erg met mn tongpiercing, speel k de hele dag mee
K ga volgende week mn tepel laten piercenmaar k begin wel een btje bang te worden aangezien vrienden me gek maken dus zeg allemaal even dat t geen pijn zal doen, alvast bedankt
![]()
Bij mij twee weken, viel me nog reuze meequote:Op maandag 3 september 2007 14:44 schreef Schubbekut het volgende:
TVP![]()
Weet iemand hoelang het ongeveer duurt om je spullen van crazy factory te krijgen , ik kreeg een week geleden een berichtje dat het verscheept was...
all - over piercings had me trouwens de verkeerde dingen gestuurdipv een curved barbell kreeg ik een rechte en ipv 4 balletjes van 3 mm voor 1.6 kreeg ik er 3 en q van 1.2
Maarja nog even wachten en dan heb ik een mini twister voor mijn tragus
mannen zijn kleinzerigquote:Op maandag 3 september 2007 16:54 schreef theKiD het volgende:
[..]
Mijn eerste tepelpiercing deed f*cking Hell zeer!!!! Niet normaal. Mijn 2e was heel wa minder.. Ik denk dat dat komt dat ik bij de eerste, rechtop zat, en bij de 2e op me gemak op die tafel lag. En liggen is iets meer ontspannen en de huid wat minder gespannen. Dus als jou piercing even veen pijn doen als mijn 2e repeltepel.. dan is t nie erg..![]()
Gaaf! Door zulke verhalen wil ik ook weer maar ik wacht er nog ff mee.quote:Op zaterdag 8 september 2007 17:18 schreef SickBitch het volgende:
yaaay k heb net mn tepel laten piercen
en t viel reuze mee qua pijnde klem was pijnlijker dan de naald ghehehe
hmmm vaag! al geprobeerd om met warm water met zeezout em schoon te maken? en ga anders ff naar een piercer in de buurt en vraag wat je er tegen kan doenquote:Op zaterdag 8 september 2007 21:55 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik heb mijn tepelpiercing volgens mij al een jaar, maar heb er nog steeds problemen meekomt prut uit, is echt réte gevoelig, kan er niet aan zitten, niks
neh k heb em vanmiddag pas laten zetten dus is nog heel normaal hihiquote:Op zondag 9 september 2007 02:11 schreef saaw het volgende:
nogsteeds korstjes?
raar dat ie zo lang zo blijft, bij mij was dat na 3 weken al over
zou toch even langs de piercer gaan als ik jou was
mag nog niet! dus je wacht maarquote:
kraakbeen van tragus, zwemmen in zwembadquote:Op zondag 9 september 2007 14:40 schreef Conekiller het volgende:
Welk kraakbeen en waar wil je gaan zwemmen (zembad, zee, meertje)
reken zowiezo voor de zekerheid op een maand of 2 minimaal
sommige websites zeggen dat je de piercing achteraf goed schoon moet maken en andere websites zeggen dat je pas weer mag gaan zwemmen/in bad mag gaan als het goed genezen is. maar zwemmen is de enige sport die ik kan, ander word ik helemaal zo rond als een tonnetjequote:Op zondag 9 september 2007 15:59 schreef Memento-Mori het volgende:
bij mijn navelpiercing werd gezegd dat zwemmen gewoon mogelijk was, was een speciale spray voor voor na het zwemmen
als ik ga zwemmen, ga ik ook duiken, borstcrawl, dat soort dingenquote:Op zondag 9 september 2007 18:34 schreef Empathologica het volgende:
Als je onder water gaat, word aangeraden minimaal 6 weken niet te zwemmen.
Als je gewoon baantjes trekt, blijft dat gedeelte toch droog? D'r na gewoon goed schoonmaken.
Volgens mij word het afgeraden omdat er in zwembadwater chloor zit en in natuurlijk (meertjes enzo) vaak vanalles drijft.
Bij mannen schijnt ie veel pijnlijker te zijn dan bij vrouwenquote:Op vrijdag 7 september 2007 19:50 schreef SickBitch het volgende:
[..]
mannen zijn kleinzerig![]()
maar ach k zie wel, als t veel pijn doet, tsja jammer danmaar k zal ontspannen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |